Saç Rengi ve Saç Boyama O ses türkiye de hadise saç rengi nedir??

bence bu renk BEJ SARI olabilir kızlar. yani açık küllü sarı ile açık altın sarısının karışımı. çünkü sırf küllü sarı olsaydı grimsi dururdu, sırf altın sarısı olsaydı da turuncumsu dururdu, hadisenin saçında ise iki yansıma da var gibi görünüyor. yani karışım renk uygulanmış bence.

Kesinlikle katiliyorum. En az iki renk karistirilmis ve cila uygulanmis. Tek basina küllü sari hem grimsi hem mat durur. Altin sarisi altin yansimali ve simli gibi paril paril olur. Ama bu renk ne mat ne de simli gibi parlak duruyor. Küllü sari ile altin sarisi birbirini nötrleyip ikisinin arasi bir renk cikmis ortaya.
Bence güzel bir renk ama Hadise'ye yakistiramiyorum, beyaz tenli birinde daha dogal durur sanki.. :44: Kahve ve kumral tonlari daha cok yakisiyor ona.

arkadaşlar hadise bir röportajında aşağıdaki gibi demiş;

Kadınlar saç renginizi soruyor...
Allah. Tam bilmiyorum. Bu rengi isteyenlere ilk tavsiyem, bakımı ihmal etmesinler. Bu saçta 4 renk var maalesef. Altın, açık kahve, açık sarı ve bir şey daha ve hepsi röfle; düz boya yok. Hepsi de biyo. 6 saat sürüyor. Sakın, sakın evde denemeyin!

Abartmis. :KK1:
Yani 4 renk vardir tamam ama "sakin evde denemeyin" biraz abarti olmus. Kendisi pek tecrübeli degil sanirim sac boyama konusunda o yüzden gözü korkmus uygulananlari görünce. Zaten sacina uygulanan renkleri bile dogru ifade edememis. Yoksa sac boyamadan anlayan birisi icin o kadar rengi karistirip, boyayip, cila atmak evde denenmeyecek kadar zor olmamali.

X