Hamile Kalmaya Yardimci (keçiboynuzu)

shaman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2007
42
2
50
Bazı durumlarda sperm sayısı normal olamasına rağmen hamilelik çok zor gerçekleşiyor.Bunun sebebi nedir?Spermlerin baş kısmında bir kesecik var bunun içinde çok sayıda değişik enzimler bulunur.Sperm,yumurtaya temas ettiğinde ,acrosome içerisindeki enzimler yumurtanın zarını parçalar sperm yumurtanın içerisine girer ve hamilelik sağlanır.İşte yumurta zarı ile temas eden sperm-acrosomunun enzimleri yeterli aktiviteye sahip değilse yumurtanın zarını parçalayamazlar.Yumurtanın döllenmeside mümkün olmaz.Keçiboynuzu sperm,n baş kısmında bulunan acrosome içeriğindeki enzimlerin aktivitesini yükselterek yumurta zarının parçalanmasına imkan sağlar,baöylece ham,lelik gerçekleşir.

Arkadaşlar bu bilgiyi Prof.Dr.İbrahim Adnan Saraçoğlu'nun "Bitkisel Tedavi Yöntemleri" adlı kitabında okudum ve kitapta bu yöntemi deneyip hamile kalan çok sayıda kadının yazıları vardı.Benimde problemim herşey normal olmasına rağmen hamile kalamamak bende eşime keçiboynuzu yedirip denemek istiyorum denemekten zarar gelmez umut dünyası Allah bir an önce bana ve tüm isteyen arkadaşlarıma sağlıklı bir evlat nasip etsin a.s.

tesekkürler paylasım icin bir de domates sirke ve yogurt tam tersi etkiliyormus yani hamile kalmayı düsünenler cok yamasin diyorlar

Bazı durumlarda sperm sayısı normal olamasına rağmen hamilelik çok zor gerçekleşiyor.Bunun sebebi nedir?Spermlerin baş kısmında bir kesecik var bunun içinde çok sayıda değişik enzimler bulunur.Sperm,yumurtaya temas ettiğinde ,acrosome içerisindeki enzimler yumurtanın zarını parçalar sperm yumurtanın içerisine girer ve hamilelik sağlanır.İşte yumurta zarı ile temas eden sperm-acrosomunun enzimleri yeterli aktiviteye sahip değilse yumurtanın zarını parçalayamazlar.Yumurtanın döllenmeside mümkün olmaz.Keçiboynuzu sperm,n baş kısmında bulunan acrosome içeriğindeki enzimlerin aktivitesini yükselterek yumurta zarının parçalanmasına imkan sağlar,baöylece ham,lelik gerçekleşir.

Arkadaşlar bu bilgiyi Prof.Dr.İbrahim Adnan Saraçoğlu'nun "Bitkisel Tedavi Yöntemleri" adlı kitabında okudum ve kitapta bu yöntemi deneyip hamile kalan çok sayıda kadının yazıları vardı.Benimde problemim herşey normal olmasına rağmen hamile kalamamak bende eşime keçiboynuzu yedirip denemek istiyorum denemekten zarar gelmez umut dünyası Allah bir an önce bana ve tüm isteyen arkadaşlarıma sağlıklı bir evlat nasip etsin a.s.

pekı bu kecı boynuzu nerde satılıyor...:uhm:

Merhaba kızlar;bende bu keçiboynuzunu yeni öğrendim benimde eşimde varikosele bağlı sperm düşüklüğü var.Nette bir siteden bulduğum keçiboynuzu kürünü hemen denemeye başladım bu kürden çok iyi sonuç alanlar ve çocuk sahibi olanlar var dr lar bile artışa inanamıyorlarmış ve başka hastalarına tavsiye ediyorlarmış.İlgilenlere kürün tarifi şudur:
6-7 tane keçiboynuzunu küçük,küçük kırıp yarım lt kaynayan suya atıyoruz 3dk kaynatıp 20 dk dinlendiriyoruz ilk 1 hafta 1 bardak sabah 1 bardak akşam içilir 1 hafta sonunda sadece akşamları içilir 3 ay devam edilir.Ayrıca taze sıkılmış havuç suyununda etkisi büyükmüş daha birçok şey var ilgilenlere verebilirim.Tabi bunlar sadece sprem düşüklüğü ve hareket sayısı az olanlar için.

Aytiicim bütün aktarlarda bulunur.Ama en tazesi ve ballısı(en iyisi ballı olandır kuruları almayın,alırken bir tanesini ortadan böl içine bak bal gibi sarı sıvısı olur şekerli) Eminönünde Mısır çarşısındadır canım.

Aytiicim bütün aktarlarda bulunur.Ama en tazesi ve ballısı(en iyisi ballı olandır kuruları almayın,alırken bir tanesini ortadan böl içine bak bal gibi sarı sıvısı olur şekerli) Eminönünde Mısır çarşısındadır canım.

Tamam canm cok sagol ben bu aralar zaten emınonune gıdıcektım gıtmısken alayım a.s

Peki bu kürü değil de keçiboynuzu pekmezini denesek aynı fayda olur mu acaba? O daha pratik de...

