Elektrikli Süpürgeler rowenta air force dikey süpürge

sweetghost

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mart 2009
129
16
44
rowenta air force kullanan varmı arkadaşlar

internetten araştırdım 18 v ve 24 v iki modeli var
kablosuz şarjı nasıl merak ediyorum
karar veremedim rowentanın yeni modeli powerline cyclonic kablolusu acaba ondan mı alsam
lütfen kullanan varsa bilgi verebilirmi

açıkçası ben kablolu daha dayanıklı, uzun ömürlü olur diye düşünüyorum ama kablosuzlar da çooook pratik yaaaa :) fakat zamanla şarjlı olmasından dolayı randımanı düşer mi diye endişeleniyorum, kullandığımız cep telefonlarının ve dizüstü bilgisayarların bataryaları, mini şarzlı süpürgeler öyle olmuyor mu? yeniyken canavar gibi oluyor sonra yavaş yavaş bataryanın kullanım süresi azalıyor...

Ben 24V lığından kullanıyorum, günlük süpürme için çok rahat, ama kısa zamandır kullandığım için şarj durumu ne olur onu bilmiyorum. Şimdilik gayet iyi performansı, ama en güzeli kablo toplama derdi olmadığı için şipşak süpürüp yerine koyabiliyorsunuz...

süpürgeyi aldınız mı? ben hala kablolu şarjlı arasında karar veremedim :KK43: ama gönlüm şarjlıdan yana:)) ayrıca fiyat araştırmalarıma göre en uygun fiyat vatan computer'ın online mağazasında...

süpürgeyi aldınız mı? ben hala kablolu şarjlı arasında karar veremedim :KK43: ama gönlüm şarjlıdan yana:)) ayrıca fiyat araştırmalarıma göre en uygun fiyat vatan computer'ın online mağazasında...

ıyı geceler cnm bende kablolusu varr kayınvaldmede sarjlısı kablolu olanı tavsıye ederımm sarjlı ıyı cekmıyoo sadece goruntuu....

ıyı geceler cnm bende kablolusu varr kayınvaldmede sarjlısı kablolu olanı tavsıye ederımm sarjlı ıyı cekmıyoo sadece goruntuu....

teşekkür ederim...

kablolu süpürgenin fişinin oraya buraya takılmasından ve oda değiştirdikçe fişini prizden çıkarmaktan bıktığım için (ki allah bundan büyük dert vermesin:KK1:) gönlüm hep şajlıdan yanadır ama mantığım onlar zamanla bozulur diyo :KK43: eşim de... annem de... ve siz de...

teşekkür ederim...

kablolu süpürgenin fişinin oraya buraya takılmasından ve oda değiştirdikçe fişini prizden çıkarmaktan bıktığım için (ki allah bundan büyük dert vermesin:KK1:) gönlüm hep şajlıdan yanadır ama mantığım onlar zamanla bozulur diyo :KK43: eşim de... annem de... ve siz de...

kablosuu uzun o konuda rahatt olun sız bılırsınız ama cekmıyoo kayınvaldemde varr sadece mutfak ıcın kulanıyrz ama guzel cekmıyoo kabloluu halıyıı kaldırıyoo...

kablosuu uzun o konuda rahatt olun sız bılırsınız ama cekmıyoo kayınvaldemde varr sadece mutfak ıcın kulanıyrz ama guzel cekmıyoo kabloluu halıyıı kaldırıyoo...

hem kablolusu daha ucuz bu da önemli bir artı değil mi? ben en en iyisi sizin gibi kablolu alayım..
çok teşekkür ederim yardımınız için...

bende kablolu alıcam sanırım cesaret edemeyiyorum şarjlıya ...haklısınız zamanla şarj ömrü azalabilir.hemde daha ucuzz

Arkadaşlar bence her eve bir tane kablosuz lazım. benim su hazneli var ufak bir dökülme yada kirlenmede 2 saat ona su doldurmakla ve sonrasında yıkamakla uğraşıyorum. o yüzden bende bir tane en kısa zamanda almayı düşünüyorum. roventa 24wat nasıl kullanan var mı? 3- 5 sene idare etsin yeter. zaten elektrikli hiç bir aletin ömrü uzun olmuyo. bide 24 ve 18wat ların çekiş güçleri neden aynı anlamadım ikisinde de 2200 diyo. şimdiden teşekkürler.

merhaba bayanlar,
uzuun araştırmalardan sonra ROWENTA RH 7737 POWERLINE CYCLONIC (yani kablolu) aldım. 2 kez kullandım.

emiş gücü mükemmel, halılarda bile gayet başarılı, zaten 1600 watt oldukça yeterli.
ilk kullanışımda makine çok ağır gibi geldi ancak tutuşumun yanlış olduğunu anladım. gövdenin ağırlık merkezi belli bir tutuş pozisyonuna göre ayarlanmış o açıyla tutarsanız ağırlığı hissetmiyorsunuz ama ben hızlı hızlı yaparken ayarı kaçrıyorum kolum yoruluyor.
toz haznesi de yeterli boyutta.
velhasıl kelam şimdilik memnunum arkadaşlar, hele ki benim arnica hydra plus'tan sonra baya pratik geldi. ama onun yeri ayrı tabi çünkü eski süpürgem su filtreli olduğu için dışarı verdiği havada hiç koku olmuyordu. bunda toz kokusu değil de motorun kokusu gibi bir koku çıkıyor sanki...

