internette alışveriş

lysender

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2011
3
0
Kızlar internet üzerinden alışveriş yapıyormusunuz, en çok hangi alışveriş sitelerini kullanıyorsunuz?

trendyol,limango,markofoni ve gittigidiyor kesin garanti ve güvenilir siteler defalarca alışveriş yaptım :KK66:

Bende diğer arkadas gibi bircok alısveriş yaptıım hiç bir sorun yaşamadım

evet yapıyorum canım... lilabon com 'dan yapıyorum...aynı gün kargo yapıyorlar + kapıda ödeme sistemi var + telefonla da sipariş verebiliyorsun ve her alışverişime % 5 parapuan veriyorlar , fiyatlara ise bakmalısınız en uygun fiyatlar...

Bende Markafoni, Limango, Trendyol ve Vipdükkandan alışveriş yapıyorum. Sorun yaşamadım. Çok güzel pijama takımları aldım Fakat geçen gün almış olduğum elbise bir beden büyük olmasına rağmen dar geldi, kalıbı çok küçükmüş. Çünkü elbiseyi giyen mankenler çok zayıf ve biz bunu fotoğraflardan anlayamıyoruz. Şimdi bir elbise daha gelecek ve ben en büyük bedeni spariş ettim, yakında gelecek, inş. üstüme olur. Olmazsa iade edeceğim, bunun harici hiç bir sorun yaşamadım. Birde Markapon dan mekik aleti spariş etmiştim bozuk çıktı ve markaponun iadesi yok sanırım iade edemedim.

benim sorunsuz alış veriş yaptığım siteler: freeshp.com , gittigidiyor.com, hepsiburada.com, markafoni ben ısınamadm bi türlü ama o büyüklükte bi firma da sorun cıkmaz sanmıyorm .

evet yapıyorum canım... lilabon com 'dan yapıyorum...aynı gün kargo yapıyorlar + kapıda ödeme sistemi var + telefonla da sipariş verebiliyorsun ve her alışverişime % 5 parapuan veriyorlar , fiyatlara ise bakmalısınız en uygun fiyatlar...

Canım teşekkürler bende byle bı yer arıyordum :) herseyden önce kapıda odeme sistemi olması harikaymis

bende yapıorum..uygun orjınal ürünler bulabiliosun..deiştirme kolaylığıda sağlıyorlar..

Market alışverişi konusunda kullandığınız önerebileceğiniz siteler var mı acaba?
bizim mahallede iki tane happy center var şimdi online sipariş e de başlamışlar tecrübesi olanlar var mı acaba?

Çanta almak isteyen arkadaşlar bu siteye bakmadan almasınlar:) kapıda ödeme sistemiyle güvenilir

xxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten çok fazla alışveriş yapıyorum. Markafoni teslimatta sorunlar yaşatabiliyor ama ürünleri kaliteli oluyor. Morhipo'nun ürünleri de kaliteli oluyor ama çok fazla indirim yapmıyorlar. Oxxo'nun tasarımları ve ürünleri güzel ancak internetten alacaksanız kesinlikle kendi bedeninizi almayın çünkü bedenleri normalden biraz daha büyük oluyor ama değişim konusunda problem yaşatmıyorlar ve mağazalardan da değiştirebiliyorsunuz. Limango'nun ürünleri eh işte. Ama zaman zaman güzel şeyler bulabilirsiniz.

Trendyol'u kesinlikle önermiyorum. Bazı ürünleri pazar malı gibi. Özellikle ayakkabı almayın. Ayakkabıları berbat. Ayrıca asla sorunlarınızı çözmüyorlar. Buradan 15'in üzerinde alışveriş yaptım artık yapmıyorum. Genellikle yanlış renk ya da yanlış beden gönderiyorlar. İade süreci uzadıkça uzuyor değişim olayı zaten yok. Kısa sürede yıpranan ürünleri geri almıyorlar topu markaya atıyorlar markayla görüştüğünüzde onlar da trendyol'un muhatap olduğunu söylüyorlar siz kullanamayacağınız ürünlere verdiğiniz parayla kalıyorsunuz. Zaten şikayet sitelerinde de bu söylediklerimi yaşayan pek çok insanın şikayetine rastlayabilirsiniz.

Aklıma gelenler şimdilik bunlar. Yeni yerlerden alışveriş yaparsam deneyimlerimi yazarım tekrar.

limango zaman zaman kargo bedava seçeneği ya da anlık ufak indirimler hediye ettiği için ayrıca bonusa taksit seçeneği olduğu için güzel trendyol artık taksit yapmıyor tercih etmiyorum o nedenle markafoni seçeneğin belki de en çok olduğu sitelerden biri zaman zaman alışveriş yapıyorum morhipo eskiden daha kısa sürede teslim ediyordu artık o süre uzamış ama iadede falan sorun çıkarmıyorlar ayrıca her sipariş kutusundan bir de lokum hediye çıkıyor:) moda durumu,daybuyday,vipindirim,marcamarca arada bir ufak şeyler aldığım ama öyle aman aman diyemeyeceğim siteler
alışkanlık oldu almasam da hergün bakıyorum bu sitelere mağaza gezer gibi:)

İnternetten giysi almaya kalksam gelene kadar mevsim biter.altin sarisi diye gorup begendigim bluz elime bebegimin kakasi renginde geliyor o yuzden gorerek dokunarak ve giyerek almak gibisi yok.yinede emin oldugunuz markanin indirimlerini takip edip alabilirsiniz.

ben vipberry ve freeshp.com dan alıyorum bütün cilt bakım ürünlerimi falan benim için orjinallik önemli:nazar:

ben genelde kıyafet almamaya çalışıyorum .Göründüğü gibi çıkmıyor. Çeyiz eşyası filan alıyorum markafoni,altıncı cadde,dekoreko aklıma gelenler. Evimnet beni çok hayal kırıklığına uğrattı kimseye önermem o siteyi:KK5:

bende altıncı caddeden şikayetciyim gerekirse haftaya mahkemeye vericem onları sizde Doğan grup bünyesinde hiç memnun kalmadım yüksek meblağda alışveriş yaptım halen ürünlerim gelmedi üstünede birileri cevap dahi vermiyor bana :KK43:(((((((((((((

maalesef olabiliyor. bir ara bende hepsiburadadan almıştım ama o sıra taşınmışlardı ama şimdi gayet düzgünler. bildigim kadarıyla doğan online şirketleri tek bir yerde toplanıyorlar ondan olabilir. ama destege felan cevap vermiyorlarsa gercekten cok itici.

benim tercih ettiğim siteler
hepsiburada.com (ev elektroniği vs)
markafoni, trendyol (giyim, ev tekstili vs)
evtekstilibul.com (evtekstili - bu site için bir yıldızım var 5-6 kez alışveriş yaptım ertesi gün elime geçti)
konseptsaat.com (saat, bavul almıştım ve sorunsuz)
idefix (kitap alışverişlerim)
grupanya (fırsat yakalamak için ama artık pek bakmıyorum)

bu sitelerden gayet memnun kaldım. başka birçok sitedende alışveriş yaptım ama hız ve fiyat olarak bence bunlar favoriler.

bende altıncı caddeden şikayetciyim gerekirse haftaya mahkemeye vericem onları sizde Doğan grup bünyesinde hiç memnun kalmadım yüksek meblağda alışveriş yaptım halen ürünlerim gelmedi üstünede birileri cevap dahi vermiyor bana :KK43:(((((((((((((

bende altıncı caddeden nevresim takımı almıştım hem dedikleri tarihte gelmedi hemde kargom başka yerlere gitti geldi filan :KK31:

X