internette alışveriş

Ben de alışverişimin büyük bir kısmını internetten yapıyorum en çok markafoniden alıyorum.bazen trendyol ve limango.bebeğim için annewebmarket,sağlıklı ve güzel'den de ürünler alıyorum bu iki site çok iyi.trendyol artık tercih etmiyorum markafonide farklı mağazalarda kargo birleştiriliyor ama geçen aldığım kazak yerine başka bir kazak göndermişlerdi iade etmedim üç kuruşluk şey diye.bir keresinde de trendyoldan kazak aldım eşimin kardeşine hediye.kız giydiği an dikiş yerlerinden yırtıldı.rezil olmuştum:))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tozlu giyimden 25 gün önce sipariş ettiğim ürünler 20 gün önce kargo şubesine ulaştı ama hala 20 gündür bana gelemedi. Kaç bin kere aradım kargo şirketi hiç ilgilenmiyor. Tozlu da ilgilenmiyor. Yarın arayıp para iadesi isteyeceğim. Bir daha da oradan bir şey almam.

asos.com
markafoni.com
limango.com

kıyafet - çanta - ayakkabı alanında bu üçünü kullanıyorum.
Ancak en çok hangi siteden alışveriş yapıyorsun derseniz ebay.com benim favorimdir. Aklınıza gelebilecek hertürlü şeyi ( arada kıyafet çanta vs.de dahil) genelde buradan alıyorum süre derseniz yurtdışı olduğu için özellikle Çin'den sipariş ettiğim şeyler yaklaşık 1-1 buçuk ay gibi bir sürede geliyor ancak aceleniz varsa özel kargo ile kargo farkı ekleyip 2 hafta gibi bir süreye indirebiliyorsunuz bunu.
hepsiburada.com u da 3-4 kere kullandım, hala bakıyorum en geç elime ulaşan ürün haftasonu araya girdiğinden 7 günde ulaşmıştı. Kargo bakımından veya kalite bakımından memnun kaldım.
Ek olarak lens çok kullanan biriyimdir. Zevkine değil sağlık yönünden kullandığım için daha özenli seçerim bu sebeple eğer iyi, uygun fiyatlı ve uzun süreli arayanlarınız varsa;
circlelens.com
iszocirclelens.com
ikisini de gönül rahatlı ile tavsiye ederim. circlelens.com u daha fazla kullandım ayrıca ikisinde de lensler genellikle 1 senelik ömürleri olan lenslerdir. iki siteyide yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve sağlık açısından hiçbir sorun yaşamadım :)

asos.com
markafoni.com
limango.com

kıyafet - çanta - ayakkabı alanında bu üçünü kullanıyorum.
Ancak en çok hangi siteden alışveriş yapıyorsun derseniz ebay.com benim favorimdir. Aklınıza gelebilecek hertürlü şeyi ( arada kıyafet çanta vs.de dahil) genelde buradan alıyorum süre derseniz yurtdışı olduğu için özellikle Çin'den sipariş ettiğim şeyler yaklaşık 1-1 buçuk ay gibi bir sürede geliyor ancak aceleniz varsa özel kargo ile kargo farkı ekleyip 2 hafta gibi bir süreye indirebiliyorsunuz bunu.
hepsiburada.com u da 3-4 kere kullandım, hala bakıyorum en geç elime ulaşan ürün haftasonu araya girdiğinden 7 günde ulaşmıştı. Kargo bakımından veya kalite bakımından memnun kaldım.
Ek olarak lens çok kullanan biriyimdir. Zevkine değil sağlık yönünden kullandığım için daha özenli seçerim bu sebeple eğer iyi, uygun fiyatlı ve uzun süreli arayanlarınız varsa;
circlelens.com
iszocirclelens.com
ikisini de gönül rahatlı ile tavsiye ederim. circlelens.com u daha fazla kullandım ayrıca ikisinde de lensler genellikle 1 senelik ömürleri olan lenslerdir. iki siteyide yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve sağlık açısından hiçbir sorun yaşamadım :)

Bende çoğu zaman internnetten alış veriş yaparım ama yabancı sitelere bir türlü cesaret edemiyorum. Asos'u ilk defa duydum :KK53: kargo süresi geçmiş ama gerçekten o kadar sabırlı değilim:KK1: Bilgi için teşekkürler

Markafoniyle basladim onla gidiyorum. Ama önerilen sitelerede bi cesaret ediyim diyorum. Sonstilim dende stil yaptiran bi arkadaş var ama obada cesaret edemedim henuz

yedigunmoda.com memnunum kendisinden hem çok hesaplı hemde resimdekinin aynı hemen geliyor... gerçi reklamını yapmak istemiyorum alırsınız biter bana kalmaz :KK53:

Markafoniye ısınamadım nedense ben trendyolu tercih ediyorum. Bence trendyola daha güzel ürünler koyuyorlar. :KK70: Bir de n11 ve gittigidiyor dan alışveriş yapıyorum. Yabancı sitelerden de aliexpress'i denemeyi düşünüyorum.

X