Saç Rengi ve Saç Boyama Pınar Altuğ'un yeni saç rengi

anjelique85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2011
144
1
$adsız.JPG

$pnr1.JPG
$pnr.JPG

kızlar çocuklar duymasının son bölümnde Pınar altuğ saçlarını bu renge boyamış çok hoşuma gitti.bu saç rengi nedir nasıl elde edebilirim bileniniz varsa çok sevinirim..benım kendi saç rengim açık kumral koyu sarı balyajlı

$KVM30383_138.jpg

kutudan biraz koyu gibi geldı ama benzıyor evet öncekı saçları sarıydı bu renk olunca daha açık tutmuş olabılır

l'oreal preference UL63, ultra light golden brown. bence en yakin renk bu kizlar bi googlelayin isterseniz. ben de bayildim renge bu arada :KK31:

hımmmm ama kutuda kı renk daha değişik gibi duruyo tabi kutulardan farklı bi renk cıkabılıyo bazen...kuaföre ısrarla gitmemeye özen gösteren ben inşallah bu sça rengını bulurda kendım boyarım :KK70:

hımmmm ama kutuda kı renk daha değişik gibi duruyo tabi kutulardan farklı bi renk cıkabılıyo bazen...kuaföre ısrarla gitmemeye özen gösteren ben inşallah bu sça rengını bulurda kendım boyarım :KK70:

saciniz koyuysa zaten daha kizil tutar bence bu tam olur diye dusunuyorum tabi cikolata kahve/karamel karisimi da yapabilirsin o hatta daha bile iyi verebilir o rengi. onlar evde boyamadiklari icin iste sorun o, kimbilir hangi renkten ne kadar katti onun kuaforu :)) ama ona yakin bisey cikarirsin illa ki :))

saciniz koyuysa zaten daha kizil tutar bence bu tam olur diye dusunuyorum tabi cikolata kahve/karamel karisimi da yapabilirsin o hatta daha bile iyi verebilir o rengi. onlar evde boyamadiklari icin iste sorun o, kimbilir hangi renkten ne kadar katti onun kuaforu :)) ama ona yakin bisey cikarirsin illa ki :))
saçım açık kumral çikolata kahve/karamel karıştırıyım yani çikolata kahvedende oldum olası korkmuşmdur hep koyu cıkartır ya :))

şu boyalarla elde edilebilir:

palette deluxe 5.5 altın parıltılı çikolata
$palette deluxe 5.5 altın parıltılı çikolata (gold gloss caramel).jpg
garnier 6.34 altın kumral
$garnier 6-34 altın kumral.jpg
koleston 7.3 fındık kabuğu
$koleston 7.3 fındık kabuğu.jpg
loreal excellence 6.41 fındık kahvesi
$loreal excellence 6-41 fındık kahvesi.jpg

şu boyalarla elde edilebilir:

palette deluxe 5.5 altın parıltılı çikolata
Eki Görüntüle 277821
garnier 6.34 altın kumral
Eki Görüntüle 277822
koleston 7.3 fındık kabuğu
Eki Görüntüle 277823
loreal excellence 6.41 fındık kahvesi
Eki Görüntüle 277824

oh valla iyiki boyamıs bana fenalık gelmişti çünkü o sarı saçlarından... yaw kadın bildiğin esmer hala sarı saç yapcam diye ugrasıyo hiçde gitmiyo ama ısrar ediyo :KK70: neyseki değiştrdide güzelleştii..
ayrıca sana katılıyorum cnm palette deluxe 5.5 altın parıltılı çikolata böyle tutabilir :KK66: en uygunu o gibi ..

galiba buldumm palette 7.554 altın karamel ile palette 6.68 bronz kahve.... sitede birisi altın karamelden bronz kahveye dönüştürmş saçlarıını aynı bu renk cıkmış ortaya

sıcak çikolata,,,çikolata kahve,,,,karamelin koyu tonları hepsi güzel moda renkler :)))) illaki resimdeki renk midir yani,boya gitsin birine şekerim

gittim saçımı loreal sublime mousse 41 ışıltılı kahveye boyadım cıkolata kahve oldu baya koyu cıktı :) napalm artık bıktım saç boyamaktan döncem kendı rengıme o olcak :)

X