Buzdolapları ve Derin Dondurucular Buzdolabında no frost mu derin dondurucu olan mı

burkann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2011
13
0
merhabalar.
Yeni bir buzdolabı alacağım. Sizce no frost mu olmalı yoksa derindondurucu mu? No frost da bi süre sonra koku olduğunu duydum, derindonduruculu olanlarda ise buzlanma...
Kullananlardan tecrübelerini bekliyorum teşekkürler ...

kesinlikle no frost zaten koku olmuyor ccnm. olduğunda karbonatlı su ile sil hiçbirsey kalmıyor

Derin dondurucu ile nofrost arasındaki farkı birkaç kere beyaz eşya satıcılırına sordum:Aralarında fark olmadığını,nofrostun üfleme ile soğuttuğunu,derin dondurucununda buzluğunda kırlanma şeklinde hafif bir buzlanma yaptığını,bununda 6 ayda bir dolabı söndürmek gerektiğini söylemişlerdi.

Son düzenleme:
derindondurucuyu kullanmak daha zahmetli içinde buzlanma oluyo ve arada o buzları çözmen gerekiyo filan ama no frost da öle bişi yok
o kokuyuda gelen servis anlatmıştı bana..
eğer uzun süre elektrik kesilir ve buzluktakilerin buzu erirse, eriyen sıvılar kapağın ön kısmındaki boşluklara dolar ve bu kokuyu oluşturur. bi dahada geçmesi biraz zor olur o kokunun dedi
ama dolaptakilerin erimesi için gerçekten uzun süreli bi elektirik kesintisinin olamsı lazım,, sen evde olursan zaten çıkarırsın öle bi durumda

gerçek no frost iyidir tatlım, koku falan da yapmaz,onlar çakma no frost,görünürse bişey yok ama buzluğun görünmeyen yerleri buz içinde olur.bir arkadaşımda görmüştüm,servisten gelen çocuk arkadaki buzları gösterince şoke olduk valla.gerçek no frostta böyle olmaz dedi.

bizde no-frost kullanıyoruz herhangi bir koku yaptığı vs yok :) Kaliteli bir marka ürünü tercih ettikten sonra bir şey olmaz canım :)

Fazla fark ettiğini sanmıyorum çünkü bizde şuan NO-FROST buzdolabı kullanıyoruz. Faturada da bir değişikli olmadı :KK70:
Şu sıralar arçelik, samsung, lg çok duyuyorum.

samsung no forst buzdolabı kullanıyorum yaklaık bir senedir
çokta memnunum koku filan yaptığı yok
anneminki derin dondurucu geçen gün kadın 2 saat buzla uğraştı

tabiki no-frost derin dondurucularda buz oluyo hem temizlemesi zor hemde buz olduğu için alan daralıyo içindekiler buza yapışıyo..nfrostlarda eskisi gibi elektirik yakmıyo a+++ almanı öneririm

ya no-frost sera gazı üretiyo sağlığa zararlı diyorlar doğru mu bu konuda bilgisi olan var mı

benimde no frost mennunum su ara lofrost lar var ikisinin arasinda fiyatlarida makul onlarida tavsiye ederim

No frost bence en iyisi. Ben 4 yıldır bosch no frost kullanıyorum. Çok memnunum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

no frost bence en iyisi. Ben 4 yıldır bosch no frost kullanıyorum. çok memnunum

iphone 'den kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benim no frost bozuldu. Yenisini alacağız da derin donduruculu demek low frost mu demek acaba?

X