Perdeleri en iyi beyazlatma formülünüz?

kayınvalidemin formülünü yazıyım sana canım akşamdan makineye koyuyo tülleri kosla omo detarjanı makine alınca köpürtünce makineyi kapatıyo ertesi güne kadar bekletiyo öylece bembeyaz oluyor tüller benim krem olduğu için farketmiyo

arkadaşım aspirin suyunu önermişti perdeler için.
ben deterjan dışında birşey koymuyorum ,tertemiz çıkıyor.
perdelerim beyaz değil belkide ondan sorun yaşamıyorum.

Canım perdeleri makineye attıktan ve normal detarjanı yerleştirdikten sonra makinenin için ebulaşık makinesi kullandığım tapletten koyuyorum bembeyaz oluyor

Ben bir kere bulaşık makinesi tableti attım öyle yıkadım,tablet erimemediği gibi perdeler yıkanmamış gibiydi.

Çamaşır suyu yetmiyor mu peki? Bence domestos yeterince güzel temizliyor...Makinadan makinaya değişir mi onu bilemiyorum ama...

Tül perde deterjanını kalın güneşlik perdelerimde kullandım,çamaşır suyu kullandım banamısın demedi,katlı yerler yine kirli.Acaba makinada bekletme süresinimi uzun tutsam,siz ne kadar bekletiyorsunuz?

ben yaklaşık üç yıldır,bimde satılan beyazlatıcıyı kullanıyorum.çok çok memnunum..bembeyaz ve parıl parıl çıkarıyor,üstelik beyaz çamaşırlarımda da kullanıyorum..mutlaka dene,kime tavsiye ettiysem ,bi daha bırakamadı:)

Bimde satılan ürünün adı ne,tül ve çamaşır beyazlatıcı diye geçen ürünmü?
Sadece bu üründen mi koyuyorsun deterjan gözüne?

Bimde satılan ürünün adı ne,tül ve çamaşır beyazlatıcı diye geçen ürünmü?
Sadece bu üründen mi koyuyorsun deterjan gözüne?

banyoya gittim ve geldim adını doğru yazabilmek için:BİND ACTİVAT tül ,perde ve çamaşır beyazlatıcı..bu ürünle beraber matik koyuyorum deterjan gözüne ve yumuşatıcı ekliyorum..ben matiği de bimden alıyorum ve çok memnunum.. denersen sonucu yaz,beni haberdar et:KK34:

banyoya gittim ve geldim adını doğru yazabilmek için:BİND ACTİVAT tül ,perde ve çamaşır beyazlatıcı..bu ürünle beraber matik koyuyorum deterjan gözüne ve yumuşatıcı ekliyorum..ben matiği de bimden alıyorum ve çok memnunum.. denersen sonucu yaz,beni haberdar et:KK34:

makineme deterjanı koyduktan sonra tülleri makineye atıyorum ve tüllerin üzerine aldığım hacışakir touz bir miktar döküyorum.harika temizliyor ve çok güzel kokuyor.sadece tüllerde değil çok kirli çamaşırlarıda öyle yıkıyorum.

ilk önce perdeyi 30 derecede ılaçsız yakayın kiri tozo gitsin daha sonra artık en fazla 60 derce olabilir perdenize baglı ben 40da falan yıkıyorum ariel kesin çözüm yanın da beyazlaştıcılarda dökün yıkayın buda oldu daha sonra tekrar ilaçlı suda bekletin bir gece ve yıkayın perdelerin tertemiz olur biraz uzun sürüyor ama degiyor inannın..ilk önce ilaçlı bekletirsenin kirler içine işler derdi anneannem o yüzden ilaçsın yıkayın kiri isi gitsin kolay gelsin hanımlar...

X