gebelik belirtileri mi

fbsen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2007
386
18
merhaba arkadaşlar,adet olmama 6 gün var ve sıklıkla göğüslerde şişme,karnımda sürekli gaz var fakat kasıklarımda pek ağrı yok,mayısta doğum kontrol hapını bıraktım bu kadar erken gebelik olabilir mi? idrar testi yapsam çıkar mı?

idrar testinde adetinin geçmesi gerek en az 2 gün yoksa göstermiyo biraz daha bekle ama dayanamam diyosan bi kan tahlili yaptır 1 saatte sonuçu alıyosun cnm

bende 23 mayısta oldum bu ay catlatma iğnesi kullandım bakalım ben dede 1 hafta önceden bel ağrısı ve kasık ağrısı basladı ama teste daha erken ,canım inşallah allah gönlümüze göre verir

inşallah canım hamileyizdir,peki sen ne zaman yaptıracaksın gebelik testini filo5816

fbsen cim daha erken olduğunu düşünüyorum 24 de veye 25 de yaptırırım herhalde sanada daha erken bence işte belimdede ağrı var o beni biraz düşündürüyor

haklısın daha erken canım ama göğüste ve karnımda şişlik bir de kasıklarda ara sıra ağrı olması beni şüphelendiriyor,canım inşallah hamileyizdir

aynı belirtiler bendede vardı umutluydum ama adet oldum ve hala aynı belirtileri cekiyorum arada mide bulantımda oluyo acaba üste kalma olayı dogrumudur

bende zaten olan adetime sasırdım kan rengi acıktı ama cok yogun değildi yani eski adetimden farklıydı bide sadece sag kasık bölgem cok agardı 3 gün boyunca zaten 3, günü adetim kesildi

bende zaten olan adetime sasırdım kan rengi acıktı ama arada siyah gibide oluyodu cok yogun değildi yani eski adetimden farklıydı bide sadece sag kasık bölgem cok agardı 3 gün boyunca zaten 3, günü adetim kesildi

idrar testinde adetinin geçmesi gerek en az 2 gün yoksa göstermiyo biraz daha bekle ama dayanamam diyosan bi kan tahlili yaptır 1 saatte sonuçu alıyosun cnm

ya arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım burada dostluklar kurulmuş inş beni de aranıza alırsınız size bi sorum olacak benm dün yumurtlama günümdü ama bende arkadaş gibi çok sabırsızım ve adet günümü nasıl beklerim bilemiyorum en erken ne zaman kan da gözüküyo cvp yazarsanız beni çok mutlu edersiniz ne zaman tahlil yapmalıyım

X