internette alışveriş

Market alışverişi konusunda kullandığınız önerebileceğiniz siteler var mı acaba?
bizim mahallede iki tane happy center var şimdi online sipariş e de başlamışlar tecrübesi olanlar var mı acaba?

migros sanal market var. migrosta satılan herşeyi kapınıza getiriolar. kapıda kredi kartıyla da ödeyebiliorsunuz

ben genelde kıyafet almamaya çalışıyorum .Göründüğü gibi çıkmıyor. Çeyiz eşyası filan alıyorum markafoni,altıncı cadde,dekoreko aklıma gelenler. Evimnet beni çok hayal kırıklığına uğrattı kimseye önermem o siteyi:KK5:

evimnet ten aldığım ve pişman olmadığım bir ürün dahi bilmiyorum asla önermem ben de artık tercih etmiyorum zaten ama markafoni trendyol gittigidiyor vipdükkan hepsiburada sanalpazar kozmetikçim hızlıal gibi sitelerden ühüüüü neler aldım neler odamdaki plazma bile internet alışverişi sayesinde %60 indirimden geldi:KK70:

ben kıyafet alışverişi için en çok trendyol ve markafoni kullanıyorum. ama daha çok trendyol. bugüne kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. migros'un da sanal marketini kullanıyorum, sebze dışında her şey oradan alınabiliyor. ama sebzeyi öyle seçmeden filan koydukları için almıyorum.

2 senedir hemen hemen bütün alışverişimi internetten yapıyorum diyebilirim. hem fiyat olarak uygun hemde değişik farklı modeller oluyo. hani alısverise cıktığında alacağın seyi tasarlarsın da dolasır dolasır bulamazsın ya en çok ondan nefret ederim ben. internette öyle bi sıkıntı olmuyo. Ve bende şuan alışkanlık gibi birşey oldu. hergün farklı markalar indirime giriyo. hani kalktığımda ilk işim a bugün indirimde neler varmış bi bakayım diyorum. bi eksi yönü var bedenlerde bazen dar gelme veya bol gelme durumu oluyo. aldığım 3 4 elbiseyi terziye verdiğim oldu daraltmam için. tek eksi yönü bu. hangi sitelerden alışveriş yaptığıma gelincede markafoni limango trendyol morhipo ve bazen de vipdükkan .bide heycanlı oluyo sipariş verdikten sonra bekliyosun merakla ne zaman gelecek acaba nasıl gelecek yakısacak mı vs :)

internet alışverişi benim ve ailemin alışveriş stili haline geldi dışarıdan eczane ve market dışında hiç alışveriş yapmıyorum desem yeridir o kadar bağlıyım internet üzerinden alışverişe... çok güvenmediğim site olmadıkça genelde sanal kart kullanıyorum, sanal kart limitini sizin belirlediğiniz asıl kartınıza bağlı ek bir ücret alınmayan kredi kartınızı koruyan bir uygulamadır, gayet sağlıklıdır, tavsiye edilir şiddetle, her zaman kullanmasanız da hazırda dursun...

ben internetten alışverişten korkar oldum indirim oluyo çeyız ıcın tabk canak aldım 2 defa kırık geldı bıda gerı yolla et artık bakamıyorum heveslenıp alıyorum ındırım oluyo sonra kırık e gerı gonder ıptal oluyo ıslem tedarık etme gıbı bı olay yok çnkü bakmıyorum artk bnde hıç heveslenmıyeyım dıe:KK43:

vipdükkan limango morhipo markafoni netvarıum ebebek hepsiburada gittigidiyor
hepsinden aldım hiç sorun çıkmadı daha

bir çok siteden alışveriş yaptım bir sorun olmadı ama en son evim.netten bir sipariş verdim kampanya biteli 10 günü geçti hala kargolanmadı zaten şikayetler de hep bu yönde olmuş bu site için

Başka bir başlığa da yazdım, buraya da yazıyorum.

2 kere sipariş iadesi yaptım, ikisinin de ücret ödemesi yapılmadı.
Sipariş ettiğim bir ürünü ise defalarca şikayet etmeme rağmen göndermediler.
Kızlar, Trendyol'dan hiçbir şey almayın. Şikayet siteleri binlerce yanlış/defolu ürün şikayetleri ile dolu.

İnternetten alışveriş konusu uzun zamandır tereddütte olduğum bir konuydu ama iki markayla pek mutlu olduğumu söyleyebilirim.
bonprix ( Uygun Fiyatlı Moda: Kadın, Erkek, Çocuk Giyim, Mobilya ve Ev Aksesuarları hepsi bonprix.com.tr ), inanılmaz geniş bir ürün çeşitliliğine sahip, kargoda sorun hiç yaşamadım sadece 2-3 hafta kadar sürüyor ürünün gelmesi, ama geldiğinde de kalitesi gayet memnun ediyor insanı:)
Bu aralar bir de Stilsos ( StilSOS.com - Sosyal Alışveriş | Yeni Kombinler, Ayakkabı, Giyim, Aksesuar ) diye bir siteyle zaman geçiriyorum, biçok markayı bir arada toplamış... Hatta beğendiğim ürünleri yıldızlayıp kombin fln yapıyorum:)
İnternet insanı modacı yapar :)

Bende genelde trendyol ve markafoniden alışveriş yapıyorum.Ama bonprix'de tercihlerim arasında.Yalnız bayağı uzun sürüyor siparişin gelmesi,2-3 hafta kadar.Ayrıca Altıncı Cadde ev alışverişi yapmak isteyenler için ideal.

Dün İle Yarın Arası Bugün Molası

Kızlar internet üzerinden alışveriş yapıyormusunuz, en çok hangi alışveriş sitelerini kullanıyorsunuz?

Ben kıyafet, ayakkabı alışverişlerimi limango, markafoni'den yapıyorum. Memnunun bu sitelerden, şu ana kadar kargosunda ya da ürünlerde bir sorun yaşamadım. Ayrıca market alışverişlerimi yapabileceğim yeni bir site keşfettim son günlerde. Adı online market. Benim için sıkıcı ve zaman alıcı olan market alışverişi sorunumu çözüyor. Kargoyla falan da gelmiyor özel servis elemanları var. Hijyenik ve belirlediğim zaman sınırları içinde gelmesi de gayet güzel. Teslimat da ücretsiz:KK16:

Markaların kendi sitelerden bazen alış veriş yapıyorum. Mağazada kasada beklemek hiç hoşlanmam, vakit benim için önemlidir:KK12: . Ürünler yeni geliyor ve değişim yapmak ta hiç sorun olmuyor.:KK12:

kızlar alışverişimi uzun zamandan beri internetten www.butiknisantasi.com 'dan yapıyorum...telefonla yardımcı oluyorlar. üstelik iadede bir zorluk çıkarmıyorlar.test edildi tarafımca onaylandı :) , fiyatlara ise bakmalısınız en uygun fiyatlar ...

Pek çok siteden alışveriş yapıyorum ama en fazla markafoniyi tercih ediyorum. İç giyimde de dalida çok iyi..

X