Jillian Michaels - 30 Day Shred egzersiz programi

peki sen kaç gündür devam ediosun ve nasıl görünürde bir değişim oldumu? çnkü ben yapmaya 1 ay sonra başlıycam merak ediorum

ben hala baslamadim malesef saglik durumumdan oturu ama arkadaslarimdan 3u basladi birkac hafta once, ben 1-2 hafta slim in 6 yapip buna gececektim ama rahatsizlandim 2 hafta raporlu yattim. dun yeniden leslie ile basladim. direkt buna baslarsam kaslarimin agrisindan yuruyemem diye dusunuyorum dogruya dogru, cok agir bir program. hele bundan sonra yapilacak olan ripped in 30 var o simdiye kadar cikardigi en agir egzersiz programiymis. yani basladdim mi 60 gun devam etmeyi dusunuyorum ikisini de yapicam. bu hafta hafiflerinden baslayip haftaya asil programa gecmeyi dusunuyorum. arkadaslarimdan biri pek kilo vermemesine ragmen bir bedene yakin inceldigini soyluyor. diger ikisi birkac kilo verdiler kac cm inceldiklerini bilmiyorum ama cok memnunlar. bu yabanci forumda da takip etmeye devam ediyorum incelmeyen yok resmen, resimlere bakip bakip gaza geliyorum :KK31: "once" resimlerimi cekti esim, 30 gun arayla cekecek karsilastiracagiz. programa baslayan herkes oyle yapsin bence biz de burada paylasiriz bakalim ne kadar incelebilecegiz..

Son düzenleme:
ben hala baslamadim malesef saglik durumumdan oturu ama arkadaslarimdan 3u basladi birkac hafta once, ben 1-2 hafta slim in 6 yapip buna gececektim ama rahatsizlandim 2 hafta raporlu yattim. dun yeniden leslie ile basladim. direkt buna baslarsam kaslarimin agrisindan yuruyemem diye dusunuyorum dogruya dogru, cok agir bir program. hele bundan sonra yapilacak olan ripped in 30 var o simdiye kadar cikardigi en agir egzersiz programiymis. yani basladdim mi 60 gun devam etmeyi dusunuyorum ikisini de yapicam. bu hafta hafiflerinden baslayip haftaya asil programa gecmeyi dusunuyorum. arkadaslarimdan biri pek kilo vermemesine ragmen bir bedene yakin inceldigini soyluyor. diger ikisi birkac kilo verdiler kac cm inceldiklerini bilmiyorum ama cok memnunlar. bu yabanci forumda da takip etmeye devam ediyorum incelmeyen yok resmen, resimlere bakip bakip gaza geliyorum :KK31: "once" resimlerimi cekti esim, 30 gun arayla cekecek karsilastiracagiz. programa baslayan herkes oyle yapsin bence biz de burada paylasiriz bakalim ne kadar incelebilecegiz..

ay doğru önden ve arkadan fotoğrafımı çekicem bende 1 ay sonra tekrar çekicem iyi fikir bende ocak ortası gibi başlıycam inşallah...

mrh linki bende alabilir miyim inceltiyor demişsiniz incelmeden kastınız sıkılasmakmı acaba ben sadece sıkılasmak istiyorum da:26:

mrh linki bende alabilir miyim inceltiyor demişsiniz incelmeden kastınız sıkılasmakmı acaba ben sadece sıkılasmak istiyorum da:26:

eh sikilasinca ister istemez inceliyoruz da, ama siz zaten cok inceyseniz o zaman isler degisebilir :)
evet bu program sikilastiriyor ama kilosu olan yaglari eritip kas yaptigi icin cok inceliyor olay tamamen bu. sizde yag yoksa sorun yok ^^ (kiskandim)

eve gittigimde isteyenlere linki atacagim kizlar su an ofisteyim :)

eh sikilasinca ister istemez inceliyoruz da, ama siz zaten cok inceyseniz o zaman isler degisebilir :)
evet bu program sikilastiriyor ama kilosu olan yaglari eritip kas yaptigi icin cok inceliyor olay tamamen bu. sizde yag yoksa sorun yok ^^ (kiskandim)

