Bebek Beslenmesi emzirirken tıkanan bebeğim

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
merhaba arkadaşlar
bebeğinizi emzirirken benim gibi tıkanma problemi yaşayan varmı ? bebek emerken bi anda boğazına kaçıyor boğulur gibi oluyor ve ben çok korkuyorum. böyle olduğunda bebeği kaldırıp dik tutuyorum bir süre sonra normale dönüyor ama yaşadığım stresi bana sorun..
sırf bu yüzden emzirmekden soğudum sağıp kaşıklamı versem diorum..

bu problemi yaşayan arkadaşlar başka bir yolu varmı tıkanmayı önlemenin ??

şimdiden teşekkürler
Canım üstünden çok geçmiş ama sonradan bakan olursa bi faydam dokunsun diye yazıyorum.benim de 2. Çocuğumda olmuştu.emzirirken sürekli kaldırıp rahatlatıp tekrar emziriyordum.gırtlak prof.una kadar gösterdik hiçbişeyi yok dedi.bebek 2 aylık olunca kendiliğinden geçti.oğlum şuan 29 aylık ve oğlumda dilbağı olduğunu öğrendik.haftaya kestiricez.dil bağı olan bebeklerde de emme sorunu,yutma sorunu olabiliyormuş.o tarz tıkanma olduğu zaman hemen burnuna üfle canım.bir de iki kaşının arasınıyukarıya doğru ovala.3 çocuk annesi olarak tecrübeyle sabittir canım

X