Az artan beta hcg degerleri olumlu sonuc alan varmı?

eylxuxl ekin85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2007
271
5
Arkadaslar 10 Ekim'de 71,2 12 Ekim'de 207 ve 21 Ekim'de 1132 degerim 21 Ekim'de keseyi gördü doktor ama beta hcg 2 kat seklinde artmiyor bu sekilde olumlu sonuc alan varmi?

Arkadaslar 10 Ekim'de 71,2 12 Ekim'de 207 ve 21 Ekim'de 1132 degerim 21 Ekim'de keseyi gördü doktor ama beta hcg 2 kat seklinde artmiyor bu sekilde olumlu sonuc alan varmi?

benimkide az az artiyordu.hatta senin degerlerinden daha az artiyordu.fakat doktorum 3 ay boyunca aylik progesteron igne vurdu.coraspirin verdi.bebek tutunmakta zorlaniyordu.cok sukur saglikla aldim kucagima yavrumu.
Doktoruna sordun mu?
Doktor ne diyor?
En saglikli bilgiyi doktorun verir.

benimkide az az artiyordu.hatta senin degerlerinden daha az artiyordu.fakat doktorum 3 ay boyunca aylik progesteron igne vurdu.coraspirin verdi.bebek tutunmakta zorlaniyordu.cok sukur saglikla aldim kucagima yavrumu.
Doktoruna sordun mu?
Doktor ne diyor?
En saglikli bilgiyi doktorun verir.

Doktor 10 gün sonra gel dedi telefonda başka bisey demedi

Bence seninki çok az değil benimde artışlar azalmıştı ama böyle değil 5 günde 30 fazlaydı tabiki düşük oldu bence seninki normal sakın kendini kasma rahat ol Allaha güven bol bol dua et inşallah güzel haberler al.

Bence seninki çok az değil benimde artışlar azalmıştı ama böyle değil 5 günde 30 fazlaydı tabiki düşük oldu bence seninki normal sakın kendini kasma rahat ol Allaha güven bol bol dua et inşallah güzel haberler al.

Gercekten teşekkürler Allah gönlünüze gore versin. Burda benzer durumda olan yok sanırım az artış Dis gebelik degilse su olabilir diyen de yok.. Pazartesi tekrar kan testi yapcam hayirlisiyla saglikla gelse...

Bu yazının bir gün birisinin merakını gidereceğini düşünerek yazıyorum bugün 6+6 da düşük yaptım oldukça agriliydi. Allah tan hep hayırlısını istemiştim hayırlısı buymuş..

bende 3 tane dusuk yaptım 2 kürtaj bı kanamalıydı sadece ve ALLAH KIMSENIN basına vermesın cok zor bı durum cok gecmıs olsun ama hıc üzülme verdır her şerde bır hayır ve sakın ümidini kaybetme bak ben hala ümitlerle yasıyorum ama az kaldı bılıyorum... he demmıssın kı bırılerının merakını gidermek için yazıyorum dıye onun neden yazdınkı

bende 3 tane dusuk yaptım 2 kürtaj bı kanamalıydı sadece ve ALLAH KIMSENIN basına vermesın cok zor bı durum cok gecmıs olsun ama hıc üzülme verdır her şerde bır hayır ve sakın ümidini kaybetme bak ben hala ümitlerle yasıyorum ama az kaldı bılıyorum... he demmıssın kı bırılerının merakını gidermek için yazıyorum dıye onun neden yazdınkı

Merhaba, destek için teşekkür ederim.Soruna gelince; günlerce burdan insanlar bana cevap versin o belirsizlik ortadan kaybolsun diye uğraştım. Bir kaç arkadaş dışında yazdığım hiç bir başlıkta cevap alamadım. Bir gün tabi Allah kimseye yaşatmasın ama biride benim durumuma düşerse, beta hcg artışlarının sorunlu olduğu dönemlerde başına neler gelebilecegini kestiremiyorsa, doktorlar cevapsız bırakıyorsa benim yaşadıklarımı okur ve hazırlıklı olur diyerek sonucu bildireyim istedim.

bence değerlerin güzel artmış
kafana takacak bişey olduğunu sanmam

selam arkadaslar benımde kantestım 13 gun 31.8 cıktı aradan uc gun gectı kantestı sonucum 56.6 cıktı doktorum yavas ılerlıyor dıyor bende hamılemıyım degılmıyım anlamadım heyecanla beklıyorum yarında kontrolum var cok heyecanlıyım hamıle olmama olasılıgım varmı merak ıcındeyım

selam arkadaslar benımde kantestım 13 gun 31.8 cıktı aradan uc gun gectı kantestı sonucum 56.6 cıktı doktorum yavas ılerlıyor dıyor bende hamılemıyım degılmıyım anlamadım heyecanla beklıyorum kontrolum var cok heyecanlıyım hamıle olmama olasılıgım varmı merak ıcındeyım ucuncu test gunumde geldı sonucu aldım 108 cıktı doktorum da bır sey soylemedı korkuyorum artık gebelık olabılırde olamayabılırde dedı benı ıyıce endıselendırdı hamıle degılmıyım yoksa

X