plasenta'nın aşağıda olması :((

kızlar bende ikiz gebelik yaşıyorum ikizlerde sık görülür dedi doktorum soldaki plesantanın alt kenarı internal osu kapatıyo dedi.sanırım buda aynı şey bebeğin aşağıda olması.yukarı çıkmasını bekleyecez dedi 15 gündür wc hariç yatıyorum çok korkuyorum bişi olacak diye doktorum erken doğum ve düşük riskin var deedi şuan 17. haftadayız sizin ilerleyen zamanlarda yukarı çıktımı bebeğiniz

ben de 15+2 hamileyim.. benim de eşim rahim ağzındaymış.. 24. haftaya kadar yukarı çıkmasını bekleyecez artık.. bir de çalıştığım için yatma gibi bir şansım da yok benim gerçi dr. yat falan demedi.. ben çok pimpirikli olduğumdan adam dediğine diceğine de pişman oldu zaten :) şimdiden bişi demek yorum yapmak için çok erken dedi sadece.. Allah hepimizin yardımcısı olsun.. haftaya rapor alıp dinlenicem olmazsa

bende hamıleyken plesenta aşşagı yerleşimli dedi dr um..çok dikkatlı olmamı plesenta kanama yaprasa bunun çok zor durdurulabılecegını söyledi..hamıleler bölümünde plesenta prevıa dıye bı konu var orda bu konu hakkında detaylı açıklamalar var....benım plesenta aşagı yerleimli oldugu için sadece normal dogum degıl mecburı sezeryan oldu..bunun dışında bı sıkıntı yaşamadm...

benim 10 haftalıkken plasenta aşağıd dedi. 20 haftalık şimdi halen aşağıda. haftaya umreye gidecez nasipse. inşaallah bi sıkıntı çıkmaz

gülzari umreye gidip geldiniz mi inş Allah dualarını ve ziyaretini kabul etsin şifa versin gebeliğin nasıl gidiyor

geçmiş olsun canım. aynı olay ben de de vardı dr dikkatli olmamı söylemişti,ilişkiyi yasaklamıştı. ama bu hamileliklerin yüzde onluk kısmında görülen olağan bir durummuş takma bneimki toparladı hatta şimdi yakışıklı bir oğlum var 10 günlük. takma dikkatli ol sadece özellikle yukarı uzanma hareketini yapma.. um arım gönlünce alırsın bebeğini kucağına..

2010 yılının konusunu tekrarlamak banamı nasip oldu:KK43: 18.haftadayım dr bebek aşağıda sancı ve krampların bu yüzden, yorulmak yok, ayakları yastıklarla yukarı kaldırcaz dedi. korkuyorum

arkadaşlar 31 haftalık hamileyım dr.plesantanın aşağıda olduğunu söyledı 3 hafta önce gıttım 31 haftada yukarı cıkma ıhtımalı yuksek dedı yarın tekrar kontrole gıdıcem benım gıbı aynı problemı yaşıyan arkadaşların bilgilendirmesini rica ederim.

arkadaşlar 31 haftalık hamileyım dr.plesantanın aşağıda olduğunu söyledı 3 hafta önce gıttım 31 haftada yukarı cıkma ıhtımalı yuksek dedı yarın tekrar kontrole gıdıcem benım gıbı aynı problemı yaşıyan arkadaşların bilgilendirmesini rica ederim.

merhaba atasever,benimde aşağıdaymış plesanta 25 haftadayım daha,1 ay sonra çıkması gerek dedi ama insan korkuyor erken doğum riskinden,bakalım haftaya başka doktorada gidicem,ne diyecek..bunun çeşitleri varmış tabi ama şuanda kesin bişey demio bana doktor.bol bol dinlenmek gerek,bende rapor alıcam işe gidemiyecem.

