avcılar, beylikdüzü civarı anestezi ile rahim filmi çeken yerler hakkında bilgi

ersen

Guru
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2010
104
1
selam bayanlar ben 2009 yılında çikolata kisti ameliyatı oldum son dr gittiğimde inisülin direncimin ve multikistik overli olduğumu öğrendim şu an metformin tedavisi görüyorum tam adetim düzene girdi derken bu ay gene adet görmedim tekrar dr gidicem ama dr um en son bidaha ki gelişinde rahim filmini getir demişti ben beylikdüzünde oturuyorum bu civarlarda veya avcılar civarında anestezi ile rahim filmi çektiren memnun kalan ve fiyat bilgisi verebilecek arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

lütfen bilgisi olanlar cevap yazsın arkadaşlar çok çaresizim 6,5 senelik evliyim ve hep korkudan tedaviyi erteledim şimdi bir yola giricem ve bu yol beni çok korkutuyo insanların söylemleri hele çıldırtıcak beni isyan etmiyorum rabbim kuluna taşıyamayacağından fazlasını vermez biliyorum ama gittiğimiz bir yerde hadi ne zaman bebiş gelicek yok elime bebek vermeler yok hamile birinin kucağıma oturması yok resmen beni öldürüyo

tatlım bende de HSG filmi çektirme korkusu vardı ...gerçi son gittiğim doktorum
rahim filmi izin biraz daha beklememi önerdi..çünkü daha bebiş iiçin ilk kez doktora gidiyordum
hemende bu film istenirmi yani dimi:KK66:

eğer çektirmek zorunda kalsaydım fındıkzade rdyomarda çektirirdim..

başka bi dokrora acısız nerde çektiririm diye sormuştum burayı tavsiye etti..

eğer tüplerinizde sorun varsa bu film çekildiği aydan itibaren heran hamile kalabiliyormuşsunuz!!
bence doktorlar çektir diyorsa çektir,bir kaç aya kadar hamiş kalabilirsin bir düşünseneee:KK16:

lütfen bilgisi olanlar cevap yazsın arkadaşlar çok çaresizim 6,5 senelik evliyim ve hep korkudan tedaviyi erteledim şimdi bir yola giricem ve bu yol beni çok korkutuyo insanların söylemleri hele çıldırtıcak beni isyan etmiyorum rabbim kuluna taşıyamayacağından fazlasını vermez biliyorum ama gittiğimiz bir yerde hadi ne zaman bebiş gelicek yok elime bebek vermeler yok hamile birinin kucağıma oturması yok resmen beni öldürüyo

tatlım bende de HSG filmi çektirme korkusu vardı ...gerçi son gittiğim doktorum
rahim filmi izin biraz daha beklememi önerdi..çünkü daha bebiş iiçin ilk kez doktora gidiyordum
hemende bu film istenirmi yani dimi:KK66:

eğer çektirmek zorunda kalsaydım fındıkzade rdyomarda çektirirdim..

başka bi dokrora acısız nerde çektiririm diye sormuştum burayı tavsiye etti..

eğer tüplerinizde sorun varsa bu film çekildiği aydan itibaren heran hamile kalabiliyormuşsunuz!!
bence doktorlar çektir diyorsa çektir,bir kaç aya kadar hamiş kalabilirsin bir düşünseneee:KK16:

canım benim çok sağol sesimi duyduğun için evet orayıda çok met ediyolar ama beylikdüzü civarında oturduğum için eve yakın olsun istedim ama bulamzassam orada çektiricem

anladım canım:)
fındıkzade-b.düzü çok uzak sayılmaz ya:KK66:eşin ogün izin alsın o götürüp getirsin:KK34:

hadi inşallah en kısa sürede yaptırırsında bize hayırlı haberlerini verirsin...:KK34:

bebeksizlik benimde canıma tak etti ama naaparsın kısmet diyoruz...

Allahım en iyisini bilir,ve o ne zaman isterse bebişlerimiz gelir:emir_bebek:

canım benim çok sağol sesimi duyduğun için evet orayıda çok met ediyolar ama beylikdüzü civarında oturduğum için eve yakın olsun istedim ama bulamzassam orada çektiricem

anladım canım:)
fındıkzade-b.düzü çok uzak sayılmaz ya:KK66:eşin ogün izin alsın o götürüp getirsin:KK34:

hadi inşallah en kısa sürede yaptırırsında bize hayırlı haberlerini verirsin...:KK34:

bebeksizlik benimde canıma tak etti ama naaparsın kısmet diyoruz...

Allahım en iyisini bilir,ve o ne zaman isterse bebişlerimiz gelir:emir_bebek:

işallah canım rabbim tez zamanda yüzümüzü güldürür :)

selam canım bende 2 hafta önce rahim filmi çektirdim..korkuyodum nasıl olucak diye ama korkulacak bişey olmadı..fındıkzade radyotomda çektirdim bende ilaç malzeme dahil 330tlye ve ağrısız çekiyolar..anesteziliye gerek yok yani..ben anlamadım bile nasıl oldu bitti diye..son teknolojik aletleri varmış ağrı yapmıyo..ben tavsiye ederim sana oraya git.beylikdüzüne uzak ama olsun ağrısız olacaksa gidilir..benim tüplerimin ikiside açık çıktı çok şükür darısı sana inşallahh..:KK34:

selam canım bende 2 hafta önce rahim filmi çektirdim..korkuyodum nasıl olucak diye ama korkulacak bişey olmadı..fındıkzade radyotomda çektirdim bende ilaç malzeme dahil 330tlye ve ağrısız çekiyolar..anesteziliye gerek yok yani..ben anlamadım bile nasıl oldu bitti diye..son teknolojik aletleri varmış ağrı yapmıyo..ben tavsiye ederim sana oraya git.beylikdüzüne uzak ama olsun ağrısız olacaksa gidilir..benim tüplerimin ikiside açık çıktı çok şükür darısı sana inşallahh..:KK34:

teşşekkür ederim canım ölücem korkudan bu yazdıklarınız içime su serpti ne güzel sonuçların temiz çıkmış işallah benimkide temiz çıkar:)

teşşekkür ederim canım ölücem korkudan bu yazdıklarınız içime su serpti ne güzel sonuçların temiz çıkmış işallah benimkide temiz çıkar:)

korkma canım korkacak bişey yok oraya git çektir hayırlısıyla seninde temiz çıkar inşallah..benimde herşeyim normal ama pcoluyum allah en kısa zamanda hepimize bebiş versin inşallahh

ben fındıkzade radyomarda çektirdim. kesinlikle oraya git, benim evimde uzaktı, tek başıma otobüsle çektirdim geldim. ağrısız çektirdikleri için anesteziye de gerek, 10 dakikalık bişey çekip hemen sonucu söylüyorlar, randevu alıp oraya git canım bence. 300-350 arası bişeydi sanırım. ben çektirdikten 2-3 ay sonra hemile kaldım. Darısı senin başına canım. Allah isteyen herkese nasip etsin anne olmayı.

teşekkürler canım sanırım oraya gidicem çok sevindim anne olduğuna tam olarak bir sorunun var mıydı?

X