Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçlarım çok yağlı çok dökülüyor bana bir şampuan önerir misiniz?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
bu seferde kan, folik asit, b12 tavan yapmışş ilaçları bırakıyoruz dedi doktor..
stresten diyoo:KK31:
genetik fln değil kansızlık vitaminsizlikde yok şuan için strese bağlı dökülme dedi..
(ben panikatağım bu arada 2.5 sene antidepresan kullandım doktorum biliyo tüm detaylarımı)
stres için ilaç yazdı anlıcanız sakinleştirici 3 tanede iğne verdi..
iğneler dökülmeni yağlanmayı biraz hafifletir dedi..
stres saçda yağlanma yaparmış yada genlerinden gelen bişi bu dedi:KK31:

anıcanızz yağlanmaya ilaç yok..
sakinleştirici kullanıp 1 ay sonra tekrar gidicem
kel kalana kadar yolu var dökülsün bakalım dökülebildiği kadar..

bencede genetik degil bence hepsi stres :KK31: b12 tavanyapmış ilaçları bırakıyosun ne bu yaa deneme tahtahası mı, sinir oldum bu doktora, şu yağ konusunu bi halletsek herşeyin bası bu yağ :18:

bencede genetik degil bence hepsi stres :KK31: b12 tavanyapmış ilaçları bırakıyosun ne bu yaa deneme tahtahası mı, sinir oldum bu doktora, şu yağ konusunu bi halletsek herşeyin bası bu yağ :18:

bende bişi anlamadım ki cnm..
6 ay kullancan diyodu bu seferde hepsi yükselmiş kescez diyoo
yok bunun tedavisi geldi bisi buldu bu dert..

bende organicium kullanmaya başladım. Umarım saç dökülmem durur, şimdilik azaldı gibi tv de reklamı olan bilindik şampuanlarda sls gibi zehirli maddeler varmış, onların da dökülmeyi artırdığını düşünüyorum, bu yüzden tavsiye üzerine eczaneden aldım. Yanlış hatırlamıyorsam 18 tl'ydi.

bende organicium kullanmaya başladım. Umarım saç dökülmem durur, şimdilik azaldı gibi tv de reklamı olan bilindik şampuanlarda sls gibi zehirli maddeler varmış, onların da dökülmeyi artırdığını düşünüyorum, bu yüzden tavsiye üzerine eczaneden aldım. Yanlış hatırlamıyorsam 18 tl'ydi.

Organicium un yağlanma üzerinde herhangi bir etkisi var mı?

hala dökülüyor ama yağlanma sankii eskisi gibi değil..
bilmiyorum daha 1 hafta olmadı bile deniom hala 1 hafta daha denicem durmasa dökülme bırakcam..

tr lelli konusamadım seninle uzun zamandır ama sımdı yazdıklarını bir çırpıda okudum :KK70: karanfil yağlanmayıda önleyici etkiye sahip sanırım. Bende başlıycam yarın :KK70:

tr lelli konusamadım seninle uzun zamandır ama sımdı yazdıklarını bir çırpıda okudum :KK70: karanfil yağlanmayıda önleyici etkiye sahip sanırım. Bende başlıycam yarın :KK70:

CANIM ŞİMDİ BEN AKŞAM SAÇIMI YIKASAM SABAHA YAĞLANIRDI BİLİYOSUN SENDE..

bazen sabah bi daha yıkadığım bile oluyordu..

şuan mesela dün akşam yıkadım şimdi bile kupkuru yağlanma yok..

akşama yıkamasam yine yok ancak ertesi güne yağlanır sanırım ama yinede ben hergün yıkıyorum saçım az olduğundan sönük duruyo..

bu arada habipoğlu sarımsaklı şampuana başladım..

karanfili 1 hafta olucak 4 gün üst üste yaptım dün yapmadım bugünde akşam yapıcam öyle yatıcam..
ben karanfilli su yaptığım gün günde bi kaç defa yapıyorumm aklıma geldikçe diplerime sürüyorum..
saçda hiç kalıntı bişe kalmıyo kuruyunca normal hale geliyo bence yağlanmaya etkili bu su bende öyle..

CANIM ŞİMDİ BEN AKŞAM SAÇIMI YIKASAM SABAHA YAĞLANIRDI BİLİYOSUN SENDE..

bazen sabah bi daha yıkadığım bile oluyordu..

