Lekeler, Çiller Karbon peeling,fraksiyonel co2 lazer ve q swicth hakknda bilgi edinmek isteyen buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Merhaba dün karbon peeling yaptırdım ama bana bu cildmin kızaracagı sisecegi söylenmedi suan daha cok lekeli cildim arastırdıgım kadarıyla etkili bir işlemmiş acaba ben mi acele ediyorum lütfen fikir verin dünden beri aynı elimde aglıyorum

Dün 6.seans dermarollerım yapıldı.şu an yüzüm açık kırmızı ve birazdan dışarı çıkacağım mecburen :) dün tesadüf eseri işlem yaptırdıgım hastanede Kök Hücre tedavisi yapıldıgını öğrendim.biliyorsunuzdur belki bu tedaviyle katie piper isimli spikerin kezzap atılan yüzü bile düzeldi.Çok şükür o kadar değil hiçbirimizin yüzü ama Sertab Erener in güzelliğinin sırrının da bu kök hücre oldugunu biliyorum.açıkçası prpden önce bu tedaviyi istiyordum ama hem bunu yapacak doktoru bulamadığımdan hem de maliyeti yüksek oldugundan cesaret edemiyordum.dün doktorumla konuştum ve 10 seans dermaroller ve 3 seanslık prpden sonra bu tedaviyi düşünmek istediğimi söyledim.Allah'a şükür bnu tedaviden çok çok olumlu sonuçlar aldım.ama insanız doymuyoruz işte.hep daha daha iyisi olsun istiyoruz...sonrasında duyduğum ücret dudağımı uçuklattı :) 2500 Eurocuk :))) ha yalan değil şu an en iyi tedavinin kök hücre oldugunu bildiğimden gider kredi çeker onu da yaptırırım.yeter ki ileride çocuklarımın pırıl pırıl annesi olayım :KK66: herkese hayırlı günler..

İncihoca özelllikle sizden yardım istiyorum karbon peeling deneyimlerinizi paylaşırmısınız benimle aglamaktan harap oldum

İncihoca özelllikle sizden yardım istiyorum karbon peeling deneyimlerinizi paylaşırmısınız benimle aglamaktan harap oldum

karbon peeling bu kadar kalıcı bir kızarıklık yapmaz sanırım sizin cildinizde alerji yaptı.CO2 frak. lazer,peeling,q swicth ve karbon peelingle ilgili deneyimlerimi önceki sayfalarda paylaştım.dermarollerla ilgili sormak istedikleriniz varsa onları yanıtlayabilirim.

Evet okudum paylaştıklarınızı hatta sırf onun için doktorum frank. Önerdi q switch önerdi yaptırmadım ama krbon peeling den de öyle aman aman bir parlaklık alamadım doktorum 2 güne kızarıklık gecerdedi ama bilmiyorum yani doktorumun dediğine göre frank. Kesin çözümmüş bana görede cildimin frank. Lazere ihtiyacı yok gibi.. Ruhhalim cok kötü anlayacagınız

karbon peeling bu kadar kalıcı bir kızarıklık yapmaz sanırım sizin cildinizde alerji yaptı.CO2 frak. lazer,peeling,q swicth ve karbon peelingle ilgili deneyimlerimi önceki sayfalarda paylaştım.dermarollerla ilgili sormak istedikleriniz varsa onları yanıtlayabilirim.

Bu arada aslında daha önce yazmıssınız ama tekrar benim için yazarmısınz yani ruh halimi biraz olsun rahatlatmak istiyorum bende akne lekesi yok gözenek sorunu yok sadece yanak çevremmde ve alnımda kahverengi lekeler var doktorlar çil diyolar ve illada franksyonel co2 lazer öneriyolar dün isim yapmış bir doktora gittim sadece 4 gün kabuklanman olur dedi ama siz geldiiniz aklıma vazgectim illada karbon isterim dedim sonuc alamazsın dedi yinede istedim 5 seansına 1500 tl ödedim :KK43: ama suan daha cok lekeli gibiyim ne zaman aydınlanacam ben.. Bide annemi babamı görmeniz lazım birton kızıyolar parayı boşa verdin daha kötü oldun diye.. Cıldırmak üzereyim

