Beta hcg değeri kaç olmalı

Ya kızlar merhaba benim adetime 9 gün var bu ay bebek denemeye başladık Bir haftadır kasıklarım ağrıyor 2 gündür de göğüslerim acımaya başladı neyse dünden beri kötü bir şekilde Grip oldum ama bebek olabilir diye ilaç da alamadım doktora gittim tahlil yaptı 0, 100 çıktı negatifmiş ya sizce erkenmi gitmişim kanda çıkar dediler sonuç adetten öncede ya çok üzüldüm hala kasıklarım ağrıyor inşallah hamileyimdir:KK43:(

Ya kızlar merhaba benim adetime 9 gün var bu ay bebek denemeye başladık Bir haftadır kasıklarım ağrıyor 2 gündür de göğüslerim acımaya başladı neyse dünden beri kötü bir şekilde Grip oldum ama bebek olabilir diye ilaç da alamadım doktora gittim tahlil yaptı 0, 100 çıktı negatifmiş ya sizce erkenmi gitmişim kanda çıkar dediler sonuç adetten öncede ya çok üzüldüm hala kasıklarım ağrıyor inşallah hamileyimdir:KK43:(
Ewer cnm 9 gün öncesi çok erken adetine 2 gün kala tekrar yaptir kan testini

Simdi yine gidiyorum bugun 2. Gun yaptirali yaptirip artis var mi diye bakicam 2 haftalik demisti ama

[QUOTEgüzel safir88, post: 38134325, member: 637310"]Bugun aldim sonuclari 149.94,cikti armis cok mutluyum :)[/QUOTE]
Bugun aldim sonuclari 149.94,cikti armis cok mutluyum :)
Ay ne güzel darısı bana inşallah benimde günüm geçti beklicem bir kaç gün daha sonra test yapcam

[QUOTEgüzel safir88, post: 38134325, member: 637310"]Bugun aldim sonuclari 149.94,cikti armis cok mutluyum :)

Ay ne güzel darısı bana inşallah benimde günüm geçti beklicem bir kaç gün daha sonra test yapcam[/QUOTE]
Valla benim adetim cok duzensiz o yuzden hrsaplama yapamiyorum dayanamadim hemen yaptirdim cikti demekki gunum gecmis ama cok sanci cekiyorum ayni adet olucakmisim gibi taa bacaklarima vuruyo neden olabilir hayirlisi ?

Ay ne güzel darısı bana inşallah benimde günüm geçti beklicem bir kaç gün daha sonra test yapcam[/QUOTe
Valla benim adetim cok duzensiz o yuzden hrsaplama yapamiyorum dayanamadim hemen yaptirdim cikti demekki gunum gecmis ama cok sanci cekiyorumayni adet olucakmisim gibi taa bacaklarima vuruyo neden olabilir hayirlisi ?

Ay ne güzel darısı bana inşallah benimde günüm geçti beklicem bir kaç gün daha sonra test yapcam[/QUOTe
Valla benim adetim cok duzensiz o yuzden hrsaplama yapamiyorum dayanamadim hemen yaptirdim cikti demekki gunum gecmis ama cok sanci cekiyorumayni adet olucakmisim gibi taa bacaklarima vuruyo neden olabilir hayirlisi ?
canım korkma normal onlar ama kanaman olursa git hemen doktora

[QUOr88, post: 38135149, member: 637310"]Tabi giderim peki bu degerle ne kadarliktir sence[/QUOTE]
Hiç bilmiyorum valla ya

Cok merak ediyorum doktoruma sorucak firsatim olmadi daha cok yeni 2 haftalik 3e yakin bi gebeligim var sizce esimle iliskiye girmek sakincali olur mu ?

X