AVRUPA NETWORKİNG Satış Temslcileri &Temsilci Olmayı Düşünenlern Bilgi Paylaşm Konusu

julia__

kocaman kocaman gülüşlerim var benim
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2010
36.141
162
AVRUPA NETWORKİNG Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu buyrun kızlar :KK42:

ben varımm üyelerimle bi ekibim var
hemen dert yanayım yaa ürünler ve stok sıkıntısı :KK43: buda olmasa ohh süper.sizin kaç üyeniz var benim 50 filan

Son düzenleme:
evet benim eltimde üyeydi stok sıkıntısı çok yaşanıyor ve ürünlerde kalite yönünden boyut yönünden çok sıkıntı yaşanıyor..

evet benim eltimde üyeydi stok sıkıntısı çok yaşanıyor ve ürünlerde kalite yönünden boyut yönünden çok sıkıntı yaşanıyor..
kaliteden yana hiç sıkıntı yaşamadım ama cnm kalitelerinden herkes memnun hatta bir sipariş verince mutlaka 2.sini istiolar :KK16::KK16:
ben varımm üyelerimle bi ekibim var
hemen dert yanayım yaa ürünler ve stok sıkıntısı :KK43: buda olmasa ohh süper.sizin kaç üyeniz var benim 50 filan

evet cnm bence de stok sıkıntısı çok müşterilerim de haklı olarakkk üzülüoo yoksa neden katoloğa koyuyorlar diyor :KK57:

kaliteden yana hiç sıkıntı yaşamadım ama cnm kalitelerinden herkes memnun hatta bir sipariş verince mutlaka 2.sini istiolar :KK16::KK16:

evet cnm bence de stok sıkıntısı çok müşterilerim de haklı olarakkk üzülüoo yoksa neden katoloğa koyuyorlar diyor :KK57:
bende stoktan sıkıntılıyım ürünler güzel bence şu çocuk çorap var ya 75kuruş olan o kötü hemde çook onun dışında yaşamadım beden konusunda da çok zayıflar için uygun değil çünkü beden s değil sm şeklinde ortalama yanii ..
bilmem ben üyelerim çok olduğu için prim alıyorum o yönden güzel :))

bende stoktan sıkıntılıyım ürünler güzel bence şu çocuk çorap var ya 75kuruş olan o kötü hemde çook onun dışında yaşamadım beden konusunda da çok zayıflar için uygun değil çünkü beden s değil sm şeklinde ortalama yanii ..
bilmem ben üyelerim çok olduğu için prim alıyorum o yönden güzel :))

ben kimseyi üye yapmıorum ama satışlarım çok iyi baya kazanıorum :KK17::KK17:

bende yapıyorum fazla musterım yok..uyelerımde var onlardan kazanc saglıyorum az da olsa guzel iş

Peki kazanç olayı nasıl kızlar?
Tatmin ediyor mu rakamlar?
Merak ediyorum...

slm kızlar aranıza yeni katıldım artık bende temsilciyim internetten form doldurdum bugün acaba katalog ne zaman elime ulaşır bilgi verir misiniz biraz? bide kataloglar kaç ayda bir değişiyo?

ben uzun zamandır üyeyim fakat bıraktım artık. geçen gün sipariş geldi 10-15 tane. içinden sadece 2 tanesi stokta vardı...

ben uzun zamandır üyeyim fakat bıraktım artık. geçen gün sipariş geldi 10-15 tane. içinden sadece 2 tanesi stokta vardı...
ben de aynı sorunu yaşıyorum sürekli. ne zaman sipariş alsam stokta olmuyor her nedense ve e-posta ile şikayet edince artık otomatik mesaj geliyor direkt işte üretim departmanına bildirdik siz de takip de kalın diye. bir ürün 3 ayda üretilemez mi ya? ne biçim bi hizmet anlayışları var çok merak ediyorum. madem satmayacaksın bari sistemini kaldır da insanlar rezil olmasın. çok sinir oluyorum ben de satmıyorum uzun zamandır. :KK47:

slm kızlar aranıza yeni katıldım artık bende temsilciyim internetten form doldurdum bugün acaba katalog ne zaman elime ulaşır bilgi verir misiniz biraz? bide kataloglar kaç ayda bir değişiyo?

katologlar 3 ayda bir değişiyor cnm :KK16::KK16:

katologlar 3 ayda bir değişiyor cnm :KK16::KK16:

yayında olan katalog ne zamandır var canım bu ay biter mi? bide alıcı çok inş stok problemi yaşamam eğer son aylardaysa stok problemi çok olur kesin ama gezindim siteyi stokta olup olmadığı yazıyo artık ona göre bilgi veririm bende

yayında olan katalog ne zamandır var canım bu ay biter mi? bide alıcı çok inş stok problemi yaşamam eğer son aylardaysa stok problemi çok olur kesin ama gezindim siteyi stokta olup olmadığı yazıyo artık ona göre bilgi veririm bende

sanırım 3 . ayın içindeee stok problemiiiii her zaman var zaten ben müşterilerime yok deeemeye utanır oldum artıkkk :KK57:

en son katalog için her ay yenisi gelecek dediler sonra sürekli mesaj geldi hazır değil daha bir sonraki ay gelecek diye, en sonunda saolsunlar zahmet edip temmuzda yayınlamışlardı. aslında şimdiye yeni bir kataloğun gelmesi lazımdı ama muhtemelen hazır değildir. hayır malları kaliteli çok güzel satışı da iyi gidecek bir de şu sorunlarını halletseler, böyle bir çalışma prensibini nasıl benimsiyorlar anlamıyorum, müşteriyi ve temsilciyi dikkate alan yok.

sanırım 3 . ayın içindeee stok problemiiiii her zaman var zaten ben müşterilerime yok deeemeye utanır oldum artıkkk :KK57:

anladım gelse de şu kataloğum satışlara başlasam:)) ama büyük bi ihtimal bende stok problemi yaşarım zaten son aylarıymış kataloğun:44:

stok problemi hep var cnm

peki ben int.sitesinden girip baktım ürünlere orda stokta var veya yok yazıyo. var olup da göndermeme durumu oluyo mu canım? ya bide bişey sorucam ben int.ten üye oldum şifrem falan geldi msjla yalnız kataloğum ne zaman gelicek bi bilgin var mı? int.ten ürün siparişi verip öyle mi göndercekler acaba? :44:

bende internetten üye oldum kataloğum elime sms geldikten 2 hafta sonra falan geldi sanırım ürünlerin kalitesini ben biliyorum ama müşterilere nasıl göstericem bilmiyorum mutlaka dokunup öyle almak isteyecekler olmazsa numune olarak ürün alıcam napayım:44:

arkadaşlar iletişim sekmesinden mesaj yazdım sınırlı stok kataloğu var ya ondan istedim yollamışlar baya indirim var evet ama karlar düşmüş alış fiyatımız aynı satış fiyatı düşmüş pek de iiç açıcı bi durum değil ne yazık ki ama :KK43:( yanii
sizde isterseniz özelden yazın..

X