Almayı düşündüğünüz parfümler

Sipariş ettiğim Britney Spears Midnight Fantasy geldi. Meyveli tatlı bir kokuymuş. Kokulu silgi, jelibon benzetmesi doğru.
Ben beğendim ama bitirince bir şişe daha almam sanırım bilemiyorum kullandıkça göreceğiz.

Bvlgari jasmin noir ve Versace crystal noir arasında çok kararsız kaldım. İki koku da bana birbirinden farklı gelsede hangisini alacağıma karar veremiyorum bir türlü :KK64:

Bu kış mevsimi içerisinde almayı düşündüğüm parfümler;
1. Thierry Mugler Angel edp/edt henüz karar veremedim edpsi çok yoğun gibi bilemiyorum.
2. Kenzo Amour Edp yada Dior Addict
Bunları kesin almak istiyorum..
Denemek istediğim, beğenirsem alacaklarım;
1. Guerlain Shalimar İnitial Edp( klasik shalimarı da deneyeceğim)
2. Hermes Elixir des Merveilles Edp
Hermes Elixir des Merveillesi eledim. Çok bayık ağır bir koku. Notalarını görünce beğenirim diye düşünmüştüm ama cidden yanılmışım.

1. Dolce Gabbana The One (şu ana kadar adını sormayan kalmadı ama bazılarına çok ağır geliyor, ben hastayım ona)
2. Clinique Happy Heart
3. Cacharel Noa
4. Chole Love

bunları öneririm.. :KK51:

1. Dolce Gabbana The One (şu ana kadar adını sormayan kalmadı ama bazılarına çok ağır geliyor, ben hastayım ona)
2. Clinique Happy Heart
3. Cacharel Noa
4. Chole Love

bunları öneririm.. :KK51:

D&G the one'ı çoook beğeniyorum.
Sen orijinalini mi kullanıyorsun açığını mı?
Açığını kullanıyorsan hangi markanınkini alıyorsun?
Pek kalıcı bir koku değil. Arkadaşım orijinalini de dp'den açığını da kullandı çok güzeldi ikisi de.

D&G the one'ı çoook beğeniyorum.
Sen orijinalini mi kullanıyorsun açığını mı?
Açığını kullanıyorsan hangi markanınkini alıyorsun?
Pek kalıcı bir koku değil. Arkadaşım orijinalini de dp'den açığını da kullandı çok güzeldi ikisi de.

ben orjinalini kullanıyorum, çok uzun gidiyor, bir kış yetiyor bana :) gerçekten çok güzel bir koku, sabah sıktığımda öğlen gibi tazelersem daha sonra yıkamak için makinaya koyarken bile kokuyor :KK51:

2 senedir filan kullandigim parfum Viva La Juicy. Hic bu kadar uzun ayni parfum kullanmamistim. Urun degistirmeyi severim, ama bunu bittikce yine aliyorum. Gercekten cok guzel, ferah bir kokusu var.

1 tane parfümümü bitirirsem eğer kendime almak istediğim parfümler,
Chloe Signature edp
Body Shop White Musk Libertine edp olanı.

Guerlain Shalimar Inıtial'i de denedim ve yaşıma göre fazla ağır buldum. Chanel no:5 tarzında geldi bana. O yüzden onu evli mutlu cocuklu olmadan almam sanırım =)))

Balenciaga L'Essence Edp yeşil çay,sandalağacı notaları var içinde ferah güzel bir koku ...günlük kullanım için ideal sephora da denedim çok beğendimmm

Prada candy, femme intense, moschino funny, tommy girl ve c.aguilera by night çok merak ediyorum kızlar

X