Saç Kesim Şekilleri Cansiz,az ve ince telli saçlara kesim önerisi?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

meliksah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2010
199
7
Arkadaslar saclarim hem cok az hemde dökülüyor.Ince telli oldugundanda epey cansiz görünüyor.Katli kesincede kedi tüyü gibi birsey oluyor.Hepsi ayni uzunlukta olsa dahami iyi olur
Biraz gür ve bakimli görünmesi icin sizce nasil kestirmeliyim?

Hepsi aynı boyda olmasın saç az olunca garip duruyor.az katlı modelleri tercih et

Canım benim de saçlarım çok ince ve çok cansızdır, ve fzla da seyrek.. önceleri bayagı uzundu baktım iğrenç görünüyor ben omuzlarımda kestirdim. şu an memnunum kırıklar falan da gittigi için saclarım mı güçlendi yoksa daha mı kalın görünyor bilemiyorum. Bence de katlı modellerden kestir çok yoğun katlı olunca yakışacagnı sanmıyorum, biraz da yağlarla, bitkisel şampuanlarla falan sacına bakım yaparsan çok hoş olacagına emnim :KK34:

alıntıdır
$Scarlett-Johansson-yeni-sac-modeli.jpg
$50p7gn.jpg
Eki Görüntüle 286841

ayni katlari uzun sacada uygulayabilirimiyiz acaba.Arkadaslar kuaförler hep sacimi mahfediyor anladik deyip ,onun icin iyice kafamda belirtmem gerek nasil bi model istedigimi:-)

boyunu sen söylersin yaparlar(inşallah) mesela omuz hizasından başlayıp kat istiyorum diyebilirsin :KK31:

arkadaslar saclarim hem cok az hemde dökülüyor.ınce telli oldugundanda epey cansiz görünüyor.katli kesincede kedi tüyü gibi birsey oluyor.hepsi ayni uzunlukta olsa dahami iyi olur
biraz gür ve bakimli görünmesi icin sizce nasil kestirmeliyim?

benim saçım dümdüz kesimliydi ve gürdü bir tane bile kat yoktu. Saçıma kat attırdım bayağı bir hareketlendi ama benim saç türüme uygun değil işte. Aslan yelesi modelinden nefret ederim ama sen kestirmelisin bence.
:26:

Benimde saçlarım az ve ince telli bir ara kat verdirmiştim olduğundan daha az gözküyordu. Aradan bir sene geçti hepsini aynı hizada yaptım biraz daha gür gözküyorlar. Eğer saçlarınız azsa bence hiç kat olayına girmeyin

kuaföre aslan yelesi kesmesini söyle bence. çokk sık oluyo katları. öyle oluncada saç dümdüz olsa bile dalgalanıyo , kıvırcıklaşıyo. e çünkü saç kısa olduğundan daha kolay hareketleniyo. bide üstüne köpükleyip sıkarsan sacını sabaha harika oluyo.
Diyorum ya, benim saçım zaten kendisi kabarık, elektrikleniyo ve kalın telli. ozaman da bana uymuyor işte bu model.

X