Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: American Horror Story

1. Konu Sahibi : ladyfog #1
    Giriş tarihi
    Jan 2010

American Horror Story

Boston'da normal yaşamları olan Harmon ailesinin hayatı, bir gün Vivian'ın, kocası Ben'i kendi evlerinde öğrencisiyle basmasıyla değişir. Violet isimli bir de ergen kızları olan aile, hem bu durumu unutmak hem de yeni bir başlangıç yapmak için buradaki hayatlarını bırakıp Los Angeles'a yerleşirler. LA'de, yanındaki evlere nazaran fiyatı çok daha ucuz bir ev bulup direk alırlar. Evin bu denli ucuz olmasının nedeni, sürekli evde ölen eski ev sahipleri ve buna bağlı olarak evin içinde gelişen paranormal olaylardır.

Dizimiz merak uyandıran konusunun yanında bir o kadar da şahane bir kadroya sahip. En iyi The Practice'ten bildiğimiz ama Big Shots ve Dark Blue'dan da hatırlayabileceğiniz Dylan McDermott, evin babası psikiyatrist Ben'i, Friday Night Lights ve 24'ün kadrosunda yer almış Connie Britton, Ben'in eşi Vivien'i ve Harmon ailesinin son ferdi Violet'i de genç oyuncu Taissa Farmiga canlandırıyor. Bu ilgi çekici ailemizin dışında gizemli hizmetçi rolünde 5 sezon Six Feet Under'da hayran hayran seyrettiğimiz Frances Conroy'u ve yine hizmetçimiz kadar gizemli olan meraklı komşu Constance rolünde televizyonda pek rastlayamadığımız Jessica Lange'ı görüyoruz.

Korku seviyorsanız hoşunuza gidecektir.
    Ben ziyadesiyle beğendim ama izlenme oranı şimdilik düşük.
    İkinci sezon çekilmezse kötü olur.
    Ayrıca yukarıdaki açıklama dizi için çok vasat.
    Walking Dead serüveninin yavaş ilerlemesinden sıkılan bünyelere itinayla adrenalin pompalayacağını düşünmekteyim.
    İzleyiniz;eşe, dosta izlettiriniz.:)

2. Konu Sahibi : ladyfog #2
    Giriş tarihi
    Apr 2011
    şu ana kadar yayınlanan ilk 6 bölümü izledim.

gerçekten korku severlerin kaçırmaması gereken güzel bir dizi.

diziye ilk başladığımda klasik korku ögeleri kullanıldığı için sıkılacağımı düşünüyordum ama aksine dizi direk kendisine bağladı beni.

her karakteri ayrı bir olay ayrı bir merak konusu.
    Düzenleyen: baal_zebub Düzenleme Tarihi : 13-11-2011 Düzenleme Saati :19:17

3. Konu Sahibi : ladyfog #3
    Giriş tarihi
    Aug 2009
    ilk iki bölümü izledim şimdi sardı

4. Konu Sahibi : ladyfog #4
    Giriş tarihi
    Jan 2010
    Perşembe gecelerimizi parselledi resmen.:)
    Bu hafta başka güzeldi.:)

5. Konu Sahibi : ladyfog #5
    internetten izledim 1.sezonu ve bayağı güzeldi
    bakalım 2.sezonda neler olacak

6. Konu Sahibi : ladyfog #6
    Alıntı bulancak28 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    internetten izledim 1.sezonu ve bayağı güzeldi
    bakalım 2.sezonda neler olacak
    aynen merakla bekliyorm :)

7. Konu Sahibi : ladyfog #7
    İkinci sezonda tamamen farklı bir hikayeyi ele alacaklar galiba. Öyle bir şeyler okumuştum sanki bir yerlerde.

8. Konu Sahibi : ladyfog #8
    Giriş tarihi
    Jul 2010
    evet ikinci sezonun hikayesi ve karakterleri birden tamamen bağımsız olacakmış. eski oyuncular oynasa dahi farklı karakterlerde çıkacaklar karşımıza.

9. Konu Sahibi : ladyfog #9
    ee ne zaman balayacak 2.sezon ya

10. Konu Sahibi : ladyfog #10
    hayatımda izlediğim en iyi diziler top 3'te... severek, ayılıp bayılarak, korkarak, tiksinerek, rahatsız olarak izliyorum. zaten dizi de inanılmaz itici ve rahatsız edici kurgulanmış. olayı bu. aşırı güzel bence.

ikinci sezonuyla da gönlümdeki yerini pekiştirdi. ah canım yaaa. zor bekler oldum 1 hafta yeni bölümleri

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon