Vücut Kremleri genital bölge beyazlatıcı kremler kullananlar yazabilirler mi

Vücut kremleri, losyonlar
canım buna benzer konu war aynı topikte orda yazdım. starwhite kullanıyorum kararma olan bölgemde açılma oldu. bi arkadaşta kuaförü bi maske hazırlıyomuş onu wericem şimdi sana okursun.

ewet ben senin ordaki yorumunu gördüm canım ullandığın bu star white krem tarzı bişey mi ? bende denemek istiyorum onu. lütfen bilgi weririmisin.

kararma genelde agda dan yıparandıgı için oluyodurr beyazlatıcı olarak kremi duymadım ve kualnmayıda düşünmdeim am onun yerine çok bitkisel ürünler var akarlarda o işi gören !!!!

canım kararmanın agdadan dolayı olucağını düşünmüyorum. bunun sebebini daha çok kullanılan traş bıcaklarının oldunu sölüyorlar. ve epilasyon aletlerinin.
bu kremi de biçok kişi kullanıyo. kk da buna benzer topiklerde okuduğuma göre.... tabi herkesin kendi tercihi

Son düzenleme:
canım kararmanın agdadan dolayı olucağını düşünmüyorum. bunun sebebini daha çok kullanılan traş bıcaklarının oldunu sölüyorlar. ve epilasyon aletlerinin.
bu kremi de biçok kişi kullanıyo. kk da buna benzer topiklerde okuduğuma göre.... tabi herkesin kendi tercihi

ğüle ğüle kulannın cnm yararını görüyosanız dicek bişey yokk

Aynı sorunla ben de hep yakınıyordum sonra Starwhite kremini kullandım. Çok da memnunum iyiki keşfetmişim.

Son düzenleyen: Moderatör:
X