gebelikte üstüne görme

kbrist

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2011
4
0
hanımlar gebelikte üstüne gören bayanların yaşadıkların öğrenmek istiyorum sanırım hamileyim

nasıl yani ya hamile olduğundan nasıl şüpheleniyorsun böle şeyler duydum ama üstüne görme gibi

:) hamile olup adet görmek...geçen ay şüphelenmiştim.normalden biraz az adet görünce herhalde değilim diye düşündüm.normalde hiç sekme yapmadan 28 günde bir adet görürüm fakat bu ay olmadım...eğer hamileysemde 1 buçuk aylık olmuştur.böyle hamile kalıp adet görenlerden bilgi almak istiyorum.çünkü bu ayki reglim gecikti

dün akşam test yaptım ama çıkmadı...çok ilginçtir 24 yıldır adetim değil gün dkka sekmedi 28 günde bir sabah kalktığımda adet olmuş olurum.fakat 3.günüm bitti en iyisi biraz daha bekleyip doktora gitmek.

dün akşam test yaptım ama çıkmadı...çok ilginçtir 24 yıldır adetim değil gün dkka sekmedi 28 günde bir sabah kalktığımda adet olmuş olurum.fakat 3.günüm bitti en iyisi biraz daha bekleyip doktora gitmek.

eğer üstüne görme olsaydı dediğin gibi 1,5 aylık olur ve testte çıkardı bence hamile sin ama bu ay kalmışsındır ondan çıkmamıştır canım

eğer üstüne görme olsaydı dediğin gibi 1,5 aylık olur ve testte çıkardı bence hamile sin ama bu ay kalmışsındır ondan çıkmamıştır canım

benimde kafam çok karışık ne olur banada bi fikir verin adetim çok düzenli olmasada önceki ay 4 de oldum gecen ayda 2de oldum bu ayda muhtemelen 1de olurum diye planlıyordum ama ayın 28de akşam bi leke oldu sadece silerken kagıda gelen bi leke bu şekilde 29da 30dada leke oldu dun biraz daha arttı bugun de hani adetin songünlerinde olur ya oşekilde oldu yani 5 gün oldu lekelere benim normalde akşam leke olunca yarın öglene mutlaka normal 1.gün yogunlugunda olurdu ama olmadı buarada 29 yaşındayım hayatımda ilk defa gögüslerim bukadar acıyor gögüslerime bakarsak kesin hamileyim diyorum ama bu lekeler ne mide bulantımda var ama ben normaldede sık sık midesi bulanan biri oldugum iin onu hamileleik belirtisinde kriter alamıyorum sabah idrar testi yaptım tek çizgi çıktı ne yapıcam ben çok istiyorum bebek 1yıldır bebek diye ölüyorum ne dersiniz kızlar sizce hamilemiyim buşekilde olan birini duyanınız varmı

benimde kafam çok karışık ne olur banada bi fikir verin adetim çok düzenli olmasada önceki ay 4 de oldum gecen ayda 2de oldum bu ayda muhtemelen 1de olurum diye planlıyordum ama ayın 28de akşam bi leke oldu sadece silerken kagıda gelen bi leke bu şekilde 29da 30dada leke oldu dun biraz daha arttı bugun de hani adetin songünlerinde olur ya oşekilde oldu yani 5 gün oldu lekelere benim normalde akşam leke olunca yarın öglene mutlaka normal 1.gün yogunlugunda olurdu ama olmadı buarada 29 yaşındayım hayatımda ilk defa gögüslerim bukadar acıyor gögüslerime bakarsak kesin hamileyim diyorum ama bu lekeler ne mide bulantımda var ama ben normaldede sık sık midesi bulanan biri oldugum iin onu hamileleik belirtisinde kriter alamıyorum sabah idrar testi yaptım tek çizgi çıktı ne yapıcam ben çok istiyorum bebek 1yıldır bebek diye ölüyorum ne dersiniz kızlar sizce hamilemiyim buşekilde olan birini duyanınız varmı

valla seni ümitlendirmek istemem ama bence hamilessin

kızlar ben hamileliğimin ilk zamanları yerleşme kanaması yaşadım ama öyle adet olur gibi değildi.. sadece bir damla kahverengi leke.. ama adet belirtilerimin hepsini yaşadığımdan adet oldum zannettim ama devamı gelmedi.. zaten 10 gün falan da gecikmişti testte hemen çıktı.