neyse bayanlar eğer bir şikayetim olursa yine yazarım.

hoşçakalıııın :)

karar veremedim rowentanın yeni modeli powerline cyclonic kablolusu acaba ondan mı alsam

canım 3 gün önce aldım 18 w hiç güzel çekmiyor resmen gırgır gibi aradım rowenta mağazasına kızdım 300 tl para ben netten sipariş verdim 230 aldım birde rowenta müşteri hizmetlerini aradım 24 w 18 w arasındaki farkı sordum tek fark sadece 24 w10 dk geç bitiyormuş şarjı 18 w 40 dk 24 w 50 dk çekiyormuş ama arasında çok para farkı var nerdeyse 100 tl ama hiç memnun kalmadım

Son düzenleme:

canım 3 gün önce aldım 18 w hiç güzel çekmiyor remen gırgır gibi aradım rowenta mağazasına kızdım 300 tl para ben netten sipariş verdim 230 aldım birde rowenta müşteri hizmetlerini aradım 24 w 18 w arasındaki farkı sordum tek fark sadece 24 w10 dk geç bitiyormuş şarjı 18 w 40 dk 24 w 50 dk çekiyormuş ama arasında çok para farkı var nerdeyse 100 tl ama hiç memnun kalmadım

ben normal süpürgesini aldım rowentanın slencw force memnunum..ama şarjlı süpürgelerden fazla bir şey beklememek lazım hangi marka olursa olsun..

Ben 24V lığından kullanıyorum, günlük süpürme için çok rahat, ama kısa zamandır kullandığım için şarj durumu ne olur onu bilmiyorum. Şimdilik gayet iyi performansı, ama en güzeli kablo toplama derdi olmadığı için şipşak süpürüp yerine koyabiliyorsunuz...

canım 3 gün önce aldım 18 w hiç güzel çekmiyor resmen gırgır gibi aradım rowenta mağazasına kızdım 300 tl para ben netten sipariş verdim 230 aldım birde rowenta müşteri hizmetlerini aradım 24 w 18 w arasındaki farkı sordum tek fark sadece 24 w10 dk geç bitiyormuş şarjı 18 w 40 dk 24 w 50 dk çekiyormuş ama arasında çok para farkı var nerdeyse 100 tl ama hiç memnun kalmadım seninki nasıl diyorlarki 2200 v süpürgeye eş değer asla benimkinin alakası yok sen memnunmusun halıyı yerinden kaldırıyormu çekim gücü?

canım 3 gün önce aldım 18 w hiç güzel çekmiyor resmen gırgır gibi aradım rowenta mağazasına kızdım 300 tl para ben netten sipariş verdim 230 aldım birde rowenta müşteri hizmetlerini aradım 24 w 18 w arasındaki farkı sordum tek fark sadece 24 w10 dk geç bitiyormuş şarjı 18 w 40 dk 24 w 50 dk çekiyormuş ama arasında çok para farkı var nerdeyse 100 tl ama hiç memnun kalmadım seninki nasıl diyorlarki 2200 v süpürgeye eş değer asla benimkinin alakası yok sen memnunmusun halıyı yerinden kaldırıyormu çekim gücü?

Mutfak halımı yerinden kaldırıyor, ama o diğerlerine nazaran biraz ince. Ben çok memnunum, her şeyi süpürüyor. İki kademesi var bu arada, halı için daha kuvvetli çekim yapıyor, düz zemin için daha az. Böylece dakika performansı da ona göre ayarlanıyor. Evin her yeri halıysa ya da daha çok halı süpürüyorsanız yüksek kademede çalıştırmanız gerektiği için daha çabuk şarjı bitiyor. Cryptic'in de dediği gibi normal bir elektrikli süpürge performansı beklememek lazım ama bence bu olabileceğinin en iyisi. Dediğim gibi her türlü tozu, tüyü topluyor, halıyı yerinden kaldırmasa bile günlük temizlik için benim açımdan ideal.

sakınnnnnnnn alma çok güçsüz çekiyor

merhaba hanımlar;
rowenta kablolu dikey süpürge ile ilgili bir şikayetim olursa yazarım demiştim. şikayetim şu: çok yorucu yaaaa :KK43: bir de hava çıkışı iki yanda olduğu için manevra yaparken hava çıkış kısımları yere baktığında yerdeki tozlar uçuşuyor :KK43:

ben memnundum bende de 18 watt olanı var 1 aydırda dönen fırça çalışmadığı için gırgır görevi görüyor..aynı sorunu yaşayan varmı???yazarsa sevinirim...

arkadaşlar bende roventanın üçen ağızlı 24 wat lık olanını aldım hiiiiç memnun değilim araştırmadan aldım 2 ay oldu paramın yarısını verseler iade ederim sakıın almayın. bende kablolu vardı pratik olsun diye birde kablosuz alayım dedim param boşa gitti

X