Peki bu kürü değil de keçiboynuzu pekmezini denesek aynı fayda olur mu acaba? O daha pratik de...

Sevgili lovfun okuduğum sitede bu şekilde uygulayıp yararını görmüşler bende daha önceden pekmezi sulandırıp içiriyordum şimdi bu şekilde deniyorum 1 hafta sonra sadece akşamları içilecek sabahları pekmez akşamları kür olarak devam edeceğiz.

kızlar bu kürü mutlaka deneyin benim eşimin sperm sayısı düşüktü biz iki defa aşılama yaptırdık tutmadı.keçiboynuzu kürünü denedik ve ikinci ay hamile kaldım tabi tek bbaşına değil eşim ilaçta kullanıyordu biray haftada bir iğne yedi Allahın izniyle hamile kaldım.inşallah Allah isteyen herkeze verir.denemekte fayda var

Merhaba kızlar;bende bu keçiboynuzunu yeni öğrendim benimde eşimde varikosele bağlı sperm düşüklüğü var.Nette bir siteden bulduğum keçiboynuzu kürünü hemen denemeye başladım bu kürden çok iyi sonuç alanlar ve çocuk sahibi olanlar var dr lar bile artışa inanamıyorlarmış ve başka hastalarına tavsiye ediyorlarmış.İlgilenlere kürün tarifi şudur:
6-7 tane keçiboynuzunu küçük,küçük kırıp yarım lt kaynayan suya atıyoruz 3dk kaynatıp 20 dk dinlendiriyoruz ilk 1 hafta 1 bardak sabah 1 bardak akşam içilir 1 hafta sonunda sadece akşamları içilir 3 ay devam edilir.Ayrıca taze sıkılmış havuç suyununda etkisi büyükmüş daha birçok şey var ilgilenlere verebilirim.Tabi bunlar sadece sprem düşüklüğü ve hareket sayısı az olanlar için.
cani mrb bende 2 gun oldu aynen uyguluyorum esime bu tarifi yardimci olurmu dersin 2 kere tup bebek denedim olmadi esimde sperm hareketsizligi ve dusuklugu var bende bu yollora basvurdum insallah duzelirde normaal olur olcuye gore yapiyorum 2 bardak cikiyor 1 hafta sonunda nasil yapicam 1 bardaga duscek ya olcu nasil olcak yarisini mi yapayim ayrica bildigin seyler varsa beni de bilgilendirirmisin lutfen herkes bana bana yardimci olsun yanlis birsey de yapmak istemiyorum cok tesekkur simdiden cevabini beklicem hoscakal a.s.

kIZLAR SLM;

Bu keçiboynuzu kürünü sadece eşinize mi içiriyorsunuz? Yoksa sadece siz mi içiyosunuz?
:nazar:

günaydın arkadaşlar erkeklerde damar toplanması için faydaalı bir tarif vereyim.1kg kuru inciri 1lt saf zeytin yagında 1 hafta bekletiyoruz. sonra incirleri 2'ye bölüp sabah akşam eşinize yedirin ve 1 kaşıkta zeytin yağından içirin.. iyi geliyormuş.benim eşimdede aynı dert var. damar toplanması yüzünden sperm azlığı aşıyoruz keçiboynuzu kürünü deniyoruz bakalım.. şuanda birşey yok ama allah hayırlı zamanda hayırlısını verecek inşallah..

haa bide sperm düşüklüğü için çakşır kökü kullanın. kadın biri denemiş eşinin sperm sayısı 13 milyondan 68 milyona çıkmış..1 bardaktan az fazla suya bir tutam çaksır ilave edip kaynatın. sonra 15 dk dinlendirin.. yarın sabahta buna başlıyorum hadi şifa versinn allahımm ..

hayıt otuda dogurganlığı artırıyormuş. yumurta oluşumunu kuvvetlendiriyormuşş.. arkadaşlar isterseniz bunların birebir örneklerini ve tariflerini veririm okiş.not:ben hayıt otuda kullanıomm

bence canım pekmezide faydalıdır ama kendinin evde yapacagı kür daha faydalıdır sonucta bilemiyorum pekmez yapılırken içine konan katkı maddelerini onun için bu pazarlarda da satılıyo arkadaslar ordanda temin edebilirsiniz ve benimde size önerecegim bi kür var buda cok faydalı bunu kadın erkek yiyiyo

karısım şu:1 kilo hakiki bal, 50gr arı sütü,250gr cörek otu,250ısırgan tohumu,100gr antep fıstıgı,ısırgan tohumu ve cörek otu öğütülürarı sütü ve bala karsıtırılı va cam kavanoza konur ısık görmemesi için folyoya sarılırsabah aksam 41 gün ac karnına yenir
umarım faydasını görürüz

m.gif
e.gif
l.gif
e.gif
g.gif
i.gif
m.gif

slm akdeniz hayıt otunun tarifini ve örnegini verebilirmisin canım bende yumurtalama sorunu varda canım şimdiden tesekkürler...

X