iple kendi bıyığını alma yöntemi...

Anlamadım ben afmir :26:
Ben de neler denedim hiçbir şekilde beceremedim şu ip olayını :KK31:

Anlamadım ben afmir :26:
Ben de neler denedim hiçbir şekilde beceremedim şu ip olayını :KK31:

LadyEvil çok basit bunu yapmaya uğraşırsan başarcağına eminim sade bağdaş kurar gibi otur aynayı al karşına baş parmağınada ipi bağla önemli olan burası gerisi aynı değişiklik yok parmağını hiç oynatmana gerek yok ipi sağ eline dolayıp sol elinle çekeceksen sadece sol elini hareket ettirmen yeterli olacak anlatabildimmi acaba? bi dene yapmayı olmazsa ben anlatmaya çalışırım yine detaylıca..

bende nazin anlattigini gibi aliyorumhem dudak ustu hemde kas arasi ve kasimin uzerini..ayagina,kapiya ip baglayip almayi ilkkez duydum.ve hayatta da beceremem.

bende nazin anlattigini gibi aliyorumhem dudak ustu hemde kas arasi ve kasimin uzerini..ayagina,kapiya ip baglayip almayi ilkkez duydum.ve hayatta da beceremem.

bence bu kadar emin olma bende kendim alamıyorum diyodum ama alabildim çok kolay diğerlerinden bana göre

LadyEvil çok basit bunu yapmaya uğraşırsan başarcağına eminim sade bağdaş kurar gibi otur aynayı al karşına baş parmağınada ipi bağla önemli olan burası gerisi aynı değişiklik yok parmağını hiç oynatmana gerek yok ipi sağ eline dolayıp sol elinle çekeceksen sadece sol elini hareket ettirmen yeterli olacak anlatabildimmi acaba? bi dene yapmayı olmazsa ben anlatmaya çalışırım yine detaylıca..

Anladım sanırım deneyeceğim yapamazsam sorarım yine :KK1:
Teşekkürleer :KK71:

ayy bu iple almak çok zor geliyo bana yaa

$lilaepilasyonmavik.png

bu olmasa ne yapacaktım bilmiyorum.konu için teşkkürler uğraşıp öğreneceğim.:KK16:

bende bazen iple bazen bu arkadasın yukarda gösterdiği aletle alıyorum ama kendi kaşımı iple düzeltemiyorum nasıl yapıyorsunuz.
kuaföre gidiyorum mecburen :/

bende dolabın kulpuna baglayarak dogru acıyı yakalayabildim ancak kişiden kişiye değişiyor heralde..bide aynalı dolapya belkide ondan daha rahat yapabiliyorumdur ayna hemen burnumun dibinde oluyor :)

Bende beceremedim şu ayağa bağlama işini daha doğrusu anlamadım ki tam olarak:KK30:Bana yine kuaför yolu göründü galiba:KK1:

ben de iple kendim alıyorum yaklaşık 8 yıldır bıyığımı alıyorum iple :) artık iyice uzmanlaştım. kuaförde aldırınca beğenmiyorum benim kadar düzgün alamıyomuş gibi geliyo:)

burada çok güzel gösteriyo bıyık almayı. ipin pamuklu olması gerekiyor falan diyor. iple bıyık almanın en kolay yolu bu bence

[video=youtube;LqC9jeEZl5A]http://www.youtube.com/watch?v=LqC9jeEZl5A&feature=related[/video]

burada çok güzel gösteriyo bıyık almayı. ipin pamuklu olması gerekiyor falan diyor. iple bıyık almanın en kolay yolu bu bence

[video=youtube;LqC9jeEZl5A]http://www.youtube.com/watch?v=LqC9jeEZl5A&feature=related[/video]

teşekkürler paylaşımın için ben bu şekilde yapamıyorum video sayesinde bende öğrenirim belki ayağıma bağlamadan:):)

bende bazen iple bazen bu arkadasın yukarda gösterdiği aletle alıyorum ama kendi kaşımı iple düzeltemiyorum nasıl yapıyorsunuz.
kuaföre gidiyorum mecburen :/

nazlihilal kaşı iple nasıl düzeltiyorlar bilemiyorum hiç denemedim kaşlarımıda hiç almadım zaten o yüzden bişey diyemeyeceğim ama arkadaşın paylaşıtığı videoda güzelcene anlatmışlar bir izle derim belki işine yarar ..

nazlihilal kaşı iple nasıl düzeltiyorlar bilemiyorum hiç denemedim kaşlarımıda hiç almadım zaten o yüzden bişey diyemeyeceğim ama arkadaşın paylaşıtığı videoda güzelcene anlatmışlar bir izle derim belki işine yarar ..

Tamam canım izleyecem sağol

yeri gelmişken bunun için kullanılan bir alet varmış alıp da deneyeniniz var mı acaba?

X