İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizlerin Buluşma Noktası...

mavilimYesilim

Hareket et durma, vazgeçme, erteleme, hemen şimdi.
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2010
7.839
3.454
merhaba İkizler burcu mensupları..

kendinizi insanlara anlatırken Korkarmısınız?

Ben Bazen ikizler burcuyum demeye çekiniyorum..Korkuyorum

İkizler "iki yüzlü "olurlar demeleri beni sinir ediyor...
En sevdiğiniz yanımızı konuşturalım..

Mesala, Meraklı bir ikizler bayanı olarak her konuda az çok bilgi sahibi olmayı seven bir bayanım. Mizahi yazıları okumayı ve insanları neşelendirmeyi severim..

İkizler bayanları iletişim burcudur .. aa bende o özellik pek baskın değildir.

Değişken biriyimdir. 5 sene önceki ben ile 5 sene sonraki ben düşünce olarak çok değişmiştir. yaşam tarzıda değişmiştir.

İkizler bayanları kendimizi temize çıkaralım hadi anlatalım kendimizii...:KK52:

Son düzenleme:
ay evet ya bende gıcık oluyorum onlara bilmiş bilmiş konuşuyorlar. bende ikizler burcuyum ve yükselenimde ikizler. tam özelliklerini harfii harfine taşırım. en sevdiğim burctur aynı zamanda eğlenceli neşeli her yere herkese ayak uydurabilen ve zekii :KK49: :KK24:

Bende ikizler burcuyum☺ dogruyu solemek gerekirse burcumu soledigimde korkmuyolar degil:) ben gurur duyuyorum ama:) insanina gore tavir sergiliyorum diyolar iki yuzlu kendim gibi oluyorum sinsi diyolar cozemedim insanlari:) bana gore en dogrucu ve durust burc ikizler kendim diye solemiyorum cok fazla zekiler bazen o kadar uç noktalari dusunuyorum ki kendimden korkuyorum:KK70: :KK36:

bende güler yüzlü biriyimdir... her ortama ayak uydurabilirim.. ama ortamdan hoşlanmazsam asar suratımı otururum... mutsuz olduğumda ağzımdan pek cümle çıkmaz....

Selaamm Ikizda$larimmm :KK16:

Bende Ikizler Burcuyum Yükselenimde Ikizlerr .. Vee Burcumu Cok Seviyorumm Dogrusu ..

Tamamen Tüm Özeliklerini Ta$iyorum ve Gayette Memnunum,
Neseli Bir Yapim Vardir Amaa 5.Dakikkam 5.Dakikkami Bazen Tutmaz :KK9:
Degiskenim, Simdi Gülüyorsam Yarim Saat Sonra Ufacik Biseyde Sinirlenip Aglaya Bilirim ..

Konuskanimdir Konusmayi severimm Konusmadan Duramam Ama Susacagim Yeride Cok Iyi Bilirim :)

Yeniliklere Acigimdir Ama Dogrularimdanda Vazgecmem .. Yanii Tipik Ikizlerrim I$tee ..

Beni Anlamak Cok Zordur , Kendi Annem Bilee Bazen Beni Anlamakta Zorluk Ceker
ve Seni Alan Yandi Der :KK9:

Belki Biz Ikizda$lar Birbirimizle Iyi Anlasabiliriz :))

bende ikizlerim
bende burcumdan memnunum, zekiyim bir kere :)
güler yüzlüyüm
küs kalmayı sevmem
her ortama çook çabuk ayak uydururum
meraklıyım, ama haddini aşmadan
gevezeyim ama arkadaş ortamımda, rahat olduğum yerlerde

:KK52: evet bir ikizleri ancak bir ikziler anlayabilir ...

Neşeli olmayı seviyorum

Kimsenin aklına gelmeyecek şeyler aklıma gelebilir :KK76:

:KK52: evet bir ikizleri ancak bir ikziler anlayabilir ...

