medipolde doğum yapanlar

iclal_18

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
525
14
merhaba arkadaşlar, ben inş. 2012 mart annesi olacağım ve medipol hastanesine gidiyorum doğumu da orda yapmayı düşünüyordum ancak bebeğin aşıları işitme testi ve annenin tahlilleri gibi bir takım şeylerin fiyatın dışında olduğunu öğrendim. medipolde doğum yapan varsa bu fiyatlar hususunda bilgilendirebilir mi ne kadara çıktı doğum ücreti? cevaplayanlara şimdiden teşekkürler...

merhaba arkadaşlar, ben inş. 2012 mart annesi olacağım ve medipol hastanesine gidiyorum doğumu da orda yapmayı düşünüyordum ancak bebeğin aşıları işitme testi ve annenin tahlilleri gibi bir takım şeylerin fiyatın dışında olduğunu öğrendim. medipolde doğum yapan varsa bu fiyatlar hususunda bilgilendirebilir mi ne kadara çıktı doğum ücreti? cevaplayanlara şimdiden teşekkürler...

yok mu cvp verecek kimse arkadaşlar?

Bende medipolde doğum yapacağım,, kesin fiyatı doğumdan sonra söyleyebilirim. Bu aralar doğurabilirim... :)

Muhasebeye sorduğumuzda SSK'lı fiyatı normal doğum 1150,, sezeryan 1750 dediler.
İşitme testi, aşılar için ayrı ayrı 50 tl alıyoruz dediler. Ayrıca ağrı pompası diye bişe varmış.
Ondan istersek eğer 140tl sanırım.
Fİyatın üzerine kesin 100tl koyuyoruz yani.
Doğum yapan arkadaşlar daha iyi bilgi verebilirler.

teşekkürler canım gerçekten bilen biri cvp yazsa çok ii olcak ben 3 ay önce sorduğumda aynı fiyatları söylemişlerdi dün aradım 1250 normal 1950 sezeryan dedi. ağrı pompası nedir biliyor musun?

teşekkürler canım gerçekten bilen biri cvp yazsa çok ii olcak ben 3 ay önce sorduğumda aynı fiyatları söylemişlerdi dün aradım 1250 normal 1950 sezeryan dedi. ağrı pompası nedir biliyor musun?

Agri pompasi bana takilmisti sezaryan sonrasi agriyi aliyor ve hemen toparlanmayi sagliyormus

2010 ekim ayında medipolde doğum yaptım.seval pataydı doktorum.tanıdıklarımız olmasına ragmen 2.00 tl verdik (normal doğumdu)
testlerle falan

16 kasım 2011 de doğum yaptım...
Toplam ödediğimiz miktar 2300tl.
1750 sezeryam,, 350 epidüral olduğum için diğerleri de 200 tlde diğer
testler ve aşılar için aldılar.

Hastaneden çok memnun kaldım.
Amelyat ekbinin tamamı çok iyiydi.
Hastaneye kontrole gittiğimde kanamam başladı ve 10 dk içinde sezeryana aldılar.
Çok korkmuştum herkes bana çok anlayışlı ve sevecen davrandılar,
beni sakinleştirmeye çalıştım.

Çok çabuk atlattım sonrasında da, iki gün hastanede kaldım.
Hemşireler sürekli gelip ağrı kesici iğne ve ilaç verdiler.
Çok çabuk toparlandım.
bebek hemşireleri bebeğin beslenme saatlerini kontrol ettiler
ve çok ilgilendiler.
Emzirmede problem yaşadığımız an arayıp çağırıyorduk yardımcı oluyorlardı.

tamamıyla çok memnun kaldım hastaneden....
Tavsiye ederim..

2010 ekim ayında medipolde doğum yaptım.seval pataydı doktorum.tanıdıklarımız olmasına ragmen 2.00 tl verdik (normal doğumdu)
testlerle falan

Hastaneye kontrole gittiğimde kanamam başladı ve 10 dk içinde sezeryana aldılar.

Çok çabuk toparlandım.
ve çok ilgilendiler.

Tavsiye ederim..

teşekkür ederim arkadaşlar bilgilendirdiğiniz için. evet önce memnuniyet önemli ki ben biraz korkuyorum... sizlere bir de doğumhanede yalnız mı oluyorsunuz yani başka doğum yapacak kimse olmuyor di mi bunu sorayım istiyorum...

yanlız oluyorsunuz,, sezeryan olunca ameliyathane de oluyor.
Birkaç tane ameliyathane var..
doğumhane ayrı, orada ada bir tane yatak var zaten..

yok bizim ücretliydi hatta test falan yapıldı topuktan kan alındı kulak testi ,kalça testi falan vardı
yanı hepsini ayrı hesaplıyolar..
bilmiyorum ben beyeniyorum hastaneyi.son zamanlarda devlet hastanesini aratmıyor gerçi çok kalabalık

Merak ettiğim birşey var. Özellikle normal doğumlarda kendi doktorunuz doğuma giriyor mu saat kaç olursa olsun yoksa doğumhane doktoru gibi biri mi var doğumu yaptıran ?