valla seni ümitlendirmek istemem ama bence hamilessin

zeynepcim öncelikle fikrini söylediğin için teşekkür ederim. dün ve bügün normal adet şeklinde kanamam oluyor dün biraz sancım oldu bugün hiç olmadı yani adet sancısı şeklnde olmadı sadece kasıklarımda agrı var ama kanama acayip yogun gögüslerimdeki acıma hiç geçmedi birde üstüne görme kalıtsalmış diye duydum doğrumu acaba bilmiyorum annem ablama hamileyken 3 ay normal adet görmüş bunu düşününce adet olmama ragmen ümitleniyorum aaaaaaaaaaaaaaaaaa diye bagırmak istiyorum dün çok ağladım benim çocugum olmayacak diye 10 ay oldu artık ümidimi kaybediyorum galiba:KK43:

lütfen biri bana da yardım edebilir mi? delirmek üzereyim...adet kanamam zamanında geldi ama ilk keldiğinde kahverengi ve koyuydu sonra sabaha kadar hiç gememiş o gün akşama doğru çok az geldi ikinci gün oldukça fazlaydı 3.,4.,5. günler ve bu gün azar azar geliyor ve bazen bi damla halinde bazende parçacıklar halinde ve ya hiç gelmiyor sonra bu siteye girdim üstüne görme diye bişey varmış hamile olabilir miyim cevaplarsanız sevinirim

lütfen biri bana da yardım edebilir mi? delirmek üzereyim...adet kanamam zamanında geldi ama ilk keldiğinde kahverengi ve koyuydu sonra sabaha kadar hiç gememiş o gün akşama doğru çok az geldi ikinci gün oldukça fazlaydı 3.,4.,5. günler ve bu gün azar azar geliyor ve bazen bi damla halinde bazende parçacıklar halinde ve ya hiç gelmiyor sonra bu siteye girdim üstüne görme diye bişey varmış hamile olabilir miyim cevaplarsanız sevinirim

test yapmadın mı? bence bi test yap hamileysen büyük ihtimalle çıkar.

test yapmadın mı? bence bi test yap hamileysen büyük ihtimalle çıkar.

bayram ya şimdi tüm gün eşimleyim ailem de yanımda eczaneye de habersiz gidebilecek durumda değilim şu an.açıkçası hiç istemiyorum henüz kariyerimin çok başındayım ve hamile kalmaya psikolojik açıdan da hazır olduğumu düşünmüyorum.aslında korunuyoruz normalde ama korunmadığımız bi gün de oldu bu ay içinde o da adet olmama 1 hafta kala falan sanırım. zamanları varmış araştırdığım kadarıyla ayda 4 gün içinde hamile kalınılabiliyormuş o günü hesapladım o 4 günün içine rastlamıyor ama yine de çok tedirginim bu konuda bi fikriniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim

Merhabalar, geçen ay yaklaşık 4-5günlük (tam hatırlayamadığım) bir gecikme yaşadım. Sonradan normal regl şeklinde oldum reglimi her zamanki süresinde ve yoğunluğunda. Bu sıralar fakat iştahımda biraz artış var. Gebelik belirtisi olarak başka bir şey olmasa da. Stresten olabileceğiiini de düşünüyorum ama bir yandan da içim içimi yiyor acaba hamile miyim diye çünkü üstüne görme diye bir gerçek var. Benim merak ettiğim şey eczaneden aldığım testler ile test yapsam bundan alacağım sonuç doğru olabilir mi yani üstüne görmede de normal prediktörleri kullanabilir miyiz?:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

Kızlar konuyu açan arkadaşın durumu nolmuş haberi olan var mı?

