Harika Güzellik Barbara Palvin

Süper bulmuyorum fena digil falan ne demek bu kız için beynim almiyo daha süperi nasıl olabilir gercekten diyorum kızıyosunuz ama gercketen bazı arkadaslarımız başka gezegende yasiyo heralde

arkadaşım selam..

lütfen konuyla alakalı paylaşımda bulunun..
beğeniyorum,şu sebeple yada beğenmiyorum şu sebeple gibi..
diğer arkadaşlarımızın yorumunu eleştirmeyin..
beğeni zevk meselesidir ve görecelidir.. unutmayalım!

Çok guZel ama beğenmiyorum diyebilirsiniz ben daha kusurlu seviyorum vs gibi ama fena digil falan diyosunuz bu kıza ne bu ya ben anlamadım bukadar bu insanları begenmiyosaniz neden onlar gibi olmaya calisiyosunuz dudak dolgusu Burun estetiği renkli lens ve bitakim başka estetikler neden??????????????? Bunlar doğuştan böle doguyo diyemi beğenmiyosunuz sonradan yaptırıp maymuna dönenler gibi olmadıgı icinmi begenmiyosunuz???????

kesinlikle güzel bulmuyorum tryamourun dediği gibi ağzı çok kötü bence yüzüne oranla çok büyük ve aşağı doğru kıvrık yüz yapısında orantıda yok belki böyle güzel olabilirdi ama bakışları çok donuk bu kızı çok beğenen var anlamıyorum ama zevk meselesi

:nazar::nazar::nazar:çok güzel bir kız Aslı tandoğan a hiç benzetemedim çünkü bende beğenmem kendilerini ama bu kız güzel maşallah:KK54:

Bence de Aslı Tandoğan'a benzemiyor. Bu kız gerçekten çok güzel. Yaşı daha 18. İlerleyen yaşlarda nasıl olur bilemem ama şuan çok güzel.
Renkli gözler. Küçük bir yüz. Düzgün bir burun. Düzgün bir fizik. Daha ne olsun. :nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
d49niw0s5trjn9wj.jpg

Anlayamıyorum. Kate Upton'da 18 yaşında ama bu kız daha fazla tepki almış sanki. Ben Kate Upton'u hiç beğenmiyorum. Daha 18 olmasına rağmen yağ torbası gibi. Bide Twitter'damı ne para için herşey yaparım filan demiş. Bir futbolcuda para için teklif etmiş :KK19: :KK19: İğrenç insan. Nefret ediyorum Kate Upton'dan. Yaşına göre fazla şımarık.

Kate Upton konusunda katılıyorum.
Onu ben de beğenmiyoum..
Ama ilk olarak fizikten öte hal ve hareketlerinden dolayı beğenmiyorum..

Ve ayrıca renkler ve zevkler tartışılmaz.
Kimse kimseyi beğenmek zorunda değil..
Bir arkadaş bu küçük hanımın kıskanıldığını yazmış ama bence hiç alakası yok..
Siz beğeniyorsunuz diye başkalarınında beğenme zorunluluğu yok.
Lütfen bunu artık anlayalım.

Mesela ben de Adriana Lima'yı çok beğeniyorum.
Ama bu bayanı o kadar güzel bulmadım.
Yorumumdada belirtmiştim..
Güzelden çok şirin ve tatlı bir yüzü var.
Ama çekicilik, seksilik yok.!
Daha 18 yaşında kız.
Ne seksiliği, ne çekiciliği olucak..
Lütfen abartmayalım..

Hoş kız.
Güzellikten öte çok şirin ve tatlı bir yüze sahip.
Yorumumu genel olarak beyan ettim, lütfen tek bir kişi üstüne alınmasın.