Neşeli olmayı seviyorum

Kimsenin aklına gelmeyecek şeyler aklıma gelebilir :KK76:

ya harbiden öle benimde hem burcum hem yükselenim ikizler ve inanlmaz zeki olurum bzaen..bazen de aptallıkta tavan :KK70: kitlenir kalırım..neşeliyim ve hep pozitifim ama birini sevmedimmi vayy haline karamsarlık aşılarım:KK70:

ya harbiden öle benimde hem burcum hem yükselenim ikizler ve inanlmaz zeki olurum bzaen..bazen de aptallıkta tavan :KK70: kitlenir kalırım..neşeliyim ve hep pozitifim ama birini sevmedimmi vayy haline karamsarlık aşılarım:KK70:

evet....
acayip muzip biri olubiliyorum..ama bir o kadar daduyguluyum hemen hislenirim. sonra o durumdan kurtulmak için etrafımdakilere komiklikler yapabilirim.. kendi kendimin morelini yerine getirebiliyorum...

hanım kızım diyorum kendime sen enn çok neden mutlu olursun ...oda cevap veriyor .. yemekkk-pizza--- cips ...çikolata diye ...hemen geliyor detip kendi kendimi mükafatlandırıyorum...

sonra da diyorlar ki bir anın bir anınd adenk değil... ne olacak ya.. gün boyu ağlayacak değilim ya... 1-2 saat ağlarım sonra o durumu iyileştiririm..

zıp zıp zıplarım evde mesala çay tazeliycem aileme bir anda hop kolakarım dans ede ede gelerim ... sonra hanım hanım otururum.. çok acayip izleme kopya çekme huyum vardır. farkında olmadan karşımdaki insanı taklit etmeye başlıyorum... bir insanla sürekli görüşeyim aynı onun gibi davranmaya başlıyorum... film izler gibi insanları izliyorum yanımda birinin dürtmesi gerek çok baktın kendine gel artık demesş lazım sanırım.... şey sanıyorum ben bakınca o beni fark etmeyecek sanıyorum ... galiba .... başkası beni izlerkende asla konuşamam.. inceleniyorsam ben ben olamıyorum .... enterasan bir durum sanırım..

Son düzenleme:
bu haftanız nasıl geçiyor ikizler kızları ...bir kaç gündür kara bulutlar üzeride geziyr sanki..ama bu gün rahatlamış hissediyorum kendimi... yine üzerimde geçen yılların yorgunluğu var sanki..sizde de öyle mi... Bu seneniz nasıl geçti.. benim geçen sene bu aylar çok ama çok kötü geçti. Bu sene biraz daha iyi sanki. o zamanda kalbim kırıktı şimdide kırık tek ortak nokta bu...

Bu sene Bol kazanç , mutluluk , Bana değer veren bir hayat arkadaşı mutlu mesut bir ömür istiyorum ..Yıl 2012 Bana bu sene uğur getirsin...Ağlamak acı çekmek olmasın bu sene...Huzur yakalaması zor inşallah aradığımız huzurlu mutlu günler yakalar bizi :KK70:

bekar ikizler haziranda evlilik gözüküyormuş ... kim ananıyor ben inanmıyorum her sene söylerler bunu :)

aşığımmmm :KK16:
evet ben burcuma aşığımmm :KK16:
dengesizim had safhada hemde ama çokta zekiyimdir leb demeden leblebiyi anlarım
şeytan tüyü var sanırım bide arada farketmeden kasıntılaştığımı seziyorum
seziyo demişken sezgilerimde çok kuvvetlidir valla bişeyleri önceden hissedip tedbir alma yeteneğimi çok seviyorum
yükselenimde ikizler oldugundan belkide
birine o gün aşıksam yarın nefrette edebilirim
anım anıma uymaz evde çanta almaya çıkar elbise alır gelirim
doymak bilmez çocuk gbiyim hep aklım benim olmayanda kalır..:KK30:
göklere çıkardığımı dilimle yerede vurabilirim :KK31:
her neyse kısacası çok cilveli hatunlarızdır sizinde öle oldugunuzu biliyorum :KK53:
bende bide bnm gibi olanlara ısınanama eğilimi var kurtulamadım gitti
öf sıkıldım acaba yazmasa mıydım?:18: neyse kendimi seviyorum :KK16::KK16:

