Doğuma Hazırlık Doğum fiyatları

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

bebeto

aşksın sen cansın sen
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
482
63
merhaba kızlar doğuma az kaldı ben küçükköy bilge hastanesine gidiyorum daha fiyat sormadım ama merk ettiğim özel gaziosmanpaşa hastanesi zorunlu sezaryan doğum fiyatı telefonla aradım ama telefonda fiyat bilgisi vermiyorlar daha önce oraya hiç gitmedim ama gidenler çok övüyor eğer giden arkadaşlar varsa doğum fiyatları ve doktorları hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim

selam kızlar.. benim için daha erken ama ben şimdiden kenara para koyayım diyorum. o yüzden özel hastanelerde doğum fiyatları aşağı yukarı ne kadar fikir sahibi olmak istiyorum. yakında doğum yapanlar ya da yapacak olanlar yardımcı olursa çok sevinirim..

selam kızlar.. benim için daha erken ama ben şimdiden kenara para koyayım diyorum. o yüzden özel hastanelerde doğum fiyatları aşağı yukarı ne kadar fikir sahibi olmak istiyorum. yakında doğum yapanlar ya da yapacak olanlar yardımcı olursa çok sevinirim..

ben avrupa yakasındayım benim de daha vaktim var ama çevre hastaneler arasında araştırma yaptım biraz.avicenna ya gidiyorum şu anda.normal doğum 300 civarı zorunlu sezaryen de 350 falan

acıbademe gidiyorum epidural normal doğum 6400 epidural sezaryen 7400 diye hatırlıyorum
özel sigorta adam gibi desteklemedikçe çok uçuk fiyatlar

avcılar hospitalda sezeryan 1.000 tl normal doğum 650 tl. Pahalı ama napalım. ben de 18 haftalık 2. bebeğime hamileyim. 4 yaşında kızım var. kızım sezeyan olduğu için oğlumda sezeryanla doğacak allah nasip ederse. Ben gayet memnun kalmıştım ilk doğumumda avcılar hospitaldan. İnşallah gene öyle olur.

ben batıbahat a gidiyorum geçen kontrolde sordum ilk hamilelik günümden beri aynı dr gidiyorum .tek kişilik oda 1 gece kalma sezeryan doğumuna 750 tl dedi

Kadıköy şifa da dogum yapicam.. Sezeryan 5200 tl + operatör parası birde oda farkı odicez 2 gece için extra 1600tl
Muhtemelen Ozel sigortam karsilicak büyük cogunlugunu

ben avrupa yakasındayım benim de daha vaktim var ama çevre hastaneler arasında araştırma yaptım biraz.avicenna ya gidiyorum şu anda.normal doğum 300 civarı zorunlu sezaryen de 350 falan

Bende avicennaya gidiyorum ama soylediginiz fiyatta bi sorun var.eşimin ablasi orda iki kez dogum yapti son dogumunun ustunden 5 sene gecti 400 tl ve sezaryenle dogum yapti.ben yeni gitmeye baslasim oneri uzerine bana normal dogum 500 sezaryen 750 dediler.eger yatarsam normal dogum 600 sezaryen 900 oluyor :KK70: kisiye goremi fiyat veryorlar.bide bu sigortali fiyat:44:

Bende avicennaya gidiyorum ama soylediginiz fiyatta bi sorun var.eşimin ablasi orda iki kez dogum yapti son dogumunun ustunden 5 sene gecti 400 tl ve sezaryenle dogum yapti.ben yeni gitmeye baslasim oneri uzerine bana normal dogum 500 sezaryen 750 dediler.eger yatarsam normal dogum 600 sezaryen 900 oluyor :KK70: kisiye goremi fiyat veryorlar.bide bu sigortali fiyat:44:

Bahsettiğiniz Esenler Avicenna Hastanesi yanılmıyorsam değil mi ? Ben de oraya gidiyorum ve ssklı ücreti normal 400, sezaryen 700 diye bilgi aldım, hem de iki farklı zamanda gidip sormama rağmen. Ne zaman aldınız kızlar fiyat bilgisini ?

FATİH MEDİKAL PARK hastenesinde normal doğum 1.400 TL sezeryan ise 2.200TL bilginize,

Bahsettiğiniz Esenler Avicenna Hastanesi yanılmıyorsam değil mi ? Ben de oraya gidiyorum ve ssklı ücreti normal 400, sezaryen 700 diye bilgi aldım, hem de iki farklı zamanda gidip sormama rağmen. Ne zaman aldınız kızlar fiyat bilgisini ?

Ben atasehir avicennaya gidiyorum ama ayni hastane oldugu icin esenlerdekiyle ayni fiyattir.1 ay olmadi sorali :44:

ben emekli sandiğina bağlığım sanırım ondan daha az.bide ben yeni sordum 1 ay oldu.gültepe avicenna ya sormuştum kızlar

X