Saç Rengi ve Saç Boyama O ses türkiye de hadise saç rengi nedir??

Bende bu renk diye gittim kuaföre , derdimi çok iyi anlamış olacak ki aynısını yaptı . Kolajla resim koyuyorum Hadise'nin 4 Kasım Cuma günü Beyaz Show'daki saç rengi ve benim ışıktaki saç rengim :

$Desktop.jpg

Tabi şimdi aktı , renkten eser kalmadı :KK5:

Bende bu renk diye gittim kuaföre , derdimi çok iyi anlamış olacak ki aynısını yaptı . Kolajla resim koyuyorum Hadise'nin 4 Kasım Cuma günü Beyaz Show'daki saç rengi ve benim ışıktaki saç rengim :

Eki Görüntüle 293550

tatlım sorsaydın ne renk bu diyee kuaförüne eğer aranız iyiyse söyleyiersin yawwwwwwwww en azından neleri karıştırdığını sölesin deliricem ben bu ton için........

tatlım sorsaydın ne renk bu diyee kuaförüne eğer aranız iyiyse söyleyiersin yawwwwwwwww en azından neleri karıştırdığını sölesin deliricem ben bu ton için........

arkadaşlar hadise bir röportajında aşağıdaki gibi demiş;

Kadınlar saç renginizi soruyor...
Allah. Tam bilmiyorum. Bu rengi isteyenlere ilk tavsiyem, bakımı ihmal etmesinler. Bu saçta 4 renk var maalesef. Altın, açık kahve, açık sarı ve bir şey daha ve hepsi röfle; düz boya yok. Hepsi de biyo. 6 saat sürüyor. Sakın, sakın evde denemeyin!

o mu? bu mu? derken dayanamayıp loreal castıng 730n boyadım ve hiç memnun kalmadım sarıları kapatamadı, boka döndü saçlarım şimdi nasıl toparlıcam diye uğraşıcam bide tam da bayram üstü iyi olmadı malesef:KK43:

sevtapcım bend zırt bırt saç rengi değiştirip b..k edenlerdenm saç boyası silici bişiy keşfettim affinage eraser olan markası bunnla sil aç iyice soora küllü sarıyı bas gitsin bebişim eminim olacaktır =) 3 kereye kadar silinebilio bn koyu kahvyim asslımda bu silici ile serce sarı oldum hiç yıpranmazsın mrk etme:KK54:

bu renkler tek boya ile değil karışımla elde ediliyor kuaförüme sordum öle dedi. mutlaka en az iki boya karışımı yapılır dedi.

sevtapcım bend zırt bırt saç rengi değiştirip b..k edenlerdenm saç boyası silici bişiy keşfettim affinage eraser olan markası bunnla sil aç iyice soora küllü sarıyı bas gitsin bebişim eminim olacaktır =) 3 kereye kadar silinebilio bn koyu kahvyim asslımda bu silici ile serce sarı oldum hiç yıpranmazsın mrk etme:KK54:

saol tatlış bu deneyimimden sonrabirkaç kez palette tarçın bakır yaptım ama hiç içime sinmedi yaklaşık 1,5 ay oldu saçımı boyamıyorum bu renk aksın diye.küllü sarı 11/1 koleston gene boyıcam mecburen.kızıl yansımaları alsın diye zaten bu rengin içine sarı katıyordum açık olsun diye,haliyle çok kızıl değil.

bakalım ne olacak kafam yine:))))

[ı]bende bu renk diye gittim kuaföre , derdimi çok iyi anlamış olacak ki aynısını yaptı . Kolajla resim koyuyorum hadise'nin 4 kasım cuma günü beyaz show'daki saç rengi ve benim ışıktaki saç rengim : [/ı]

Eki Görüntüle 293550

[ı]tabi şimdi aktı , renkten eser kalmadı :KK5:[/ı]

eee süper aynı rengi yapmış meğer,, nedir bu yaaaaaaa

Bir röportajında saçlarının arkadaşının boyadığın ı ve 4-5 renk karıştırarak boyadığını söyledi ama daha çok küllü sarı ağırlıklı bir renk

daha yeni kuaförden geliyorum kızlar aynısı oldu :) 3 renk falan karıştırdı organic yaptırdım ama 1 aya kadar akar yine yapmak lazım dedi bakalım bekliycem görücem :)

arkadaşlar bende merak ettim bu rengi kuzenim söyledi galiba hadisenin saçında 3 renk kullanıyomuş kuaförü bu rengi elde etmek için :KK70:

o gün söylemişti herkez soruyor ama
ne renk bilmiyorum diye kuaförü çok renk kullanıyormuş kimse
denemesin yoksa saçınız yanar diyordu

Eki Görüntüle 293550

Bu rengi bende kullandım
Açık küllü kumrala boyadım bu renk çıktı
Sizinkide süper olmuş

3 renk sac boyasini karistirip kullanabilirmiyiz? kullu bı renk olduğu kesin bazen hadisenin başka resimlerde bal rengi gibide çıkıyor sac rengi hangi 3 ton olabilir acaba...

X