İst.'da Tüp Bebek nerede yaptırabilirim ? hamile kalanlar nereleri önerirsiniz?

Arkadaşlar biz tüp bebeğe karar verdik .hangi hastaneyi önerirsiniz?

öncelikle hayırlı olsun tedaviniz inşallah. ilk mi olucak?? ben kadıköyşifa hastanesinde yaptırdım kesinlikle harikar bi yer harika hocalar harika bir ekip.. çok şükür hamileyim ama inan olamaaydımda orayı tavsiye ederdim..

merhaba canım.bende ağustos ayında senin gibi,burda araştırma yapıyodum.inşallah senin için en iyi hayırlı yeri karar verirsin.benim kuzenim kadın doğum uzmanı ben onun önerdiği doktora gitcektim.neyseki;kadınlar külübüyle tanıştım.buranın etkisiyle bahçeci umut tüp bebeğe ön görüşmeye gitmeye karar verdim.neyseki bi kaç yere gittim.umutu gördüm eşime burası dedim.doktorum sağolsun nasıl içten,nasıl samimi...tamam burası dedim.neyse eylülde tedavi başladı.şimdi hamileyim.ilk denememdi.darısı başına:)negatif sonucu alsam da oraya gidicektim...inşallah herşey istediğin gibi olsun

benim size önerim eğer yol-trafik açısından da sıkıntı olmuycaksa eğer beylikdüzündeki medicana. orda doktor selman laçini yada eşini tercih edebilirsiniz ikisi de sizi mutlu edecektir şahsi fikrimce

X