Hastane hakkında daha çok bilgi verebilecek olan varmı? Bende 8 aylık hamileyim ve tüm kontrollerim için Medipole gittim. Doğum fiyatlarını bilmiyorum ama öğrenicem, söyledikleri fiyattan daha fazla çıkarırlarmı sonradan. Doğum yapmış tecrübeli annişler yardımmm :))

merhaba.yazınızı okuyunca hemen yazmak istedim.ben istanbula yeni taşındım ve bugun kayıt olmak için sağlık ocağına gittim,hemşireye ist.u hiç bilmediğimi,önerebileceğiniz bi hastane doktor varmı dediğimde medipolü tavsiye etti.azönce aradım normal için 1750,ağrısız normal olursa 1750+750,sezeryan 2600 dediler.bana ist.için fiyatlar uygun geldi.izmirde medicalparka gidiyordum ama ist.da ki ile fiyat olarak arasında uçurumlar var.bana doktor konusunda yardımcı olurmusunuz?medipolde hangi doktoru tavsiye edersiniz?

merhaba.yazınızı okuyunca hemen yazmak istedim.ben istanbula yeni taşındım ve bugun kayıt olmak için sağlık ocağına gittim,hemşireye ist.u hiç bilmediğimi,önerebileceğiniz bi hastane doktor varmı dediğimde medipolü tavsiye etti.azönce aradım normal için 1750,ağrısız normal olursa 1750+750,sezeryan 2600 dediler.bana ist.için fiyatlar uygun geldi.izmirde medicalparka gidiyordum ama ist.da ki ile fiyat olarak arasında uçurumlar var.bana doktor konusunda yardımcı olurmusunuz?medipolde hangi doktoru tavsiye edersiniz?

ben 3 ay önce koşuyolu medipolde sezeryan oldum.. doktorum 9 ay boyunca Cevahir Tekcan idi.. hastaneyi pek sevmedim ama doktorumdan memnun kaldım..

Çok çabuk toparlandım.
ve çok ilgilendiler.

Tavsiye ederim..

Ben de medipolde doğurdum , normal doğum yaptım ve çok memnun kaldım , diğer özel hastanelere göre fiyatları daha uygun diye hatırlıyorum.

ben 3 ay önce koşuyolu medipolde sezeryan oldum.. doktorum 9 ay boyunca Cevahir Tekcan idi.. hastaneyi pek sevmedim ama doktorumdan memnun kaldım..

cevahir hanım sezeryande basarılı ama normal doğumu pek iyi yaptıramıyor, ben çok memnun kalmadım açıkcası. ama sezeryan düşünüyosanız iyidir.

Merhaba ben doğum yaptıktan sonra buraya pek bakmadım ama arkadaşların soruları olmuş cevaplayayım. Medipolden ben hiç memnun kalmadım yaşadıklarımdan sonra da tavsiye etmem evet bir zamanlar güzel bir hastaneymiş ama şimdi yeni yapılan hastanelerine para gerekli sanırım...
doğuma gece gittim hep korkum buydu ve dr.um doğuma gelemedi aradılar doğum yaklaşınca haber verin demiş doğuma giden biri için yaklaşması ne ki daha? ve ancak dikişlerime yetişebildi. hastanede uzman bir dr. bile yoktu asistandı sanırım çok genç bir bayan vardı. doğumdan sonra oda yoktu önce geçici bir odaya aldılar sonra da üst katta küçücük bir odaya. kapıyı bile süslemediler... söyledikleri fiyattan fazlasını çıkardılar. pazarlık yspınca biraz düştüler ama fatura vermediler. neye aldılar o parayı bilmiyoruz...

Merhaba ben doğum yaptıktan sonra buraya pek bakmadım ama arkadaşların soruları olmuş cevaplayayım. Medipolden ben hiç memnun kalmadım yaşadıklarımdan sonra da tavsiye etmem evet bir zamanlar güzel bir hastaneymiş ama şimdi yeni yapılan hastanelerine para gerekli sanırım...
doğuma gece gittim hep korkum buydu ve dr.um doğuma gelemedi aradılar doğum yaklaşınca haber verin demiş doğuma giden biri için yaklaşması ne ki daha? ve ancak dikişlerime yetişebildi. hastanede uzman bir dr. bile yoktu asistandı sanırım çok genç bir bayan vardı. doğumdan sonra oda yoktu önce geçici bir odaya aldılar sonra da üst katta küçücük bir odaya. kapıyı bile süslemediler... söyledikleri fiyattan fazlasını çıkardılar. pazarlık yspınca biraz düştüler ama fatura vermediler. neye aldılar o parayı bilmiyoruz...

bende orda doğum yapmayı düşünüyordum,söylediklerinden sonra kafam karıştı :KK43:

X