Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Excellence Creme 01 Çok Çok Açık Doğal Sarı

Ben uzun zaman önce kullanıyordum canım. Kendi saç rengin kumral tonlarıysa başka açıcı kullanmadan doğal bir sarı oluyor. Ama dipler haricinde, saçının uçlarında daha kotu renkte boya varsa oraları açmıyor. Benim saçım orta kumral, bununla boyadığımda tam resimdeki gibi olurdu neredeyse:KK24:

ben bi 4-5 sene önce boyuyodum çok çok açık sarıya böyleydii :KK66:

$n651888006_901488_3590.jpg

o konuda da söyledim saana cnm onun ismi krepe balyajmışş onu evde yapamazsın:KK66: dip rengine göree ayarlıolar kademe kademe açılıyo uçlarıda en açık parlak bi sarı olmuş:KK66: başka konulardada görmüştüm ben forumda :KK66:

ooff biraz daha araştıriim bakalım

Ben uzun zaman önce kullanıyordum canım. Kendi saç rengin kumral tonlarıysa başka açıcı kullanmadan doğal bir sarı oluyor. Ama dipler haricinde, saçının uçlarında daha kotu renkte boya varsa oraları açmıyor. Benim saçım orta kumral, bununla boyadığımda tam resimdeki gibi olurdu neredeyse:KK24:

gülayb tekrar ekleyebilirmisin resmi görünmüyor

mrb kızlar lutfenn yardım edın saçlarım suanda kumral doğal saçım daha önce hiçboya kullanmadım rengim cokta koyu bı kumral sayılmaz ama dahada acık renge sahip olmak istiyorum ve saçlarıma açıcı kullanmak istemiyorum kendi doğal saçımı loreal excellence creme açık sarıyla boyasam saç rengim açılırmı nasıl bi renk elde ederim yoksa kesınlıkle önce acıcıyla açmam mı gerekıyor ? lutfen bna yardım edın

cansu senin doğal saç renginse açmadan açılır sanırm sadece boyayla..loreal 01..yada küllü sarıları ile..

$011111-1417.jpg $koleston 9.0-12.0 2-31ekim.jpg

arkadaşlar bunun üstüne loreal çok çok açık sarı 01 mi
yoksa koleston 12.0 mı kullansam daha çok açar?
ben sarı elde etmek istiyorum şu resme benzer Eki Görüntüle 282874
hangi boyayla bu rengi elde ederim?
açıcı kullanmam gerekmiyo bunun için dimi?
ne yapmalıyım fikirlerinizi bekliyorum

Eki Görüntüle 282870 Eki Görüntüle 282872

arkadaşlar bunun üstüne loreal çok çok açık sarı 01 mi
yoksa koleston 12.0 mı kullansam daha çok açar?
ben sarı elde etmek istiyorum şu resme benzer Eki Görüntüle 282874
hangi boyayla bu rengi elde ederim?
açıcı kullanmam gerekmiyo bunun için dimi?
ne yapmalıyım fikirlerinizi bekliyorum

buğdaycım güzel açıldı senin saçında biraz daha uğraş ile istediğin gibi olucak inşallah..

buğdaycım güzel açıldı senin saçında biraz daha uğraş ile istediğin gibi olucak inşallah..

ayy canım teşekkür ederim, açtım bayağı evet ama işte bu aşamada yanlış bişe yapmıym istiyorum
açıcı kullanmadan, çok açık sarılarla boyasam sonuç nasıl olur onuda bilemiyorum.
hani boyamaktanda sıkıldım bu son boyayacağım boyayla sarı elde ediym istiyorum
bi le mi yo rummmm
fikir verecek birilerini bekliyorum

slm kızlar...gün itibariyle çok çok açık doğal sarı aldım ama benim saçımda boya var ve açık karamel sonuç nasıl olur bilen var mı aranızda?

gülay isimli arkadaş açık kumral üzerine loreal 01 açık sarıyı boyadığında kutu üzerindeki renge yakın bi ton elde ettiğini söylemişti
bu sana bi fikir olur belki
benimde bal, karamel gibi saçım
bende bu boyayla boyayacağım ama bir süre sonra
umarım açık bi ton elde ederim
gülay arkadaşımızın dediğinede görede etmemiz lazım
olurda boyarsan sonucunu resimli paylaş olurmu

aldım boyacıklarımı
loreal 01 çok çok açık doğal sarı
bakalım boyıycam bikaç güne kalmadan
umarım güsel olur:26:

X