Çocuk Hastalıkları Kolik

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

fpassion

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2007
13
0
46
Slm arkadaşlar ben 1 aylık bir kız çocuk annesiyim kızıma kolik teşhisi konulduğu zaman birçok şeye başvurduk bununla yaşayabilmek için bana bir arkadaşımın tavsiyesiyle edindiğim cd ve bir kitap sayesinde bebeğim oldukça rahat sizlere bu cd ve kitabı tanııtan sitenin adresini paylaşmak istedim.Eminim sizlerinde kolik bebeğiniz varsa veya kolikli bebeği olan bi yakınınız tavsiye etmenizi isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
kolik bebeğiniz varsa veya kolikli bebeği olan bi yakınınız tavsiye etmenizi isterim.

çiçekcim ben anlatayım

free yazan yeri tıkla sayfada.sonra çıkan harfleri sayıları neyse boş kutucuğa yaz.dowland ı tıkla.sonra aç diye küçük bi kutucuk çıkacak oradan pc ye yükleyebilirsin

canım ben de sana teşekkür ederim.indirdim.süreli galiba.

çiçekcim indiremedin mi.indirdikten sonra bi yazı çıkıyo da onu dedim süreli galiba diye.yoksa indirdinde açamıyor musun

tekrarlıyayım canım.sayfayı tıkladın free yazan yeri tıkla.açılan sayfada bazı harfler çıkıyor.here yazan yere o harfleri yaz.hemen yanında dowland yazıyor orayı tıkla.sonra çalıştır diye bi yazı çıkacak.yüklenecek böylelikle.bilgisayarına inmiş olacak.

canım yükleme yapıyorum. ama yükleme bi türlü tamamlanmıyo. 1 saniye
kala öyle kalıyo. indirme tamamlanmıyo yani. cnm bebğin kaç aylık?

ben de tamamlandı canım.ritimli ilginç bi müzik.bebeğim 1 aylık.kolik değil ama merak etmiştim.dinlettim hoşuna gitti sanki bebeğimin

bizimde birinci ayımız bitti. kolik şikayetimiz oluyo bazı günler.
çaresiz kalıyoruz kimi zaman. o yüzden merak ediyorum rahatlatırmı diye.
saol canım

ben 21 mayısta doğum yaptım.sevindim yakın tarihlerde doğmalarına.yardımlaşalım sorularımız olursa.
rahatlatırdı aslında indirebilseydin.ama senin bebeğinin kolik olduğunu sanmıyorum.kolik bazı zamanlar değil neredeyse her gün 2 3 saat ağlamayla sonuçlanır.özellikle akşamüstleri başlar.arada ağlıyorsa başka sebepleri vardır

olabilir canım kolik olmayabilir sorunumuz. iki gündür daha iyi, bende 19 mayısta doğum yaptım.
biz iki gün büyüğüz sizden:)
uyku düzeni kurabildin mi? bizim hala düzensiz bazı günler iyi uyuyo bazı
günlerse daha az. adı neydi bebeğinin? bizim kaan.

canım benim ikinci çocuğum.uyku düzeni için daha erken.ama geceleri beşiğinde gündüz nerde bulursam orda yatırıyorum ki gece gündüzü ayırt etsin.bir de geceleri ışığı pek yakmıyorum pekde ilgilenmemeye çalışıyorum .şimdilik iyi sayılır.adı duru.emziriyor musun.sütünün bol olması için ne yapıyosun ben de sana sorayım:)

kızlar ben ucuz yegenlerımden bılıyorum.onların 3ude kolıktı.gece baslar.2-3 saat aglama olur.sıkıntıları olur.obur turlu normal gaz olur.gecer 4 ay olunca.sabret canım

duru ismini hep çok sevmişimdir. analı babalı büyüsün inşallah.
süt için bol bol su içiyorum, meyve suyu ayranda içmeye çalışıyorum. şimdilik
yetiyo sütüm inşallah böyle devam eder. humana nın süt yapan çayını aldım
ama henüz kullanmadım.

Slm çiçekcim ben humana nın çayını kullandım sana da tavsiye ederim ayrıca baharatcıdan açıkta rezene alıp kaynamış suyun içine 1 tatlı kaşığı koyup 1-2 dak. kaynatıp içebilirsinde o da süt yapıyor ayrıca doğum sonrası şişkinğide alıyor ama yemeklerden sonra kullanmanı tavsiye ederim yemeklerden önce kullandığın taktirde iştah açma durumu söz konusu.

X