Hizli dusunurum, yanimdaki kisi daha pasif ve naif biriyse yandi. Parmagimda oynatirim resmen, bu sevgili, arkadas farketmez. Hizima yetisemeyecegini anladiginda ya kacmali yada ayak uydurmak icin biraz caba gostermeli. Miy miy hareket edenleri bu yuzden hic sevmem.
Cok cabuk karar degistiririm, bu yuzden pek planli bi hayatim yoktur, sadece cok sahip olmak istedigim seyler icin enerjimi harcarim ve tum sinirlari zorlarim. Imkansiz denilen seyler bu yuzde benim icin sacma yorumlardan oteye gecmez. Cunku kafama koydugumu er yada gec yapmisimdir.
Ask iliskilerinde ipleri bana fazlasiyla veren bir sevgili iyilik yaptigini sansada aslinda kendi sonunu hazirlamis demektir. Fazla yonetici oldugumda bu durumdan SIKILIR, kendime disime gore bir sevgili aramaya koyulurum. Hizima yetisicek, beni zorlayacak bir erkek isterim.. mumkunse benden biraz daha dominant olmali.
Alisveris yaptigimda alicagimin disinda herseyi alir alicagimi almadan geri donerim =).. egitim donemindede boyle olmustur, fazla maymun istahlilik 3 farli uni'ye gitmeme neden oldu. Guzel arkadasliklar edindim, ama hic biri kalici olmadi. Cok cevrem olmasina ragmen, cok az dost edinirim.. samimi iliskilere cok az girerim. Arkadas olurum, tanimaya calisirim ve bi sure sonra anlasamadigimda iliskiyi koparirim.
Onun disinda kreatif ve sezgileri guclu biriyimdir, kucuklugumden beri hayal dunyasi genis biriydim ve bunu meslegime tasimanin sevincini yasiyorum.. Sezgilerimin guclu olmasininda bir parcacik babaannemden kaynaklandigini dusunuyorum.

Gucel bir burc, yorucu etraftaki insanlar icin ama.. bence biraz sira disi olmak iyidir. Kaliplasmis kurallardan nefret ederim, insanlari insan yapan bence herkesin kendine ozgu farkli dusunceleri ve yasam biciminin olmasidir. Bu yuzden bence bu anlamda biz lider burcuz kizlar :KK66:..

İkizler burcumdan çok memnunum,iyiki ikizlerim kıvrak zekaya sahip olduğumu düşünüyorum mesela birisi bir şey anlattığında anlayamasam bile şöyle bir silkelenip anlamaya gayret gösterir ve konuya hemen dahil olabilirim hafızam çok kuvvetlidir ama bunun için çaba sarfetmem ,eğlenceli,komik olduğumu söylerler her yaştan insana hitap edebilirim yaşlılarla eskilerden muhabbet eder 15 yaşındaki oğlumla "elim sende" oynarım :))))çok meraklıyımdır ,araştırmayı çok severim her şeyi ,yeniliklere açığım ama nostaljiye de hastayım

bende ikizlerim , burcumu seviyorum her ne kadar burcumu söylediğimde ayy en sevmediğim en anlaşamadığım burç deselerde onlara inat ikizlerim hıh:KK55:

evt ya neden insanlar ikizler burcuna "iki yüzlü" muamelesi yapıyorlar ,iki yüzlü asla değilim ama, bazen çok neşeli olurum bazen de sakin olabilirim ,bu demek değil ki ona başka buna başka davranırım ,işte öyle yani

ikizler burcuyum demeyi gururla söylüyorum...
herkes yaka silkiyor dimi bizdennn :p

bir ikizleri ancak başka bir ikizler anlar boşuna dememişler.
pratik zeka çok önemlidir ve bizde fazlasıyla bulunur :))

çift karakterliliği de çok yanlış algılıyorlar,bu iki yüzlülük değil. ruh halinin ani değişimi,ağlarken gülmek gibi.
bir maymuh iştahlılık var :) bir şeyden çabuk vazgeçiyoruz.

her şeye rağmen on numara burçuzdur biz :)) yaşasın ikizler burcuuu

Oy oy oy Mavilim'in burç topiği varmış da görmemişim:KK17:
Çok hoş anlatmışsın kendini - ben ikizler burcundan hiç korkmadım bugüne kadar kim korkuyor anlamadım ama sana geçenlerde demiştim ya aslında iki yüzlü ya da dengesiz değiller biraz zen gibidir diye - o yüzden ben de ikizler insanını severim:KK16:

Oy oy oy Mavilim'in burç topiği varmış da görmemişim:KK17:
Çok hoş anlatmışsın kendini - ben ikizler burcundan hiç korkmadım bugüne kadar kim korkuyor anlamadım ama sana geçenlerde demiştim ya aslında iki yüzlü ya da dengesiz değiller biraz zen gibidir diye - o yüzden ben de ikizler insanını severim:KK16:

teşekkür ederim Lily.

ikizler buluşma noktası adı ama işde herkes kendi halinde takılmış :KK60:

evet bunları ben mi yazdım dedim az önce :KK60:

geçmiş zaman :KK70:

Sohbet ortamı oluşturamak istedim ne kadar başarılı olduysak :KK42:

X