Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Deluxe 6-70 Kahve Bakır kullanan var mı?

rengin tam oturması için bir ay sonra tekrar boyaman gerekir sanırım
bundan önce ki rengin neydi bilmiyorum ama kızıl illa akıyor yıkadıkça
ama üst üste aynı boyayla boyarsan sanırım renk o zaman oturur.
gözlerin ne renk ? renkli mi yani onu merak ettim
ben beyaz tenli yeşil gözlüyüm genelde kumral bakır tonlarını yakıştırıyorum kendime
bu tabi onlardan biraz daha iddalı yakışır mı diye sordum :26:

rengin tam oturması için bir ay sonra tekrar boyaman gerekir sanırım
bundan önce ki rengin neydi bilmiyorum ama kızıl illa akıyor yıkadıkça
ama üst üste aynı boyayla boyarsan sanırım renk o zaman oturur.
gözlerin ne renk ? renkli mi yani onu merak ettim
ben beyaz tenli yeşil gözlüyüm genelde kumral bakır tonlarını yakıştırıyorum kendime
bu tabi onlardan biraz daha iddalı yakışır mı diye sordum :26:
canım gözlerim ela,ağlayınca yada güneşte yeşil :KK1: ,bende beyaz tenliyim,yakıştırdım kendime, :KK12:
eskiden palette nin kumral bakırı vardı uzun süredir piyasada bulamıyodum ona benzettim ben burengi,
bi 3 hafta geçsin tekrar boyarım heralde,çünkü saçımda röfle var geçen yıldan her seferinde pörtlüyo alttan... :KK53:

yıkarken akan su renkli olsada :18:
kuruttuktan sonra anladımki çokta akmamış :21:
hüsrana uğramadım şimdilik...
:nazar:

$julianne-moore.jpg $julianne-moore.jpg $julianne-moore.jpg
Ben saçımı bu renk istiyorum :KK43:

ya kızlar ben bu kahve bakırın duruşunu çok merak ediyorum. bir resim koysanız, saçınızın bir kısmı gözükse yeter. kızılımsı mı duruyor turuncumsu mu çok merak ediyorum

Son düzenleme:
ben de aldım bu rengi ama bir hafta sonra boyamayı düşünüyorum biraz daha uzasın kendi saçım :) şu an palettenin yoğun bakırı var, akınca baya açık duruyor, uçlarda açıcı olduğu için renk farkı oluyor :/ biraz daha koyu olsun diye bu rengi aldım bakalım nasıl olcak

saçlarımı bu boyaya boyadım direk bu kutuyla ve çok kırmızı oldu :KK43: hiç içime sinmedi çok koyu ve yakışmadı eski saç rengim aşağıdaki gibiydi yeniden o renge nasıl dönebilirim dönemesem bile bu bakır kahveden nasıl kurtulabilirim :KK43: küllü kumral boya aldım ama boyamaya korkuyorum yardımmm
$29625_10151377215983841_1452075098_n.jpg

Son düzenleme:
X