Epilatör ile Genital Bölge Temizliği

Tek Tek Aldığı İçin Daha Fazla Acır..
Ama Ağda 1 Kere de..:KK34:

evet arkadaş doğru tespitte bulunmuş ben vaktim yoksa ağdaya gidiyorum ama evdeysem bazen epilatörle alıyorum inanın makineyle ağdanın 3-4 katı bir acı, ağdada eli çabuk biri hallediyorsa 10 dk ama benim makineyle 1 saat sürüyor temizliğim tek avantajı ağdadaki gibi kısalar kalmıyor tabiri caizse tavuk poposu gibi olmuyor tam tersi makine en kısaları bile aldığı için yumuşacık bebek poposu gibi oluyor o işkence bi tek onun için çekilir..lazerli epilasyon istiyorum aslında ama fırsat bulup gidemedim görüşmeye:26: fikri olan yaptırmayı düşünen??

arkadaşlar banada yardım bendede aynı sorun.eski usull en acısız ama 3güne bir yeşillendi fındık dalları oluyoooo.:KK43:

Merhaba arkadaslar. Ben genital bölgemi ağda ile alıyorum hiç jilet vurmadım. Ama ağda çok acıtıyor. Epilatör ile alsam çok mu acır,bir zararı olur mu ? Acil yardım lütfen :KK43::26:
Merhabalar , bende hep jilet yöntemiyle alıyordum. Hadi bir cesaret dedim önce soğuk ağda bandı ile alayım dedim resmen tenime yapıştı bir kaç kez farklı marka denedim yer yer aldı birden değil de ara ara alarak kendimi buna alıştıracagim sonra sir ağda aldım ağda bezi ile çekilen hafif adayı sertse isitiyorsun falan gibisinden. Üst bölge tamam da alt dudak çevresi nasıl olacak bende korkuyorum :dua::110::işsiz:

X