Doğal Saç Bakım Kürleri 5 haftalık sinameki kürü sonucu

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

twwety

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
203
72
Tam 5 haftadır haftada bir sinameki-bemiks ampül-bepanten ampül-bademyağı-hintyağı-menekşe yağı ve çörek otu yağını uyguluyorum. Başladığım gün ve bugün foto çektik, fark var mı sizce?

BU İLK HALİ
$S5000609.jpg

BUDA 5 HAFTA SONRAKİ HALİ
$S5000740.JPG

Saçım çok katlı kesilmişti,erkek gibiydi yaz başı,azıcık uzama var sanki ama,siz ne dersiniz?

Son düzenleme:
tabiki uzamış bariz belli şeklide güzelleşmiş daha dolgun duruyo..hayırlı olsun :KK9:

Bariz uzama var ama çoğalma yok bence, bır de rengı açılmış gibime geldı...

Bende 5. haftayı bu gün uyguladım, saçımdaki uzama her ay olduğu kadar..:nazar: yazıldığı gibi beş parmak falan uzama yok.. bakımdan saçlarım daha parlak ve haçimli oldu...:emir_bebek:En Büyük KK

saçın rengini açıyor sinameki doğru. Yalnız bu 5 haftada 3 kere saçımı boyamak zorunda kaldım,dipler baya çıktı,yani normalden hızlı uzadı,ama denildiği gibi ayda 5 cm değil yani

uzama olduğu bariz belli
uzaması için herhangi bi bakım yapmasan bile saçlar zaten ayda 1cm uzar
:KK66:

Kızlar sinemaki de 7.kürümü yaptım.Saçım omzumun az aşağısında.Hani omuzdan sonra uzaması zor oluyor diye çok duyduğum sinemaki kürüne başladım.7.haftayı tamamladım.Fakat uzama olmadı.Neden olduğunu bilmesemde 8.kürden sonra iki hafta ara veriliyo.Sizce bu ara da saçlarım uzar mı? :44:

Tam 5 haftadır haftada bir sinameki-bemiks ampül-bepanten ampül-bademyağı-hintyağı-menekşe yağı ve çörek otu yağını uyguluyorum. Başladığım gün ve bugün foto çektik, fark var mı sizce?

BU İLK HALİ
Eki Görüntüle 281323

Eki Görüntüle 281324

Saçım çok katlı kesilmişti,erkek gibiydi yaz başı,azıcık uzama var sanki ama,siz ne dersiniz?

Çok teşekkürler çok faydalı bir bilgi oldu, hemen deneyeceğim.

BU İLK HALİ
Eki Görüntüle 281323

Eki Görüntüle 281324

Belirgin bi uzama yok genelde ara verme donemlerde 2 haftalik surede uzuyor diyorlar ama herkesin sac yapisi da farkli benim 3.kuri uyguladim 1 cnm yakin bir uzama var simdilk benim saclarim normalde ayda 1 cnm uzar devam edecem ara verme doneminde bakacm 2 tur yaparim bir etki girmezsem birakirim kendj haline ama bir cok bayan memnun fotografli paylasmlarida gordum

saçın rengini açıyor sinameki doğru. Yalnız bu 5 haftada 3 kere saçımı boyamak zorunda kaldım,dipler baya çıktı,yani normalden hızlı uzadı,ama denildiği gibi ayda 5 cm değil yani
Bende 3. Kurumu yaptm normal seyirde suan sanki ara verme donemnde uzuyor diyenlerde cok boya yapma sacina daha cok zarar veriyorsun ay da bir yap dip boyasi hep boyalar acicilar mahvetti sacimizi ben artik amonyaksiz garnier le boyuyorum yumasacik saclarim butun kotu saci da kestirdim

X