Merhaba 16. Haftayim 2. Kez kanamam oldu dun 2.kez dr a gittik plasentanin olmasi gerekenden biraz asagida oldgunu ama riskli bolgede olmadigini soyledi dr.bebek buyudukce, 1 aya kadar yukari cikacagini soyledi dr. Umarim yazilanlar gibi olmaz erken dogum sezeryan olmam allah hepimizin yardimcisi olsun

Bende 18 haftalik hamileyim benimde plasenta asagida umarim zamanla yukari cikar 3 defa kanamam oldu ilki bir ped dolduracak kadardi son ikisi birkac damla halinde oldu umarim bir daha olmaz sali kontrolumuz var bakalim ne diyecek doktorumuz

Bende 18 haftalik hamileyim benimde plasenta asagida umarim zamanla yukari cikar 3 defa kanamam oldu ilki bir ped dolduracak kadardi son ikisi birkac damla halinde oldu umarim bir daha olmaz sali kontrolumuz var bakalim ne diyecek doktorumuz

Sonuc ne oldu pelinus bende ayni durumdayim da 15 haftalik benimde ve 3 kez minik minik kanamalar oldu haftada bir igne kullaniyorum..

Bayanlar , çok olmuş ama belki aynı durmu yasayalar vardır .17 haftlik hamileyim ikinci gebelik bugün doktor plasenta aşağıda dedi.çok korktum.böyle olup da doğum yapanlar tecrübelerini zi yazarsanız sevinirim

Bayanlar , çok olmuş ama belki aynı durmu yasayalar vardır .17 haftlik hamileyim ikinci gebelik bugün doktor plasenta aşağıda dedi.çok korktum.böyle olup da doğum yapanlar tecrübelerini zi yazarsanız sevinirim

Canim çok geçmiş olsun .benim de ayrintilida belli oldu.20 haftalık gebeyim.plesanta previa yani asagidaymis es.inşaallah yukari cikar da saglikli doğum gerçekleştiririz .1 ay sonra tekrar gideceğim.baskasina gitmrssem. Somdo nasilsin.
Ben de netten arastiriyorum duyduğundan beri.inşallah yukariya cikar 24 .haftaya kadar .Dr ne dedi sana .

Canim çok geçmiş olsun .benim de ayrintilida belli oldu.20 haftalık gebeyim.plesanta previa yani asagidaymis es.inşaallah yukari cikar da saglikli doğum gerçekleştiririz .1 ay sonra tekrar gideceğim.baskasina gitmrssem. Somdo nasilsin.
Ben de netten arastiriyorum duyduğundan beri.inşallah yukariya cikar 24 .haftaya kadar .Dr ne dedi sana .
Valla bend bekliyorum.31 de gidicem kontrole çıkıp cikmadigina bakcak.ben 18 hafataligim daha ayrintiliya girmedim.Su anda bise yapmıyorum sadece ara ara ayaklarimi yukarı dikip yatıyorum .bir faydası olur diye. Rahim kısmın da ağrı oluyor acaba ondan mı bilemiyorum .seninde oylemi.

Benim de kalcam belinin asagisi çok agriyor .hele yürürken.sonra yürüyemez oliyor.um.neden öyle agriyor bununla baglantisi var midir bilemedim.ne zamandır esi asagida bilmiyorum.detaylida öğrendim ben de ilk.
Asagida da oluyor bazen agri .inşallah düzelir canim.nerede yasiyorsin .

Benim de kalcam belinin asagisi çok agriyor .hele yürürken.sonra yürüyemez oliyor.um.neden öyle agriyor bununla baglantisi var midir bilemedim.ne zamandır esi asagida bilmiyorum.detaylida öğrendim ben de ilk.
Asagida da oluyor bazen agri .inşallah düzelir canim.nerede yasiyorsin .
İnşallah ikimizde sorunsuz bir şekilde alırız kuzucuklarimizi. Ben izmir de yaşıyorum . sen

İnşallah ikimizde sorunsuz bir şekilde alırız kuzucuklarimizi. Ben izmir de yaşıyorum . sen

Ankara dayim.inşallah plesantan senin de yukari cikmistir .sana da dua edicem.güzel haberlerle don Dr dan.ben daha dun gittim.bir ay sonraya baklaim kontrolün.haberdar et durumundan.saglikla kalin bebeginle .

Ankara dayim.inşallah plesantan senin de yukari cikmistir .sana da dua edicem.güzel haberlerle don Dr dan.ben daha dun gittim.bir ay sonraya baklaim kontrolün.haberdar et durumundan.saglikla kalin bebeginle .
Sagol canım .senin çıkmış mi yukarı . birde cinsiyetini öğrendim mi. Erkek olan annelerin ki hep aşağıda oluyomus bugün nette böyle bişeye rastladım . benim de erkek doğruluğu varmi ki acaba

X