şuan mesela dün akşam yıkadım şimdi bile kupkuru yağlanma yok..

akşama yıkamasam yine yok ancak ertesi güne yağlanır sanırım ama yinede ben hergün yıkıyorum saçım az olduğundan sönük duruyo..

bu arada habipoğlu sarımsaklı şampuana başladım..

karanfili 1 hafta olucak 4 gün üst üste yaptım dün yapmadım bugünde akşam yapıcam öyle yatıcam..
ben karanfilli su yaptığım gün günde bi kaç defa yapıyorumm aklıma geldikçe diplerime sürüyorum..
saçda hiç kalıntı bişe kalmıyo kuruyunca normal hale geliyo bence yağlanmaya etkili bu su bende öyle..

ooo süpermiş bendemi denesem napsam ya :S

ooo süpermiş bendemi denesem napsam ya :S

gülbencimm şampuna kırılan vitamin ampülleri hakkında bi fikrin var mı?
saçımızın dökülmesi durdu yazanlar faslaca..
şampuna kırmak nasıl olur saçım temizlenirmi tereddütteyimm acaba yarar mı dersin?

gülbencimm şampuna kırılan vitamin ampülleri hakkında bi fikrin var mı?
saçımızın dökülmesi durdu yazanlar faslaca..
şampuna kırmak nasıl olur saçım temizlenirmi tereddütteyimm acaba yarar mı dersin?

bende bu konuda bi sürü şey okudum ama nedense hiç denemeye teşebbüs etmedim :KK9: yani kimisinde işe yaramamış kimisinde yaramış oldugu için , olumsuz yorumlarda olunca pek denemek içimdengelmedi, ama bilmiyorum bi o kalmıştı onuda deneyelim dert ortagım :KK9:

saçlarımı sabah yıkıyorum ertesi günün sabahı sönmüş yağlanmış bi şekilde...çıldırmak üzereyim...Komilinin zeytin yağlı yeşil çaylı yağlı saçlara karsı şampuanını kullanıyorum..ama saçlarım gene yağlı.. gene yağlıı...yağlı oldugu içinde çok dökülüyo....lütfenn saçlarıma uygun bi şampuan önerirmisiniz... yoksa delirmek üzereyim artık :KK43:( yardımınıza ihtiyacım var kızlarrr :KK43:((

benimde aynı sorunum vardı ve bıoblas kullanmaya başladım ayrıca içerisine 1' er adet evigen, bepanthen ve bemiks ampul kırıyorum. denemekte yarar var....

benimde aynı sorunum vardı ve bıoblas kullanmaya başladım ayrıca içerisine 1' er adet evigen, bepanthen ve bemiks ampul kırıyorum. denemekte yarar var....

bıoblas ben aylarca kullandım o kadar çok saçım döküldü ki, en basta bakıyosun çok iyi geliyooo, sonra birden dökülmeler baslıyo hemde bir sürü.... o yüzden o benim saçımı mahfetti.. ama bu ampülleri hiç denemedim olabilir yani :)

Kızlar ben ampülleri denedim. Malumunuz benimde saclarım tr-lelli ve gülben arkadas gibi yağlı :KK43:
Ben yıllar önce ampulleri zeytinyagına kırıp kullanmıstım ama fayda etmemişti şimdi tekrar kullanmaya basladım. Saçı yağlı olanlara tavsiyem tüpleri sadece yumurtaya kırmanız.
Yumurta biraz sertleştiriyor ama yinede yağlanmadan iyidir. Dökülmede hafifleme var gibi sanki. Yani banyodan sonra daha az dökülmeye başladı. 3 hafta oldu kullanalı egerkı daha da iyiye giderse burada sizlerle paylaşıcam kızlar!!

Kızlar ben ampülleri denedim. Malumunuz benimde saclarım tr-lelli ve gülben arkadas gibi yağlı :KK43:
Ben yıllar önce ampulleri zeytinyagına kırıp kullanmıstım ama fayda etmemişti şimdi tekrar kullanmaya basladım. Saçı yağlı olanlara tavsiyem tüpleri sadece yumurtaya kırmanız.
Yumurta biraz sertleştiriyor ama yinede yağlanmadan iyidir. Dökülmede hafifleme var gibi sanki. Yani banyodan sonra daha az dökülmeye başladı. 3 hafta oldu kullanalı egerkı daha da iyiye giderse burada sizlerle paylaşıcam kızlar!!

yumurtaya kırıp sürüyosun anladım..

bende yanlış yönlendirmiyim ama dün kırdım sarımsaklı şampuanıma..
bugün yıkadım daha az döküldü bende haber edicemm iyi giderse..
sarımsaklı şampuanı tavsiye ederim ama güsel..
ampülleri hiç şampuana kırmamıştım şimdi onuda uyguluyorum bakalımm artık tevekkül edelim yapcak bişe yok

yumurtaya kırıp sürüyosun anladım..

bende yanlış yönlendirmiyim ama dün kırdım sarımsaklı şampuanıma..
bugün yıkadım daha az döküldü bende haber edicemm iyi giderse..
sarımsaklı şampuanı tavsiye ederim ama güsel..
ampülleri hiç şampuana kırmamıştım şimdi onuda uyguluyorum bakalımm artık tevekkül edelim yapcak bişe yok

nasıl ampüller işe yaradımı canım benim???

X