Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler sünnet annesi olarak bu kıyafetle doğru seçimi yapmışmıyım:)

Bence kadınlar çocuğunun mürüvvetinden öte kendi eksik kalmış içinde uhte olan şeyleri tekrar yaşamak için yapıyor sünnet düğününü.. Bu kötü bir şeymi hayır ama burda bir kez daha teyit edildi :)

Bence kadınlar çocuğunun mürüvvetinden öte kendi eksik kalmış içinde uhte olan şeyleri tekrar yaşamak için yapıyor sünnet düğününü.. Bu kötü bir şeymi hayır ama burda bir kez daha teyit edildi :)

Uhdemi kalmış:KK9::KK9:
Dillere destan bir gelin ve düğünüm oldu,
Uhde yanlış itham canım, sadece kokoşluk diz boyu

elbise modeli doğru seçim ama renk olarak yanlış seçim
bence ne bileyim yani pastel tonlar olabilirdi ya da daha mat nötr renklerden ama beyaz olmaz yani gelinlik gibi:26:

ben beğendim aslında insanlarda bir ön yargı beyaz'a karşı düğünlerdede gelinden başkası beyaz giymemeliymiş filan saçma gelin zaten gelinnnnn dir yani onun önünede geçilemez ve bence oğullarınızın düğünündede siz gelinsiniz zaten :KK3:

Tek kelimeyle süper ! :) kız kardeşimde gördü ben resimi açtığımda oda bayıldı..sünnet annase dediğin abartı olur zaten davetliler bile birbirleriyle yarışıyor orda :) annenin orada direk göze çarpması , göz kamaştırması lazım ve siz gerçekten çook güzel olmuşsunuz!! :)

Oğlan anneleri fırsatını bulsalar oğullarının düğününde de gelinlik giyecekler :)
Şaka bir tarafa da ben de bu sene öğrendim sünnet annesi kavramını .
Yeni moda çıkmış demekki .
Daha evveli anne normal abiye ya da derli toplu bir kıyafetle karşılardı misafirleri .
Şimdi adetler değişmiş ben de şaşırdım .

X