Benim de yardıma ihtiyacım var cıldırıcam lütfen yardım kızlar :KK43: Şu an bebek asla istemiyorum çok çok erken ama bir eşeklik ettik iki ay önce daha doğrusu bir cahilliğim oldu sadece içeri sperm gelmesi deilmiş hamileliğe sebep bunu bilmiyorduk. Olay nişanlımla yaşadığım birşeyler. Boşalma olmadı, bakireyim de hala yani içeri girme gibi birşey de olmadı ama. Temas oldu sonuçta ve zevk suyu denilen şeyden de hamile kalındığını bilmiyordum ben :KK43: Herneyse bu olay benim yumurtlama günümden bir gün sonra gerçekleşmiş. Bunu da sonradan öğrendim. Bu olaydan yaklaşık 13 gün sonra normal günümde adet gördüm. Normal şeklinde geldi. ( gerçi şimdi korkudan acaba o da biraz az mıydı diye düşünmeye başladım. Ama bu ayki gibi bir azlık değil kesinlikle ) Birdaha ilişki olmadı. Bu ay da normal günümde yine adetim geldi. İlk gün normal başladı. Yalnız ben şehir dışındaydım bayram yüzünden. Ve benim adetlerim çok sancılı olur. Yine sancı oldu ben de artmadan hemen ilaç içtim. Ve bu ikinci günün başına kadar bu şekilde devam etti,ben ilacın etkisi geçtikçe sancımı hissettikçe bir ilaç daha içtim ve ben böylece yaklaşık 3 tane ilaç içtim. 3.ilaçtan sonra hem sancım hem adetim kesildi. En son ilacı adetin ikinci günü sabahı içmiştim. Yani toplamda 24 saat olmadan 3 ilaç içtim. Sonra kesilme oldu. Gerçi tamamen kesilme değil yani. Bugün 5.günü adetimin. 5 gün kanama devam etti tamamen bitti diyemem ama toplamda nasıl deyim 2-2.5 ped dolcak kadar kan gelmiştir. Ve kanama böyle ne bileyim ilk kırmızı ve her zamanki gibi başlamıştı ama 3.ilaçtan sonra sanki böyle bi koyulaştı o adetin son günlerinde kahverengi pis pis parça parça gelir ya çamurumsu, öyle gelmeye başladı. Arada gene kırmızı da geldiği oluyodu. Ve normalde adetim 6 gün civarı sürer bugün 5.gün ve sanırım tamamen bitti. Kızlar biraz uzun ve karışık yazdım sanırım ama nolur yardım edin gerçekten çok korkuyorum test yapmaya falan da çok korkuyorum :KK43:(
Zaten panik atağı olan bir insanım, korktukça çarpıntı baygınlık hissi yaşıyorum stres yüzünden reflüm var mideme vuruyor ve ben şu psikolojide bunların hepsinin belirti olarak algılıyorum ya öyleyse! :KK43: Şu an size yazarken bile mideme bulantı geldi!
Sizce tüm bu durum bir gebelik göstergesi olabilir mi :KK43: Bir çoğunuz çok tecrübelisiniz en azından paylaşabilceğim birilerine ihtiyacım var :KK43:

slm üyeler ben daha yeniyim üstüne görüpte hamile kalmak diye birşey varmı gerçekten böyle bi durum yaşayan varmı bende bu ay normal adet günümde oldum herzamankinden biraz az oldum şimdi adet olacakmış gibi bel ağrılarım var ve midem bulanıyor 2,5 yıldır evliyim bebek istiyorum olma ihtimali varmı test yapmaya korkuyorum artık o durumdayım

Bayanlar benim adetim hic gecmezdi ilk defa 1 hafta gecti ve onunla birlikte goguslerimde hassasiyet sık idrara cikma ve hafif bulantilar oldu.Bende gebelik testi yaptim negatif cikti,kan testi de negatif cikti ve adet kanamasi gibi kanamam oldu hala devam ediyor acaba hamileyim de ustune mi goruyorum ??
Bana bi yardim eder misiniz ???

X