oğluma kıyafet almaya bayılıyorum :) diyenler

evet butun anneler gibi ben de bayiliyorum. ama
genelde once kiz bebek bolumunde buluyorum kendimi :s
gozume birsey takiliyor, hooop kiz tarafina gecmis, elbiseleri inceliyorum bile :KK1:

erkek cocuklari icin kiyafet bulmak cok zor, ben cok yazili thee shirtleri .... sevmiyorum daha cok pastel ve siyah tonlari tercih ediyorum mor, turkuaz mavi, yesil, turuncu ... iggg

çocuklar için siyah tonlarında pek üstler yok ben bi defa siyah tshırt bulmuştum oğluma üzerınde rock falan yazıodu sarı renkte oğlum sarışın olduğu için çok yakışıooo koyu renklerde

erkek cocuklari icin kiyafet bulmak cok zor, ben cok yazili thee shirtleri .... sevmiyorum daha cok pastel ve siyah tonlari tercih ediyorum mor, turkuaz mavi, yesil, turuncu ... iggg

mor, turkuaz, yesil, turuncu mu iggg :s en sevdigim rekler :)
kucuk cocuklara siyah bence yakismiyor, fazla da bulunmuyor zaten. arasira evet ama her zaman icin koyu renkler sevmiyorum.
benim oglum beyaztenli oldugu icin lacivert, turuncu, kirmizi cook yakisiyor.. genelde gri-kirmizi-mavi tonlari-kahve-turuncu giyiyoruz.

merhaba arkadaşlar
evlendik bizde çeyiz görmeye bile hediye getirirler, sonrasında evimize geldiler yine bir sürü hediye derken ev aLDIk ve şimdide çokoprensim oldu... bir sürü kullandığım kullanmadıgım ürünleri en sonunda nette değerlendirmeye karar verdim...
bakmak isterseniz mona1,
sevgilerimle...

Oğlumla ilgili herşeyi çok seviyorum hoşuma giden her kıyafeti alıyorum:)

En son aldıklarım meleğime:KK55:

$hmprod.jpg $ggggg.jpg $ff.jpg $morhipo.jpg $erd.jpg $ddd.jpg

$Aslan.jpg
biraz buyuk ama cok hosuma gitti. ogluma sari cok yakisiyor :)

ben dün oğluma bunları aldım yaz gelsede giydirsekk yaa $B75.jpg
ben katalog usulü satış yapan bir ark aldım fiyatı 25.tl

Son düzenleme:
$20130327_131455.jpg
$Image_L1.jpg
az önce bunları aldımve çok yakıştı oğluma :KK16:

X