Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Deluxe 6-70 Kahve Bakır kullanan var mı?

otkn

Guru
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2011
150
17
Kızlar saçımı bu renge boyamak istiyorum;fakat cesaret edemiyorum.Aranızda kullanan var mı.Çok kızıl mı oluyor? $Bpalette.jpg

ben boyadım,kızıl kahve oluyor,renk güzel.ben beğendim.daha sonra tarçın bakıra döndüm:21:

boyalı hali nasıl acaba çok merak ediyorum. saçınızın bir kısmını foto çekip koyabilir misiniz? turunculukmu baskın, kızıllık mı baskın bu renkte?

bende bugün bu boyayı aldım.kullanan yokmuya hala kararsızım bende:26:

ben bu ren.gi karışımda kullandım tek başına koyu renk olur diye cesaret edemedim çok koyu olur diye benim zemin açık tonda bir bakırdı 8.34 LOREAL FLORANSA KOYU SARI DORE BAKIR ın içine%25 ini kattım bu rengin çok güzel oldu :21:

ben bu ren.gi karışımda kullandım tek başına koyu renk olur diye cesaret edemedim çok koyu olur diye benim zemin açık tonda bir bakırdı 8.34 LOREAL FLORANSA KOYU SARI DORE BAKIR ın içine%25 ini kattım bu rengin çok güzel oldu :21:

resim ekleyebilir misin

Fotoğraftaki arkadaş saçını bu renge boyamamış ama.7-77 dediğine göre yoğun bakıra boyamış.

2 ay önce bu 6-70 i kullanmıştım saçımın zemini açık renk olduğu halde çok koyu yapmıştı ve yeni bir renge geçene kadar son güne kdr her yıkamada aktı pallette kullanırım hep ama deluxe serisini pek beğenmedim :KK43:

evet cnm:)neden öyle yazdımki bilemedimm

:26:

çok güzel olmuş renk güle güle kullan canım,çok yakışmış sana da :KK34:
diplere doğru biraz daha kızıllık var sanırım ya da ışık yukarıdan vurduğu için öyle gözüküyor
bu renklerin en kötü tarafı çok çabuk akması

çok güzel olmuş renk güle güle kullan canım,çok yakışmış sana da :KK34:
diplere doğru biraz daha kızıllık var sanırım ya da ışık yukarıdan vurduğu için öyle gözüküyor
bu renklerin en kötü tarafı çok çabuk akması
tatlım aynanın üst tarafındaki ışıktan dolayı o parlama,
birazdan yıkıcam bakalım ne kadar akcak
:KK25:

X