oğluma kıyafet almaya bayılıyorum :) diyenler

elbette bayılırım ama seçtiğim parçalar cogunlukla rahat ve sevimlidir.daha hiç gömlektir kravat papyon vs li giydirmedim.ben rahat edemem gömlekte,o tarz kumaşlarda.penyedir pamukludur seçtiklerim.eşoftman giydirirm genelde.simdiilik 16 aylık.ama 2-3 yaslarına gelince pantolonların da en yumuşak kumaşlısını tecih ederim heleki yazın mutlaka keten veya penye sortlar pantolanlar alıcam.

Oglum suan 18aylik ama iki tane takim elbisesi var :) ilk takimini alti aylikken almisti esim. gecenlerdede yeni almis getirmis. nikahlarda giydiriyorum cok tatli oluyor.buyumuste kuculmus gibi :))

ben de bayılıyorumya. oğluşum3 aylık. doğmadan önce erkek bebeğe pek güzel şey olmadığı önyargısındaydım ama artık ayrım yok. geçen gün kot görünümlü penye bi gömlek aldım lcw dan 25 e .altına lacivert keten pantolon, galiba o da 25 tl. Ananeye gittğimizde giydirmek için sabırsızlanıyorum:)

aman da aman çok tatlı hayırlı olsun güzel günlerde sağlıkla giysin
nerden aldınız acaba? ben de oğlum için sipariş verebilirim

Cok tesekkurler. pantolonu lc waikiki den aldim 20 tlydi sanirim
hirkayida soobe den aldim indirimdeydi 35 tlden 16 ya inmisti yanlis hatirlamiyorsam.kusura bakmayin gec oldu ama yeni gordum msjinizi.

$Yeniii.jpg

bunuda bugun aldim oglusuma. joker den 18 tl ye

Ben de Panço'nun bir pantolonunu aldım oğluma. Rengi şahane. ama buraya nasıl resmini koyacağımı bilemedim.
Yanık sarı, çok yakıştı.
[ aldım. Bir çok marka var. Tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
bizim pantolonumuz buydu dar paça olan

maşallah oğlunuza...nazar değmesin.canım ya üstündeki tşor lc waikiki den sanırım bende oğluma lamıştım.ama şimdi küçüldü.ben birsey sormak istiyorum oğlunuzun ayakkabısı nerden aldınızvebde beyaz spor ayakkabı bakıyorum ama bulamıyorum ondan sordum.oğlum 19 aylık benim

arkadaşlar boynerde ve ykm(birleşmişler)orjinal nike ve adidas çocuk grubunda %50 varan indirim var hafta sonu adidas eşortman 148 den yarı fiyata inmişti hemen oğluşuma aldım...:))

ewet kızlar bende oyleyim ona alayım yeter her anı fırsata çewiriyoru:) geçen hafta kışlık yok dedim 2gün önce bayramlık dedim bugun uzun kolluları küçük dedim:) bide sewiyor hemen yanında kim warsa gösteriyoo :KK70: genelde lcw aziz bebe pamidor zeyland bide bebek dükkani war güzel çeşit war

Bende senin gibi ogluma giyim almayı cok seviyorum benim şansım istanbulda yaşıyor. Olmam burda magaza çok olunca seçenekte. Çok oluyor

Bende çok severim oğluma alışveriş yapmayı kendime diye çıkıp oğluma almışlığım çoktur :)

ben de oğluma kafama göre bayılarak bişeyler alıyorum ama oğlum büyüdüğünde umarım bana "anne sen beni ne hallere sokmuşsun ya" demez...

Bunlar da çok güzel
jbid-kids
jbid-kids
jbid-kids

... dan aldım çok memnun kaldım
Pahalı değil ürünler geçen arkadaşlara da aldık
bize de yakındı kargo ücreti de ödemedik gittik dükkana oradan aldım

Son düzenleyen: Moderatör:
X