Bu arada aslında daha önce yazmıssınız ama tekrar benim için yazarmısınz yani ruh halimi biraz olsun rahatlatmak istiyorum bende akne lekesi yok gözenek sorunu yok sadece yanak çevremmde ve alnımda kahverengi lekeler var doktorlar çil diyolar ve illada franksyonel co2 lazer öneriyolar dün isim yapmış bir doktora gittim sadece 4 gün kabuklanman olur dedi ama siz geldiiniz aklıma vazgectim illada karbon isterim dedim sonuc alamazsın dedi yinede istedim 5 seansına 1500 tl ödedim :KK43: ama suan daha cok lekeli gibiyim ne zaman aydınlanacam ben.. Bide annemi babamı görmeniz lazım birton kızıyolar parayı boşa verdin daha kötü oldun diye.. Cıldırmak üzereyim

ciltlekesi cildin ne durumda ?birkaç gün geçtikten sonra belki cildin daha dinlenmiş ve olmuştur diye düşünüyorum.Anne babayı da bence kafana takma benim annem de çok farklı şeyler söylemiyor ama niyeyse ben ve babam fark ediyoruz değişimleri anneme kalsa 3 yıldır yüzüm aynı :))

ciltlekesi cildin ne durumda ?birkaç gün geçtikten sonra belki cildin daha dinlenmiş ve olmuştur diye düşünüyorum.Anne babayı da bence kafana takma benim annem de çok farklı şeyler söylemiyor ama niyeyse ben ve babam fark ediyoruz değişimleri anneme kalsa 3 yıldır yüzüm aynı :))

cevabınız için tesekkürler..benim cildim cook hassas doktor bile sasırdı karbon peelingden sonra kızarmama:) suan gecti kızarıklık şişlik belkide bana öye gelio ama daha aydınlık gibiyim.. ama doktorum lekelerin çil senin dio frank.co2 lazer kesin çözüm olur sende diyo.. ama cildim bu kadar hassasken ben yaptırmk istemiyorum frank.lazeri.. sizce ne yapmalıyım..

Ben medlite q swicth araştırıyorum,,seans başına 500 tl ve 6 seans şart dediler, ne dersiniz?
işe yarayacak mı acaba gerçekten? sarkmalara tedbir amaçlı düşündüm ben,kalojen filan nebilem:KK43:

Ben medlite q swicth araştırıyorum,,seans başına 500 tl ve 6 seans şart dediler, ne dersiniz?
işe yarayacak mı acaba gerçekten? sarkmalara tedbir amaçlı düşündüm ben,kalojen filan nebilem:KK43:

tirane q swicth sadece atış şeklinde yapılıyor leke ve dövme silmede kullanıyor.farklı dalga boyları var fakat sarkmalara tedbir amaçlı olup olmadıgını bilemiyorum.hiç duymadım şahsen.sizin probleminiz nedir?

cevabınız için tesekkürler..benim cildim cook hassas doktor bile sasırdı karbon peelingden sonra kızarmama:) suan gecti kızarıklık şişlik belkide bana öye gelio ama daha aydınlık gibiyim.. ama doktorum lekelerin çil senin dio frank.co2 lazer kesin çözüm olur sende diyo.. ama cildim bu kadar hassasken ben yaptırmk istemiyorum frank.lazeri.. sizce ne yapmalıyım..[/QUOT] karbon peelingin etkilerini bir de 5 seanstan sonra gör derim :KK66: ciddi aydınlanma sağlıyor.ama anlamadığım şu çillere niçin frak. Co2 diyor anlamadım.tamam atışlardan sonra pul pul olup oluyor lekeler ama co2 lazer akne scarları için yapılan bir işlem.ve benim yüzüm Co2den sonra daha da lekelendi şu an o lekelerimi geçirmek için uğraşıyorum.bence yaptırma.net!

akne scarı falan yok hiç bende genel olark yüzümde lekeler var iste Bende istemiyorum zaten ama kesin çözüm dio doktor aklımı karıstırıo:KK43: fakat bendeki bu hassasiyetle co2 daha da lekelendirir beni..o zaman 5 seans karbon sonrası durumuma göre değerlendiririm artık ama kesin kararlıyım co2 yaptırmam.. Çünkü sizin yasadıklarınızı okudum korktum yani co2 den

akne scarı falan yok hiç bende genel olark yüzümde lekeler var iste Bende istemiyorum zaten ama kesin çözüm dio doktor aklımı karıstırıo:KK43: fakat bendeki bu hassasiyetle co2 daha da lekelendirir beni..o zaman 5 seans karbon sonrası durumuma göre değerlendiririm artık ama kesin kararlıyım co2 yaptırmam.. Çünkü sizin yasadıklarınızı okudum korktum yani co2 den

