sahan seti ve günlük tencere

aslla

Guru
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2010
1.512
1.100
$sahan seti.jpg $emsan kuþhane 119.jpg

kızzlar bi bakın sahan seti 6 parça esse de 158 den 79 a düşmüş almalı mıyım?? güzel gözüküyor daha önce kullananlar varsa bi bakabilir mi??

emsanın tencereleri de günlük kullanmak için almayı düşünüyorum fiyatı da 119 tl.. tabii o da indirimde..

Eki Görüntüle 285122 Eki Görüntüle 285124

kızzlar bi bakın sahan seti 6 parça esse de 158 den 79 a düşmüş almalı mıyım?? güzel gözüküyor daha önce kullananlar varsa bi bakabilir mi??

emsanın tencereleri de günlük kullanmak için almayı düşünüyorum fiyatı da 119 tl.. tabii o da indirimde..

Emsan yada Esse daha önce kullanmadım ama iyi ve kaliteli olduklarını duydum .. Benim tercihim Korkmaz dan yana olmuştur.
Ama ben sahan setini begendim .. Fiyatı da uygunmuş içinede sindiyse alabilirsin..

Eminim o markalar hakkında fikre sahip arkadaslar yardımcı olacaktır sana ..

evet içime çok sindi.. tencerelere dikkatli bakarsanız zaten ucu çıkıntılı ve kapağı da süzgeçli.. bu kullanışlılığını artırır diye düşündüm.

Evet doğru kullanıslıdır eminim :13:
Birçok fonksiyonu olan şeyleri seviyorum, işe yarıyor :KK9:

$kushane2.jpg

bahsettiğim gibi süzme işini kolaylaştırıyor.. bu foto daha yakın..

emsanınkilerin kaliteli olduğunu biliyorum gördüm,ama esse için aynı şeyi söyleyemeyeceğim,biraz hafif gelmişti bana.hisarın sahan setini 100Tl ye aldım ,tavsiye ederim(indirimli almıştım)

hisara hiç bakmadım.. bi ara onada bakmalılyım o zman... teşekkürler arkadaşlar.. tencereyi alıyorum en kısa zamandaaaa..

ayyyyyy bugün gittim esse ye alacaktım sahanları. ama vazgeçtim. hiç böyle güzel değil gibi geldi bana resimdeki gibi. kapağının tutma yeri dönüp duruyodu kulplar emanet gibi bende vazgeçtim. çıktım gittim.. perşembe günü tencerelere bakicam bakalım onlarda da böyle hayal kırıklığı olacak mı??

tencerelerimii 94 tl ye aldım. çokta güzeller... sseverek kullanicam inşallah...

essede sahan takımı 59.50 TL diyor fiyat olarak

Emsanın sitesinde çelik setlerde Kuşhane diye geçiyor

Son düzenleme:
ben de emsanın kuğu midi setini aldım.günlük kullanım içim ideal boyutlarda..ben 99 tl ye almıstım.kuşhane de aynı fiyattı ama kuguyu daha cok begendım.güle güle kullan canım sen de..

esse yi bilmem ama 8 yıllık evliyim tencerelerim emsan hiçbir porblem yaşamadım taş gibiler hala
annemde senelerdir emsan kullanır

X