CLA kullananlar ve deneyimleri

ben bi inceleyim de canım, şunu alsam olur mu derim sana...
acaba spor yapma zorunluluğu var mı bunu kullanırken:26:
başka kullanan varsa bizimle deneyimlerini paylaşsalar süper olurdu...

spor yapma zorunluluğu yok canım ben bir ay kullanmıştım spor yapmamıştım 3 kilo vermiştim ama çok daha fazla vermiş gibi bir görüntüye kavuşmuştum ve gerçekten de bi daha geri almadım o kiloları 3 yıl oldu kullanalı. Amway'inkini kullanmıştım ben 180 tane var içinde her öğünden önce iki kapsul alıyorsun. fiyatı biraz pahalı. sağlık açısından zararı olmayan birşey

istersen ömür boyu kullan bu tıpkı içinde c vitamini var diye mandalina yemeye benziyor. gıda desteği sonuçta.

spor yapma zorunluluğu yok canım ben bir ay kullanmıştım spor yapmamıştım 3 kilo vermiştim ama çok daha fazla vermiş gibi bir görüntüye kavuşmuştum ve gerçekten de bi daha geri almadım o kiloları 3 yıl oldu kullanalı. Amway'inkini kullanmıştım ben 180 tane var içinde her öğünden önce iki kapsul alıyorsun. fiyatı biraz pahalı. sağlık açısından zararı olmayan birşey

istersen ömür boyu kullan bu tıpkı içinde c vitamini var diye mandalina yemeye benziyor. gıda desteği sonuçta.

teşekkürler bilgi için canım, bi denemekte fayda var gibi görünüyor..:26:

peki biz bu yağı kullansak, yani cla tabletleri yerine aspir çiçeği yağı kullansak ?

cla aspir çiçeği yağından elde edilen esansiyel bir yağ asidir.tablet olarak kullanmanızı tawsıye ederım.Çünkü öyle kullanıyorum bak seni ikna etmek için şöyle kendi mden örnek vereyim.
tam iki ay süreyle sabahları bir saat aç karnına spor yaptım öncesinde l-carnitin kullandım.ve her 3 öğünümde bir tablet CLA kullandım.akşamları 6 veya 7 den sonra akşam yemeği yemedim.ama haftasonları istediğim herşeyi yiyordum az veya çok ama hafta içi mutlaka az önce yazdıklarımı uyguladım günde 2.5 veya en fazla 3 litre su içtim ve iki ay sonunda 66 kilodan 52 kiloya düştüm.toplamda 14 kilo bunun tamamıyla 12 kilosu yağdan 2 kilosu da kas ve su kaybı.
Şimdi umarım daha ikna edici olmuşumdur senin için.L-carnitin ve cla yı iyi araştır ve spor programıyla birlikte düzenli beslenmeyle gitmeyecek kilo tanımıyorum üstelik sağlıklı bir şekilde.
http://www.kadinlarkulubu.com/spor-saglikli-yasam/481542-spor-zayiflama-gunlugum-fitness-egitmeni.html
bu linkte antrenman ve beslenme programımı yayınlıyorum her gün buradan da takip edebilirsin beni hoşçakal.

cla aspir çiçeği yağından elde edilen esansiyel bir yağ asidir.tablet olarak kullanmanızı tawsıye ederım.Çünkü öyle kullanıyorum bak seni ikna etmek için şöyle kendi mden örnek vereyim.
tam iki ay süreyle sabahları bir saat aç karnına spor yaptım öncesinde l-carnitin kullandım.ve her 3 öğünümde bir tablet CLA kullandım.akşamları 6 veya 7 den sonra akşam yemeği yemedim.ama haftasonları istediğim herşeyi yiyordum az veya çok ama hafta içi mutlaka az önce yazdıklarımı uyguladım günde 2.5 veya en fazla 3 litre su içtim ve iki ay sonunda 66 kilodan 52 kiloya düştüm.toplamda 14 kilo bunun tamamıyla 12 kilosu yağdan 2 kilosu da kas ve su kaybı.
Şimdi umarım daha ikna edici olmuşumdur senin için.L-carnitin ve cla yı iyi araştır ve spor programıyla birlikte düzenli beslenmeyle gitmeyecek kilo tanımıyorum üstelik sağlıklı bir şekilde.
http://www.kadinlarkulubu.com/spor-saglikli-yasam/481542-spor-zayiflama-gunlugum-fitness-egitmeni.html
bu linkte antrenman ve beslenme programımı yayınlıyorum her gün buradan da takip edebilirsin beni hoşçakal.

ya güzelim aspir çiçeği yağını nereye sürerek zayıflamak istiyorsun allahaşkına. beni anlamak mı istemiyorsun vücuduna alman gereken doğal bir yağ asididir cla vücuduna süremezsin sürsende zayıflayamazsın sadece romatizmaların geçer.elinin altında internet var aç bak benım verdiğim bilgiler yetmiyor herhalde.

ya güzelim aspir çiçeği yağını nereye sürerek zayıflamak istiyorsun allahaşkına. beni anlamak mı istemiyorsun vücuduna alman gereken doğal bir yağ asididir cla vücuduna süremezsin sürsende zayıflayamazsın sadece romatizmaların geçer.elinin altında internet var aç bak benım verdiğim bilgiler yetmiyor herhalde.