eve gittigimde isteyenlere linki atacagim kizlar su an ofisteyim :)
canım banada linki atarmısın acaba?bide dıyetle uygulasam kıloda verırmıyım sence?cunku bu kılo vermeden ınceltıyormusta acaba maymun ıstahlılık yapsam dusup bayılırmıyım yoksa dahamı ıyı etmıs olurum:)

videoları torrentdan indirdim. akşam gidince bakayım inşallah. ben de daha kaslı ve fit bir vücut istiyorum =) fikir verip paylaştığınız için teşekkür ederim trulyscrumptious =)

canım banada linki atarmısın acaba?bide dıyetle uygulasam kıloda verırmıyım sence?cunku bu kılo vermeden ınceltıyormusta acaba maymun ıstahlılık yapsam dusup bayılırmıyım yoksa dahamı ıyı etmıs olurum:)

canim normalde jillian bir de diyet listesi veriyor dvd ile beraber. ama liste hergun her ogunde tek tek ne yiyecegini yaziyor ve hic esnek degil. yiyecekler de turk mutfagina uymayinca bize uymuyor malesef ama mantik su: gunde 3 ogun yiyecekmisiz her ogun 400 kalori olacakmis. 1 tane de ara ogun var o da 300 kaloriyi gecmeyecekmis. eger onun listesine uyulursa cok kilo veriliyormus ama zor bir liste yani. neyse sonuc olarak diyetle beraber yapabilirsin ama yeterli miktarda yemen gerek yoksa o dedigin basina gelebilir duser bayilirsin spor yapacagim derken :KK43: gunde 1500 kalorilik az karbonhidratli bir diyet yaptigin taktirde oldukca kilo verdirmeyi garantiliyor Jillian o tip bir diyet yapabiliyorsan yap canim.
dun yorgunluktan resmen bitmistim aksam erken yattim kimseye link atamadim ama bu aksam bir aksilik olmazsa hepinize aticam. bir de birkac screenshot cekip topige koymak istiyorum nasil indirilecegini anlatan. linki buraya koyamiyorum ama en azindan nasil yapilacagini burada anlatabilirim linki de ozelden veririm diye dusundum.

videoları torrentdan indirdim. akşam gidince bakayım inşallah. ben de daha kaslı ve fit bir vücut istiyorum =) fikir verip paylaştığınız için teşekkür ederim trulyscrumptious =)

birsey degil canim ben bunu gorur gormez iste bu dedim hemen indirdim hemen baslayacaktim sozde ama malesef kaldi, burada da paylastim cunku biliyorum herkesin spor salonuna gitme imkani yok veya kalabalik icinde yapmaktan rahatsiz olanlar da var bu program bulabildiklerim icinde en iyisi eh test edip onaylayan onca insan da olunca burada paylasayim dedim bizim neyimiz eksik biz de guzelleselim topikcek ^^

canım utorrentıde kurdum ama sayfa goruntulenemıyor dedı:)bırde acaba bu programımı yoksa slım in 6 yımı daha cok önerırsınız?bılhassa göbek bolgem sorunlu:KK43:((

baska ındırebılıcegım lınk varsa atabılırmısınız acaba?ben bıde l carnıtın kullanıp dıyetle beraber bunu uygulayıp ucusa gecmeyı dusunuyorumda::))))

ben hapini kullandim solgar l-carnitine, tae-bo yaptigim donem. gercekten ise yariyor. o donem boyle kilolu degildim gerci.. cok enerjik oluyordum egzersiz esnasinda <3

evet l-carnitine harika bişi helede jillianla mükemmel etki eder bence :KK55:

katiliyorum, yeniden almayi dusunuyorum ama once biraz daha kilo vermek istiyorum su halimle hic enerjik ve sportif hissetmiyorum ne kadar berbat birseymis bu kilo.... hantallastiriyor insani cidden :KK43: su kilodan bir kurtulayim bir daha asla ayni hatayi yapmicam. jillian sagolsun incecik olmayi planliyorum yolum uzun ama acelem yok eninde sonunda olacak bu is

X