100 metre kare ev icin kombi tavsiyesi ?

efftelya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2009
3.312
1.572
arkadaşlar benım derdım sürekli bozulan kombi :KK43: doğalgaz faturasınada yansıyan ve arıza veren kombimizden artık kurtulmak ısrtıyorum..
Yenı kombi alacagım.Kombiler hakkında hiçbir bilgim yok.800 civarından fıyatlarla 1200 arası birçok marka var..uygun fıyata ve garantili ürünlere bakıyorum..Kullanışlı olsun dıye..yaklasık 100m2 evım var ..acaba bu konudada tavsıyenız olurmu ki??

merhaba ben 2 senedir baymak kullanıyorum çok memnunum,kullanımı kolay ve hiç arıza durumu olmadı :nazar: benim kullandığım modelin fiyatı 2000 civarındaydı ama aynı markanın diğer ürünlerine de bakabilirsin,daha uygun olanlarına.marka olarak ben memnunum,annemlerde ferroli var onlarda memnun.dediğim gibi modele aradığın fiyata göre karar verebilirsin.ama bu markalardan biz memnunuz

cevabınız ıcın teşekkürler.. ferroli kullanıyoduk bizde..sürekli arıza vermesinden zaten en sonunda değiştirmeye karar verdim..

bende kombi alacağım inş gün içersinde arkadaşlar fikir verirde bizde hangisini alacağımıza karar veririz soğuklar artmadan.
bykombi.com dan almış bu forumdan bi arkadaş.baktım ama özelliklerini bilmediğimden hangisi iyi karar veremedim.eşim bu ara geç geliyo hiç vakti yok mecbur ben halledicem pöffff hiçte anlamamki

ama yerli ürün servis olnağı kolay ve fiyatı açısından demirdöküm veya eca istiyorum
annemler 7 senedir kullanıyo daha hiç bizi üzmedi.ama faturayı azaltıyomu çoğaltıyomu bilmem

X