Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçlarım çok yağlı çok dökülüyor bana bir şampuan önerir misiniz?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
yan, ben sabun kullandım dalanı hatırlarsan :44: yani işte benim saçlarımı çok yaglandırdı,bi cagre göremedim ama bunun hakikisini nerden bulucan, marketten aldıgın yesil sabunla olmuyo bu iş canımın içi:KK45:

yok cnm aktardan alcam hatta 12 liraymış
bide saçın yağlımı kurumu diye sorup ona göre veriyolarmış alt kattaki komşumunda dökülme problemi var o dedi bi o kaldı zaten denemediğim onuda denim

ahhh bu dökülmeler canından bezdiyo insanı :KK43: ben yeşil sabun kullanmıştım saçlarımı keçe gibi yaptı tararken hep kırıldı doğal olan bişeyi kullanamıyorum. çam terebentin kullandım 3-4 şişe büyük boy şampuanda çok bi faydasını görmedim açıkçası yine dökülüyodu. geçenlerde kuaförüm söyledi beyaz üzüm sirkesini nemli saça sürüyomuşsun 15- 20 dk nemli havlulaya sarıp bekliyomuşsun saça bakım yapıyomuş bir de gaz yağı çok besliyomuş ve dökülmeyi önlüyomuş. gaz yağı daha mantıklı ama millet bitlendik sanacak :KK1: kokusuda fena bulması da zor. bilemiyorum ne yapsak :KK4:

Eki Görüntüle 375996 şampuanı kullandım tam bir vasatlık abidesi birde bunun saç kökleri için spreyi var akşamları yatmadan önce kullanıp masaj yapıyodum dökülmeyi ve yağlanmayı engellenmedi ama dökülenlerin yeniden çıkmasını sağladı saçlarım felaket halde

şimdi araştırıyorum ya saç köklerim için ya mezoterapi yaptırıcam ya da serum kullanıcam bu konuda önerisi olan var mı??

kızlar 2 ay önce falan yazmışım bunu. şimdi gliss kullanıyorum bu elseve şampuanımın içinede sarımsak kaynattım az bişe onun suyunu döktüm az da aktardan aldığım argan yağını karıştırdım. haftada bir de kür uygulamaya başladım. saç bakım sayfasından evde yapılan kürler bölümüne bakın derim. umarım işe yarar. bir de yağlanmayı geciktirmek için saçınızı dayanabildiğiniz kadar geç yıkayın. benim hergün yağlanırken şimdi 2 günün sonunda yağlanmaya başladı. her gün duş alıyorum ama saçımı 2-3 günde bir yıkıyorum yoksa başa çıkamıyorum..

benimde felaket saçım dökülüyor dr un verdiği fayda etmedi aktara gittim fiyto sarımsak özlü %100 bitkisel şampuanı verdi nerdeyse bi kuru bitmek üzere ama dökülmem hiç durmadı :

inşallah canımm.. 1 ay kullanim sölicem gelişmeleri şuan sabah akşam 5 fıs devamm (iyi gelmesede psikolojik olarak iyiyimm) saçlarımın her yerine yediremesemde tepe bölgemde ve şakak bölgemde kullanıyorum..

saçımı eskisi kadar ellemiyorum örüyorum bandana başörtü bişe bağlıyorum evde ellememek için(normalde elim sürekli saçımda acaba

elime saç gelicekmi dökülcek mi di
yıkama ve taramada dökülme devam ediyor..

her gün 1 tane sarımsak yutuyorum 3. günüm bugün..

yağlanma belki elimle sürekli saçıma dokunduğumdanda hızlanıyordur diye ellerimi çektim böle işde birazcık..
ampüllerim var sürsem mi diye düşünüyorum?:26:

saçımıda 2 gün arayla yıkıyorum ama şampuanım piyasa şampuanı bitkisel şampuanmı alsam sabun mu alsam yoksa 10 yıllık şampuanıma devam mı etsem muallaktayım:26:

Ben eczacıya söledim saç dökülmemi strestendir dedi.. sarımsak sür dedi..
aktara sordum fiyto sarımsaklı şampuan verim dedi..
herkes bişi diyo..

yazan oldu mu bilmiyorum ama bioblas şampuan kullanıyorum ben.benmde saclarım yaglı ve dökülüyodu bana iyi geldi.denemenizde fayda var ...

canım bnm hala dökülüyo pekde siteye bakamıyorum sünnet telaşem var senin ne alemde?

yeşil sabun diye bir sabun var saf zeytin yağından yapılma tamamen cilt ve vücut bakımı için dove nin yeşil elma sabunu alabilirsin tavsiye ederim

Gülbencim sanırım sende artık bakmıyosun siteye:KK43:
Dökülmelerin nasıl bana ulaşırsan sevinirim

Saçta aşırı yağlanma ve dökülme varsa marketten değil eczaneden şampuan alın kızlar.. Bu konuda Vichy'nin şampuanları çok başarılı.

Zigavus ve bioxcini birlikte kullanıyorum. Saç dökülmelerim oldukça azaldı. medikalo.com diye bir siteden sipariş verdim.

Selam gülben bende aynı problemi yaşıyordum saçım çok yağlı ve uygun şampuanı bulmakta güçlük çekiyordum denemediğim şampuan kalmadı ama en sonunda clear yağlı saçlar için i denedim bayadır kullanıyorum ve çok memnunum ayrıca saçların yağlı olması bence birazda avantaj ne de olsa saçı en güzel besleyen kendi yağıdır .)

Benimkide aynı canım ya bıktım resmen yıkamaktan artık sabahın köründe kalkıyorum bu saçlar yüzünden yıka kurut yap ama akşam daha işten çıkmadan tekrar yağlansın insanı çıldırtıyor resmen ama artık öyle olmuyor patentli keratin de bir şampuan var onu kullanıyorum saçımda yağlanma olmuyor her gün 1 saat fazla uyuyorum bu sayede :)

X