AVRUPA NETWORKİNG Satış Temslcileri &Temsilci Olmayı Düşünenlern Bilgi Paylaşm Konusu

ya kızlar bişi sorcam şimdi şu mavi saten gecelik varya 42lira olan ondan siparişim vardı bügün geldi,göz kaçmış şimdi onu değiştirmek sitiyorum ne yapcam nasıl olucak tarif eder misniz yaaçok sinirm bozuldu stoklara girmesi için bekle bekle .

değişim yok canım iade var sadece. defolu ürün olursa değişim olarak ele alıyolar bi sonraki siparişinde yolluyolar diğer sebep kodlarındakileri yolladıklarını düşünmüyorum. sürat kargoya gitmeden önce iade takip numarası al sitede numara yazıyo snra kargoya teslim et

Son düzenleme:
tamam canım bende karşı ödemeli derim o zaman bundan sonra hep:) defoluda sanıyodum ben bitek karşı ödemeli diye sağol canım:KK16:

bana teldeee sen ödüyeceksin dediler ama kargoda almadılar :KK16::KK16: sen kaç para verdin kargoya çok mu cnm

değişim yok canım iade var sadece. Defolu ürün olursa değişim olarak ele alıyolar bi sonraki siparişinde yolluyolar diğer sebep kodlarındakileri yolladıklarını düşünmüyorum. Sürat kargoya gitmeden önce iade takip numarası al sitede numara yazıyo snra kargoya teslim et
sürat kargo yok ki ptt var burada sadece :KK43:
tam detaylı anlatırmısın faturaya filna ne yapıcam allah kahretmesin üyemin adından verdim birde siparişi

tam detaylı anlatırmısın faturaya filna ne yapıcam allah kahretmesin üyemin adından verdim birde siparişi

canım faturanın pembe nüshasını yollucaksın karşı tarafa iade olarak işaretle gönderceğin ürünü adetini ücretini falan yaz aynı avon gibi. altına da adını soyadını yaz imzala faturanın arkasına da açıklamalı olarak gönderme nedenini yaz. bu bu kadar canım. ama göndermeden 1 gün önce avrupa networkingi ara iade takip numarası almak istiyorum de onlar sana nedenini falan sorcak. sürat kargo yoksa aradığın kadına söyle bulunduğum şehirde yok ptt ile göndersem olur mu diye bu konuda bilgim yok çünkü :KK50: hangi şehirdesin canım sen bende izmirde sürat kargo hiç duymadım görmedim bu işi yapana kadar ama varmış internetten arayıp buldum adresini

profilinden baktım yozgatdasın heralde canım googleden baktım varmış yozgattada merkezde, sorgunda bide bi yerde daha varmış adreslerini araştır bi canım

canım faturanın pembe nüshasını yollucaksın karşı tarafa iade olarak işaretle gönderceğin ürünü adetini ücretini falan yaz aynı avon gibi. altına da adını soyadını yaz imzala faturanın arkasına da açıklamalı olarak gönderme nedenini yaz. bu bu kadar canım. ama göndermeden 1 gün önce avrupa networkingi ara iade takip numarası almak istiyorum de onlar sana nedenini falan sorcak. sürat kargo yoksa aradığın kadına söyle bulunduğum şehirde yok ptt ile göndersem olur mu diye bu konuda bilgim yok çünkü :KK50: hangi şehirdesin canım sen bende izmirde sürat kargo hiç duymadım görmedim bu işi yapana kadar ama varmış internetten arayıp buldum adresini

işte ben sorgunda değilim cnm daha ilerde bi yerdeyim..
şimdi yün içlik almıştım adam kaşındırmış istemiyor sorun olurmu iade alırlarmı
para nasıl olucak birde cnm eşim kafamı kırcak valla diğer gecelikte stokta pek olmuyo oda değişim olcak..son bi soru daha kargo ücretlimi ?
kimlik vs istiyomu yollarken tel edicem üyemin adına istedim prim alaıyım diye bana patladı :KK43:
ya bu parayı geri nasıl vercek iadede ?

Son düzenleme:
işte ben sorgunda değilim cnm daha ilerde bi yerdeyim..
şimdi yün içlik almıştım adam kaşındırmış istemiyor sorun olurmu iade alırlarmı
para nasıl olucak birde cnm eşim kafamı kırcak valla diğer gecelikte stokta pek olmuyo oda değişim olcak..son bi soru daha kargo ücretlimi ?
kimlik vs istiyomu yollarken tel edicem üyemin adına istedim prim alaıyım diye bana patladı :KK43:
ya bu parayı geri nasıl vercek iadede ?

