Almayı düşündüğünüz parfümler

kimzo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2010
116
3
Parfümerilerde denediğim yada başkasında koklayıpta çok hoşuma giden kesinlikle almak istiorum dediğim çok parfüm var bunların listesini yaptım
:KK16:

Tom ford violet blonde

guerlain linstat guerlain

michael kors

guerlain insolonce (mor)

thierry mugler allien

guerlain linstat magic

bunların hepsini istiorum

chanel coco

michael kors
thierry mugler allien
chanel coco

bunlar bende var....
suan favorim elıe saab parfüm bunu almayı düşünüyorum :KK8:

absolutely irresistible:KK12: sansirodan sipariş etmiştim ama şansıma stokta kalmamış tel. açıp söylediler ama en kısa zamanda alıcam çok merak ediyorum :KK31:bunu alamayınca üç tane parfüm sipariş ettim belki deli diyeceksiniz ama parfümlerin kokularını hiç bilmiyorum adı hoşuma giden parfümleri sipariş ettim heyecan olsun diye hiç bilmediğim kokuları kullanmak istedim:KK12:

aynen ya bende bayılıorum hiç koklamadığım parfümleri almayı,netten araştırıorum inceliorum içeriklerine bakarak mesela tom ford violet şuan benim için öle çok merak ediorum kokusunu hatta yeni bir parfüm daha eklendi prada candy içeriği süper tam benlik bu ikisini hiç denemeden almak istiorum heyecan olsun :KK1:

aynen ya bende bayılıorum hiç koklamadığım parfümleri almayı,netten araştırıorum inceliorum içeriklerine bakarak mesela tom ford violet şuan benim için öle çok merak ediorum kokusunu hatta yeni bir parfüm daha eklendi prada candy içeriği süper tam benlik bu ikisini hiç denemeden almak istiorum heyecan olsun :KK1:

iyi bari böyle yapan tek ben değilmişim:KK1:

c.herrera 212 vıp bu parfümde alınacaklar listesine girdi daha önceden kullananlar oldumu acaba

ben ikisinide kullandım tatlı kokular biraz şekerli gibi :) sonunda elie saabıma kavuştum kızlarr mutlaka deneyinn :)

midnight fantasy
bright cyrstal
body
pure poison

bu böyle daha uzaaar gideer........

bu aralar takıntı haline geldi bende de değişik parfümler.
eskiden beğenmediğim parfümleri şu an kullanır oldum.geçen gün avon little black dress aldım.kokusu aklımda başka kalmıştı.fena değil.
d&p den de christian dior - pure poison aldım. ilk sürüşte güzel ama sonra sanki baş ağrısı yapıyor.

ve hiç yapmadığım birşey yaptım kokusuna bakmadan 2 tane parfüm sipariş ettim mizudan.
inşallah güzeldirler.

biri christina aguilera - by night
diğeri guess - seductive

kullananlar varsa yorum yaparsa sevinirim.

bu aralar takıntı haline geldi bende de değişik parfümler.
eskiden beğenmediğim parfümleri şu an kullanır oldum.geçen gün avon little black dress aldım.kokusu aklımda başka kalmıştı.fena değil.
d&p den de christian dior - pure poison aldım. ilk sürüşte güzel ama sonra sanki baş ağrısı yapıyor.

ve hiç yapmadığım birşey yaptım kokusuna bakmadan 2 tane parfüm sipariş ettim mizudan.
inşallah güzeldirler.

biri christina aguilera - by night
diğeri guess - seductive

kullananlar varsa yorum yaparsa sevinirim.

Christina Aguilera by night vanilyalı tatlı kadınsı bir kokudur. Christina'nın tüm parfümlerine hayranım. Diğer parfümlerinde kalıcılık sorunu olsa da bunda yok. Forumda bazı arkadaşlar Hypnotic Poison'un biraz daha hafifletilmişine benzetmişlerdi.

Lancome La vie est belle Edp
Tatilden döner dönmez alacağım bu kokuyu.

Lancome La vie est belle Edp
Tatilden döner dönmez alacağım bu kokuyu.

Bunun kokusunu flowerbomb'a benzetenler olmuş.
Sence de benziyor mu? Benziyorsa denemek dahi istemiyorum.
Flowerbomb'un çok kötü bir anısı var bence çünkü.
Bir de çok şekerli bir koku mu yoksa tatlı mı? Şeker kokusunu sevmiyorum ama vanilya, krema, çikolata gibi tatlı kokuları seviyorum.

Bir de çok şekerli bir koku mu yoksa tatlı mı? Şeker kokusunu sevmiyorum ama vanilya, krema, çikolata gibi tatlı kokuları seviyorum.

Bende yazacaktım. Kötü bir anısı var bende. :S

Escada'nın bütün parfümlerine bayılıyorum şuanda magnetism kullanıyorum ama aklımdada incredible me var kullananlar oldumu acaba :44:

Flowerbomb tam bir kurabiye kokusu. La vie est belle kurabiye gibi kokmuyor.
Escadanın kokulrı gibi sade şekerli de değil çok güzel dengelenmiş şeker oranı.
Yinede vanilyalo çikolotalı kokular şekerli katagorisine girerler bu yüzden şekerli kokuları sevmiyorsan vanilya notasını nasıl seviyorsun aslında pek anlayamadım.:)
Ben flowerbomb'ı severim o yüzden o açıdan hiç yaklaşmadım la vie est belleye.
Yinede şekerli aynı zamanda birazda çiçeksi bir koku istersen la vie est belle gerçekten güzel bir koku olmuş.
Flowerbomb'dan daha güzel.

X