sulakçım senin tedavin nasıl gidiyor arada bilgilendirirmsin bizi

mrb herkese bugün dermorollerin 2 seansını yaptı dr 2mm ile geçen sefer krem sürdüğüm halde 1mm çok acımıştı acıyı düşündükçe strese giriyordum ama çok şükürki acımadı kremi biraz daha erken sürüp üstünü streçle kaplayıp gitmiştim çok güzel uyuşmuş yüzümü sorarsanız henüz bişey belli değil 2-3 gün sonra tekrar yazarım düşüncelerimi

mrb herkese bugün dermorollerin 2 seansını yaptı dr 2mm ile geçen sefer krem sürdüğüm halde 1mm çok acımıştı acıyı düşündükçe strese giriyordum ama çok şükürki acımadı kremi biraz daha erken sürüp üstünü streçle kaplayıp gitmiştim çok güzel uyuşmuş yüzümü sorarsanız henüz bişey belli değil 2-3 gün sonra tekrar yazarım düşüncelerimi

Sulakcım geçmiş olsun.deneyimlerini mutlaka bizimle paylaş lütfen..

Arkadaşlar t.c.a bir kere yaptırdım..fraksiyonel lazer 4 seans yaptırdım..Benimde cildim deneme tahtasına döndü..İzlerim geçmediği gibi birde lekeler oldu??vazgeçtim sivilce izlerinden..kalan lekeleri temizlemek istiyorum..Bunun için karbon peelingmi? yaptırmam lazım..Bana yardımcı olursanız sevinirim..Kime gideyim??

Ben Dr. Nihat Dik'e gidiyorum hepsi elinde var. leke tipine bağlı tercihi doktora bırakmanı öneririm :)
Hastane de ise hep cihaz ile çözüm bulmaya çalışıyorlar. Haftaya benim asıl melanin out sistem seansım var 1-2 seansta ciltte farkı görebiliyormuşsun...

Son düzenleme:
Arkadaşlar t.c.a bir kere yaptırdım..fraksiyonel lazer 4 seans yaptırdım..Benimde cildim deneme tahtasına döndü..İzlerim geçmediği gibi birde lekeler oldu??vazgeçtim sivilce izlerinden..kalan lekeleri temizlemek istiyorum..Bunun için karbon peelingmi? yaptırmam lazım..Bana yardımcı olursanız sevinirim..Kime gideyim??

canım merhaba bende çil var doktorum franksiyonel önerdi ama arastırdıgım kadarıyla lekeler gecmeyip dhada artıyomus. ben karbon peeling yaptırdım cildim cook hassas oldugu için karbon peeling sonrası 3 gün yüzzüm şişti kızardı ama bu durum herkeste olmuyomuş doktorum sasırdı benim halime:) suan 10 gün oldu 1.seans olmasına ragmen aydınlanma oldu cildimde mennunum ben.4 seans daha yaptıracam.sen nerde yasıyorsun bence pervin dinçerin kliniğine git.lazerline.işlem yaptırmasan bile görüşmeye gidebilirsin fikir veriyor yardımcı oluyor

incihocam merhaba mestektaşız :) hocam benım yuzumde cok hafıf lekelerım var mıshanın bb kremını surdıgumde tamamen kayboluyorlar ama ben artık sıkıldım sureklı bırseyler surmekten ..ve cıldımın cansız gorundugunu dusunuyorum yasım 27 ..karbon peelıng cok kafama yattı ,sız onerrmısnz ıse yarar mı sızce ..lekelerım hc gecmeyen lekeler degıl gecıyor sonra bı sıvılce yada herhangı bırseyden yıne olusuyor ..su kıs donemını degerlendıreyım dıyorum ...bır de esım uzaktan gelecek karsınına pırıl pırıl bır cıltle cıkmak ıstıyorum :)

herkese mutlu yıllar inci hocam çok güzel söylemiş bende herkesin kendini çok güzel ve sağlıklı hissettiği bir yıl diliyorum

Cirkine ; arkadaşım özel mesaj kutunu sil.Özel mesaj kutun dolu olduğunda karşı taraftaki kişiler sana mesaj gönderemez..:KK19: Yani mesajımı bekliyorsan öncelikle kutundakileri silmelisin..Profilinden baktığımda buraya yazdığını ve otomatikmen aboneliğin olduğu için bu mesajımın maili gelecektir sana.Özel kutundakileri silmezsen sana mesaj gelemez. İyi günler..

X