iade alırlar canım yaa bi sorun olcağını sanmıyorum. gerçi benim de ilk iademdi bu. bende başlayalı 1.5 ay oldu. ama bi problem olmaz heralde. para olayı da hesap özetinde alacak olarak görünceksin canım okumuştum ben sayfayı mesela 200lük siparişin var iaden de geçen aydan 20tl. kargocuya 180 ödüceksin böyle oluyo canım. stok problemi olan ürünü de iade edip sonra stok durumuna göre tekrar sipariş edebilirsin. yada aradığın kişiye sor tekrar gönderilmesini istiyorum bi sonraki siparişimle hangi kodu işaretlemeliyim diye canım. sürat kargo dışındaki kargolara ücret ödüceksin canım. sürat kargo ücretsiz

iade alırlar canım yaa bi sorun olcağını sanmıyorum. gerçi benim de ilk iademdi bu. bende başlayalı 1.5 ay oldu. ama bi problem olmaz heralde. para olayı da hesap özetinde alacak olarak görünceksin canım okumuştum ben sayfayı mesela 200lük siparişin var iaden de geçen aydan 20tl. kargocuya 180 ödüceksin böyle oluyo canım. stok problemi olan ürünü de iade edip sonra stok durumuna göre tekrar sipariş edebilirsin. yada aradığın kişiye sor tekrar gönderilmesini istiyorum bi sonraki siparişimle hangi kodu işaretlemeliyim diye canım. sürat kargo dışındaki kargolara ücret ödüceksin canım. sürat kargo ücretsiz

hmm bende ilk iade edicem güünü filan var mı kaç günde.aman avon çok rahat ya bu konuda.ya parayı direk verse üüf siparişe bağlıyo işte insanı :KK43:

hmm bende ilk iade edicem güünü filan var mı kaç günde.aman avon çok rahat ya bu konuda.ya parayı direk verse üüf siparişe bağlıyo işte insanı :KK43:

ayın 1i ve 10u arasında yapılıyo iadeler canım bir sonraki ayı beklemek zorundasın:KK50: evet avon çok esnek bu konuda ve insan hiç zorlanmıyo. belkide yeniyiz diye böyle düşünüyoruz pierre cardinde ama iade koşulları falan daha zor bunun bencede

ben nisan ayından beri üyeyim çok emmnunum stok problemimiz var işte bu sorun oluyro malesef urun iadesi bu 2. yapışım malları çok güzel müşterilerim çok memnun hatta alan 6 adet 12 adet fln alıyor çrş ürünlerini zaten ben ev haklına kendime derken ayda 60 tl yi geçiyorum çevremdende derken ayda 200 tl fln oluyor 6 tanedde uyem var onlardanda alıyorum prim üyeminde uyesi var onunla 7 kişi oldum :KK70:

ben nisan ayından beri üyeyim çok emmnunum stok problemimiz var işte bu sorun oluyro malesef urun iadesi bu 2. yapışım malları çok güzel müşterilerim çok memnun hatta alan 6 adet 12 adet fln alıyor çrş ürünlerini zaten ben ev haklına kendime derken ayda 60 tl yi geçiyorum çevremdende derken ayda 200 tl fln oluyor 6 tanedde uyem var onlardanda alıyorum prim üyeminde uyesi var onunla 7 kişi oldum :KK70:

aramıza hoşgeldin cnm :KK16::KK16:

şart mı ayın 1yle 10arasında yollamak ürünü ya..

benim 35üyem var :)
hiç çalışmıyolar yaa :)
o staen gecelik çok güzel sateni filan likralı mvi yandan tülü gelen göğüs kısmı da tül varya 42 liraolan harika ama bende defolu geldi ürün.

selamlar bende hazirandan beri üyeyim.3 tanecikde üyem var.azda olsa ekmeklerini yiyorum:KK9:ürünlerden çok memnunum kalitesi ve fiyatı çok güzel fakatttt şu stok problemi olmasa,artık sipariş almaya korkar oldum çok müşterimi kaybettim bu yüzden.inşallah aşarlar bu problemi.herkese iyi satışlarrr:KK9:

şart mı ayın 1yle 10arasında yollamak ürünü ya..

benim 35üyem var :)
hiç çalışmıyolar yaa :)
o staen gecelik çok güzel sateni filan likralı mvi yandan tülü gelen göğüs kısmı da tül varya 42 liraolan harika ama bende defolu geldi ürün.

canım sitede 1-10 arası iadeler alnııyo yazıyo sen bi ara sor bakalım o tarihler dışında gönderiliyo mu diye

selamlar bende hazirandan beri üyeyim.3 tanecikde üyem var.azda olsa ekmeklerini yiyorum:KK9:ürünlerden çok memnunum kalitesi ve fiyatı çok güzel fakatttt şu stok problemi olmasa,artık sipariş almaya korkar oldum çok müşterimi kaybettim bu yüzden.inşallah aşarlar bu problemi.herkese iyi satışlarrr:KK9:

selam:KK3::KK3: yaa bu katalog hazirandan beri aynı katalog mu offf değişsin artık yaaa. evet stok problemi insanın canını sıkıyo sepete ürün ekliyorum diğerlerinin stoğunu bekliyorum tam geliyo hayddiiiii bu sefer ötekiler yok valla sinir oldum yaaaa. bide yorum ekle diyorum siteye görünmüyo sizde de oluyo mu öyle kızlar????

X