Ben Irlanda da yasiyorum bize gore guzel bu hatun cunku farkli ama burda ergenlik caglarinda kimi gorsem boyle yuz hatlari cok muhtesem degil,burun siradan avrupa burnu cirkin demiyorum bize gore guzel ama avrupada cok siradan sayilabilicek bir guzellikte siradan yani ben cok hayran kalmadim ozellikle makyajsiz normal resimlerde su an disari ciksam bu tipte 4 kiz bulurum burda da esmer hatunlara ilgi buyuk.

bu arada yorumlara cok guldum,begendim,begenmedim ,kiskaniyorsunuz vs..yahu cocukca guzel olsa banane ,cirkin olsa kac yazar kocam veya sevgilim onu koynuna alicak degil ya , ben de almicagima gore bana neee ben ne dusundugumu soylerim kendimle kiyaslamam herhaldeki model guzel yani ama muhtesemmi,bulunmaz hint kumasimi zevke gore degisir,zenginin parasi zugurdun cenesini yorarmis bu kizin guzel olup olmadigida bizi yomus ben cok guzel bulmadim esimin yegenlerini topla hepsi nerdeyse bu kiza benziyor cunku az cok gore gore alistim avrupa surati yani burun vs..ama Turkiye'de yasasaydim hep esmer hatun turk yuzu gore gore guzel gelirdi cunku degisik belkide ..

Bu kıza çok çirkin demek hirslanmak kiskancliktir bence.ayrıca bize dusmuyo bu işlerden anliyan insanlar bunlara karar veriyolar çıtası çok yüksek zevkleri oldukları için .ayrıca bu kızı ten rengi veya goz rengi olarak degerlendirilmiyo avrupada esmer davet goruyo dediğin için soledim ozaman bütün dogu Avrupa'daki bütün kizlar model olsun cogu elemeden bile gecemiyo buarada İrlanda'ya iki kere gittim İrlandalı turkeydede çok tanıdığım oldu Allah günah yazmasın ama yunanlılar israilliler İngilizlerle birlikte dunyanın en guZel olmayan ırklardan yani bu kızın irlandaliyla yakın uzak alakası yok bı kere bu kiİn yüz Ovali muhteşem ve yüz hatları ve birbirine orantaisi muhteşem irlandalilar çipil oluyo böle kas göz çok fazla yok ve yüz sekilleri bu sekilde olmuyo cene yapısı falan böle daha çok dogu Avrupa ve orta avrupada var zaten dunyanın en guZel kadinlarida o bölgelerde irlandalilar gercekten baya kötü

" esmer davet goruyo' yazmisim pardon rağbet görüyo yazicaktim

ahahaha zorla begenicez, illa begenicez yani? begenmezsek de kiskanciz. ahahaha yakininiz falan mi ne anlamadim ki. bence guzel bi kiz tamam yuz hatlari duzgun hos sevimli falan da. tipik avrupali tipi yani. dunya boyle sarisin renkli gozlu dugme burunlu kiz kayniyo. bence siradan.

ahahaha zorla begenicez, illa begenicez yani? begenmezsek de kiskanciz. ahahaha yakininiz falan mi ne anlamadim ki. bence guzel bi kiz tamam yuz hatlari duzgun hos sevimli falan da. tipik avrupali tipi yani. dunya boyle sarisin renkli gozlu dugme burunlu kiz kayniyo. bence siradan.
Gayet guzel ve orantili tabi begenilmeyecek bir yeri yok ama egri oturup dogru konusalim gercekten de dediginde haklisin. Ingiltere'de yasiyorum ilk geldigimde herkese cok begenerek hayran hayran bakiyordum (ozellikle de bebeklere, hepsi kartpostal gibiydiler sapsari saclar kocaman mavi gozler) ama gore gore simdi alistim zaten nufusun yarisi oyle senin de dedigin gibi. Burada kumrallarin sarisinlarin cogu sacini kestaneye boyuyor degisik ve guzel olmak icin, benim gorumcem de ayni seyi yapiyor hatta koyu kahveye boyuyor oysa sapsari cok guzel saclari var ben olsam asla boyamam :KK9: hatta gorumcemin gozleri kahverengi ve bundan gurur duyuyor herkes de bayiliyor onun gozlerine. Avrupalilarin yuz kemikleri de daha belirgin, bizim gibi yuvarlak hatli da degiller.. Turkiye'de bu ozelliklerde pek kimseyi goremedigimiz icin bize cok degisik geliyor hosumuza gidiyor. Ama onlara da bu ozellikler siradan geldigi icin onlar da onu degistirme cabasindalar. Buyuk cogunluk yaz-kis deli gibi bronzlastirici kullaniyor saclarini koyu renge boyuyor. Yani siradan olmayan seyler hep goze daha cok hitap ediyor bize gore de beyaz tenli sarisin olmak daha iyidir. Tabi Turkiye icin genelleme yapiyorum istisnalar elbette var.

Son düzenleme:
X