Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cansiz,az ve ince telli saçlara kesim önerisi?

1. Konu Sahibi : zerdali80 #1

Cansiz,az ve ince telli saçlara kesim önerisi?

Arkadaslar saclarim hem cok az hemde dökülüyor.Ince telli oldugundanda epey cansiz görünüyor.Katli kesincede kedi tüyü gibi birsey oluyor.Hepsi ayni uzunlukta olsa dahami iyi olur
    Biraz gür ve bakimli görünmesi icin sizce nasil kestirmeliyim?

2. Konu Sahibi : zerdali80 #2
    Hepsi aynı boyda olmasın saç az olunca garip duruyor.az katlı modelleri tercih et

3. Konu Sahibi : zerdali80 #3
    Alıntı seljan kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Hepsi aynı boyda olmasın saç az olunca garip duruyor.az katlı modelleri tercih et
    az katli modeller nasil oluyo tam olarak?buarada cevabin icin tesekkürler

okadar kisi okumus bir tek sen cevap vermissin sagol canim:-)

4. Konu Sahibi : zerdali80 #4
    Canım benim de saçlarım çok ince ve çok cansızdır, ve fzla da seyrek.. önceleri bayagı uzundu baktım iğrenç görünüyor ben omuzlarımda kestirdim. şu an memnunum kırıklar falan da gittigi için saclarım mı güçlendi yoksa daha mı kalın görünyor bilemiyorum. Bence de katlı modellerden kestir çok yoğun katlı olunca yakışacagnı sanmıyorum, biraz da yağlarla, bitkisel şampuanlarla falan sacına bakım yaparsan çok hoş olacagına emnim

5. Konu Sahibi : zerdali80 #5
    Alıntı zerdali80 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    az katli modeller nasil oluyo tam olarak?buarada cevabin icin tesekkürler

okadar kisi okumus bir tek sen cevap vermissin sagol canim:-)
    rica ederim canım fotoğraf bulursam eklerim :)

6. Konu Sahibi : zerdali80 #6
    alıntıdır
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Scarlett-Johansson-yeni-sac-modeli.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  41.6 KB (Kilobyte)

Resmin ismi:  50p7gn.jpg
Büyüklüğü:  25.3 KB (Kilobyte)

Resmin ismi:  49824998fk51.jpg
Büyüklüğü:  27.6 KB (Kilobyte)

7. Konu Sahibi : zerdali80 #7
    ayni katlari uzun sacada uygulayabilirimiyiz acaba.Arkadaslar kuaförler hep sacimi mahfediyor anladik deyip ,onun icin iyice kafamda belirtmem gerek nasil bi model istedigimi:-)

8. Konu Sahibi : zerdali80 #8
    boyunu sen söylersin yaparlar(inşallah) mesela omuz hizasından başlayıp kat istiyorum diyebilirsin

9. Konu Sahibi : zerdali80 #9
    Giriş tarihi
    Jun 2011

Onaylıyorum

Alıntı zerdali80 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaslar saclarim hem cok az hemde dökülüyor.ınce telli oldugundanda epey cansiz görünüyor.katli kesincede kedi tüyü gibi birsey oluyor.hepsi ayni uzunlukta olsa dahami iyi olur
    biraz gür ve bakimli görünmesi icin sizce nasil kestirmeliyim?

benim saçım dümdüz kesimliydi ve gürdü bir tane bile kat yoktu. Saçıma kat attırdım bayağı bir hareketlendi ama benim saç türüme uygun değil işte. Aslan yelesi modelinden nefret ederim ama sen kestirmelisin bence.

10. Konu Sahibi : zerdali80 #10
    Benimde saçlarım az ve ince telli bir ara kat verdirmiştim olduğundan daha az gözküyordu. Aradan bir sene geçti hepsini aynı hizada yaptım biraz daha gür gözküyorlar. Eğer saçlarınız azsa bence hiç kat olayına girmeyin

Sayfa: 1/2 12 SonSon