ben anlatamadım sanırım aspir çiçeği yağının içerek kullanım şekli de var.. tablet yerine bu şekilde kullanılsa dedim,sürmek olarak değil...
ben sabahları saat 8de evden çıkıyorum, yine eve gelmem 8i buluyor. öyle hergün 1 saat spor yapmam gerçekten zor,sanırım l-carnitine sporla kullanılıyor. cla ise madem bir yağ asidi bunun yağı da var araştırdım, o şekilde içten kullanım nasıl olur diye sormuştum....

ben anlatamadım sanırım aspir çiçeği yağının içerek kullanım şekli de var.. Tablet yerine bu şekilde kullanılsa dedim,sürmek olarak değil...
Ben sabahları saat 8de evden çıkıyorum, yine eve gelmem 8i buluyor. öyle hergün 1 saat spor yapmam gerçekten zor,sanırım l-carnitine sporla kullanılıyor. Cla ise madem bir yağ asidi bunun yağı da var araştırdım, o şekilde içten kullanım nasıl olur diye sormuştum....

[ı]onu bende araştırdım ama tablet halinin gösterdiği etkiyi göstermiyor ben birebir kullanmış ve kullandırmış bir insan olarak onu tawsiye ettim sana ama yinede sen bilirsin tabiki.[/ı]

solgar cla aldım 1300mg yazıyor üzerinde, yanında l-carnitine içeren bir solüsyon aldım, markası biraz değişik sigma tau diye bişey...20ml'lik zaten, her spordan önce (leslie yapıyorum haftada 6 gün..) bir kaşık içmeyi düşünüyorum o da 3,3 ml'ye takabül ediyormuş ve bu 3,3 ml'de 1 gr l-carnitine bulunuyormuş. yeter mi yetmez mi bilemedim doğrusu ama bu bitince solgarın carnitine sıvısını almayı düşünüyorum... eczaneden aldım bunların ikisini de...
sonuçları bildiririm inş güzel sonuçlar alabilirim...

yaa ardkşlar bnm kafam cok karıstı bana tam olarak bunun ne oldugun anlatırmsınız haftada 2 gun spor yapıorm sadece gobegımden sıkayetcıyım oda cok deil nasıl kullanmam gerekıyo cewaplarsanz sewınırım :)

Sanırım bu cla işe yarıyor. Kullandığımdan beri yediklerime de birazcık dikkat ederek kilo veriyor gibiyim. Bir de inceltici krem kullanıyorum. Bakalım sonuçları yazarım ama faydalı gibi.

​Cla kullanımı çok önemli paylaştığım yazıyı okuduktan sonra yorumlarınızı ve sorularınızı bekliyorum.

Merhaba.Başlık için teşekkür ederim.
Ben dün Hardline Cla 1000mg kullanmaya başladım.
Hipotiroid hastasıyım.Zaten Cla bir ilaç değil besin desteği olarak gördüğüm için içim rahat kullanmaya başladım.
Günde 3 kez yemeklerle beraber ya da yemeklerle kullanılması önerilir diyor.Ben yemek masasına oturduğumda yutuyorumi şte.
Sizin öneriniz nedir. Hapı içtikten yarım saat sonra koşu bandında koşuyorum dogru mudur?

Bende nesfit 14 gün programını destek olsun diye başladım günde 2 tane ogun içinde alıyorumm bide hafif egzersizler yapıyorum clanin yeşil çay ekstreli olanı ise yapacağından eminim gelişme leri yazicam

Ben karın bölgesi yağlanma için solgar CLA 1300 kullanıyorum. 3. Kutuda etkisini görmeye başladım.

ben yeni başladım masör arakadışım tafsiye etti şurubu il birlikte hapını kullanıyorum yemek yeme alışkanlığımı değiştirdi daha çabuk doygunluk hissi alıyorum ve bir haftada 2 kilo verdim tafsiye ederim

ben yeni başladım masör arakadışım tafsiye etti şurubu il birlikte hapını kullanıyorum yemek yeme alışkanlığımı değiştirdi daha çabuk doygunluk hissi alıyorum ve bir haftada 2 kilo verdim tafsiye ederim

ben de gncnin tonalinini kullanmaya başlayacağım şurup dediğin nedir cla şurup şeklinde de mi var

ben gnc nin tonalin cla ve l- carnitini ni aldım, l carnitini sadece spor yaptığım günlerde clayı hergün kullanmaya başlıycam. bugün elime geçti v e yarın kullanmaya başlıyorum, gelişmeleri düzenli bir şekilde size yazarım :):nazar:

Kendim kullanıyorum dahası var mı bu bır besın takvıyesı zayıflatıcı zararlı haplardan değil vucudumuzda bulunması gereken doğal bir yağ asidi canım güzenle kullanabılırsın ıstersen solgarın 1250 mg lık olan tonalin cla sını al

Selam Nefise, bilgilendirmen için teşekkürler. Sorum ; kaç mg lık cla almamız gerektiğini (1250 mg lığını önermişsin mesela) neye göre belirliyoruz, ölçütü nedir? Örneğin Dr. Ayşegül Çoruhlu,Alkali Diyet kitabında 20 kilo başına 1 Lt su içmeyi ve cla'yı önermiş ;günde 2 öğünle birlikte 2 adet alınmasını söylemiş ama mg belirtilmemiş???

X