Kepçe kulaklar için medikal yapıştırıcı

cezvee

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
5
0
bayanlar merhaba bir doktorun ropörtajını okudum.kepçe kulaklar için medikal bir yapıştırıcı oldugundan bahsediyordu. ama adını soylememiş.bende arastırdım ancak bulamadım.iki hafta sonra mezuniyetim var ve ben bu kepçe kulaklarla gitmek istemiyorum.adını bilen varsa ve yazarsa cok buyuk bi iilik yapmış olur simdiden tesekkulerr

kulak gelişimini tamamladıktan sonra ameliyattan başka bir çaresi yok.
medikal bant, gelişimin tamamlanmadığı dönem ki sanırım 2-3 yaşa kadar, kullanıldığı zaman kulağı düzeltiyormuş...
:çok üzgünüm:

ben size okduğum röportajı gösteriyim en iyisi bayanlar dediğin sey doğru ama benim bahsetiğim başka bişey dediğim şey medikal bir yapıştırıcı öle bişey var yani söylenene görea.s
Ondokuz mayıs üniversitesi tıp fakültesi plastik cerrahi Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ahmet Karacalar Kulakları kırtasiye malzemesi yapıştırıcılarla yapıştırmanın kısa
süreli bir çözüm olduğunu ve kötü sonuçlar doğurabileceğini ifade eden
Karacalar, bir yapıştırıcı firmasının medikal yapıştırıcı
geliştirdiğini de bildirdiKaracalar, söz konusu yapıştırıcının şu anda yaraları yapıştırmak
için estetik cerrahide kullanıldığını söyledi

ya ewt benimde kulaklarım kepçe nefret ediyorum toplum içine çıkamıyorum kulaklarımdan çok rahatsız oluyorum.ameliyat benim için en son çare bu yapıpştırcının ismini ve fiyatını bilen varsa lütfen hemen cevap yazsın.:çok üzgünüm:

Merhabalar ben kepçe kulak ameliyatı olacagım fakat fazla bilgim yok ameliyatı olmayı çok istiyorum istanbulda devlet hastanesınde olabilirmiyim

Bu olabilir mi acaba alsak mı ://
70 TL imiş.

$16080490.jpg

Medical Adhesıve ( Tıbbi Yapıştırıcı) 7730

***Silikon bazlı cilt yapıştırıcısı Ostomi torbaları , yara kolektörleri , ınkontinans , Kulak , meme vs., Burun protezlerinin yapıştırılmasında kullanılır.

***Direkt olarak sağlıklı cilde , mukozaya iyileşmemiş yaralara veya sızıntılı yaralara uygulanmamalıdır.

***Adhesive yapıştırılacak malzeme ye sıkılarak beş dakika beklemelidir.

ürünü almak için internetten araştırdım telefonda görüştüğüm bayan yapıştırıcının yan etkisi olmadığını kepçe kulaklar için kullanılabileceğini söyledi ama yine de emin olamadım ürünü kullanan var mı

ürünü almak için internetten araştırdım telefonda görüştüğüm bayan yapıştırıcının yan etkisi olmadığını kepçe kulaklar için kullanılabileceğini söyledi ama yine de emin olamadım ürünü kullanan var mı

nereye sordun canım ? benimde bir tarafta sorun var özel günler için saçımı topladığım zamanlar kullanmak istiyorum..

medikal cihaz satış (0232 445 60 90 ) adlı yerden sipariş verdim bugün elime geçti şimdi işte olduğum için kullanamıyorum aksamı sabırsızlıkla bekliyorum:))

dün ürünü kullanacakken odyolog bir arkadaşımı aradım kesinlikle kullanmamam gerektiğini kulak ve yapıştırdığım yerdeki deriyi kaldırabileceğini söyledi sonra kulağı eski haline getirmek için daha çok uğraşırsın dedi ürünü aldığıma mı yoksa hayallerime mi yanayım bilemedim:KK43:( ben korktum kullanamadım öylece duruyor masanın üzerinde hiç cesaret edip kullanan yok mu acaba???

Kullanmadi
dün ürünü kullanacakken odyolog bir arkadaşımı aradım kesinlikle kullanmamam gerektiğini kulak ve yapıştırdığım yerdeki deriyi kaldırabileceğini söyledi sonra kulağı eski haline getirmek için daha çok uğraşırsın dedi ürünü aldığıma mı yoksa hayallerime mi yanayım bilemedim:KK43:( ben korktum kullanamadım öylece duruyor masanın üzerinde hiç cesaret edip kullanan yok mu acaba???
Kullanmadiniz mi acaba hiç

evet ben bu ürünü aldım 95 lira ama işe yaramıyor tam anlamıyla bir yapışma sağlamıyor

Mineli nerede oldun ameliyati.Ben de olmak istiyorum cok mutsuzum.Ama bin liradan asagi yapan yok

Merhaba Beauty Tapes diye bir ürün var, ben onu kullanıyorum, geriye doğru kulağımı yapıştırıyorum, sorunu çözüyor, cilde zararsız cıkartmak istediğimde pamukla aseton sürüyorum, hemen açılıyor, banyoda falan da su deydiğinde açılmıyor, takınca 2 gün kadar gidiyormuş ama ben 24 saati hiç geçirmedim, tavsiye ederim. Gittigidiyorda, N11 de hepsiburada da falan satılıyor.

Merhaba Beauty Tapes diye bir ürün var, ben onu kullanıyorum, geriye doğru kulağımı yapıştırıyorum, sorunu çözüyor, cilde zararsız cıkartmak istediğimde pamukla aseton sürüyorum, hemen açılıyor, banyoda falan da su deydiğinde açılmıyor, takınca 2 gün kadar gidiyormuş ama ben 24 saati hiç geçirmedim, tavsiye ederim. Gittigidiyorda, N11 de hepsiburada da falan satılıyor.
nasıl bir şey bu bant işe yarıyor mu geçici de olsa...

çok gülüyorum bu işe yapışkanla kulak mı tutturulurmuş bi manken vardı yapmıştı sonra ayıramadılar. araştırın kepçe kulak ameliyatı hem uygun hemde kısacık diye biliyorum

merhaba kızlar, sırf bu bilgiyi vereyim diye üye oldum ben de bu kepçe kulak olayına yıllardır sinir olduğum için sizi bayaa iyi anlıyorum. Ben de çeşitli sebeplerden dolayı ameliyat olamıyorum ve uzun süredir bunu araştırıyordum. neden kimse bilmiyor bilmiyorum ama Otostick diye birşey var youtube a yazarsanız hemen videolardan ne olduğunu görürsünüz. Tam aradım şey kepçe kulaklar için üretilmiş bir çözüm. tabi ki ameliyat kesin çözüm ama bu ürünü geçici çözüm olarak kullanabilirsiniz. ben sipariş ettim, gelmesini bekliyorum. umarım işe yarar tekrar yazarım kullanınca.

X