Vücut Kremleri Duştan çıktıktan sonra misler gibi koktuğunuz veya cildinizi yumuşacık yapan ürünler

Vücut kremleri, losyonlar

sukut

oğlum olsun istiyorum İNŞ
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2009
841
33
arkadaşlar kimyasal olmasa daha iyi ama
böyle vucudunuzu pambıkkkkk gibi yapan,misler gibi koku veren kullandığınız ürünler neler.
ben evliyim duştan sonra yada akşm yattığımda misler gibi olmak istiyorum.eşimin kokuya zaafı var.bende damardan giriş yapmak istiyorum :KK70: parfüm kokusuda bana çok yapay geliyo
bebek yağını duydum onu deneyeceğim.sizlerin önerileriniz nelerdir.birbirimize fikir verip pırıl pırıl olalımmı:KK1:

Son düzenleme:
evet bende böyle bir ürün arıyordum karşıma çıktı bu konu

ozaman birlikte bekleyelim sivribiberciğimm.kadın demek bence koku temizlik hijyen ve ten yumuşaklıklığı demek heleki evliler için:KK1:

benimde kokuya karşı zaafım var :) hele ki banyodan sonra temiz temizz miss gibi kokmak ohh :)
Parfümü kulak arkasından saçlarıma doğru sıkıyorum ben genelde :) saçımı kuruturken bile miss gibi kokusu geliyor :KK70:
Banyodan sonra en güzel şey bebe yağı kullanmak hem yumuşacık hem de mis gibi yapyoo

Duştan çıktıktan sonra kullanabileceğimiz bir ürün sormuşsunuz gerçi ama yine de memnun kaldığım bir ürünü paylaşmak istedim. Lush Flying Fox duş jeline bir göz atın bence,genelde duş jelleri kısa süreli etki ediyor ama bunu sürünce ben tüm gün kollarımı koklaya koklaya geziyorum:KK1: belki bende öyle etki etmiştir dicem ama diğer ürünler kalıcı olmuyo bende normalde... Çoğu duş jeline göre azıcık pahalı ama ufak boyunu alıp deneyebilirsiniz,ben kıyamıyorum kullanmaya :) Krem bile süremediğim oluyor kokusunu bastırmasın diye... Keşke kremini de çıkarsalar:KK25:

Lush Flying Fox ürünü marketlerde varmı canım.ilk defa duydumda :KK1:
olsun pahalı ufağını alır her zaman kullanmayızz sedece içimizde enerji olduğu ve kocişlerimize bi işimiz düşünce yapması için kullanırık:KK1::21::KK52:

İnnovanın dermo care kayısı özlü vücut losyonunu kullanıyorum. Çokta memnunum. Duştan çıktıktan sonra yumuşacık ve pürüzsüz yapıyor cildimi. Kokusu da çok güzel, mis gibi kokuyor. Ayrıca vücudu sıkılaştırıcı etkisi de var.

hafıf ama hos bır kokusu var.vaselıne aloe vera + e vıtamın ,watsons ve gratıslerde satılıyor.bej ambalaj kapagı lacıvert.surdukten sonra yag bırakmıyor vucutta ama yumusacık oluyor :)

|Bende resimde sagdakini kullaniyorum.
Kokusu cok hos,
$milboter1.jpg

hafıf ama hos bır kokusu var.vaselıne aloe vera + e vıtamın ,watsons ve gratıslerde satılıyor.bej ambalaj kapagı lacıvert.surdukten sonra yag bırakmıyor vucutta ama yumusacık oluyor :)

Evet evet, Watsonlarda iken denemelik vermislerdi, Aloe Vera li VASELINE vucut losyonu, hem cok hafif hem de nemlendiriciydi gercekten. Kokusu oyle iddiali degil ama herkese uygun ve ferahlaticiydi.

VaselineAloeFresh.jpg

-------------
Bu arada Lush in su ucan tilkisini cok merak ettim. Magazalari o kadar itici kokuyor ki bana giremiyorum, deneyecegim :KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şuan 5 aylık hamileyim, çatlamamak için bir vücut yağı arıyordum Aldo Vandini'nin fındıklısını buldum, duş jeli de var çok güzel kokuyor ve nemlendiriyor tavsiye ederim. xxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
ben kışın bacaklarıma bebeyağı sürüyorum

onun dışında nivea,arko ve vaselinein vücut losyonları var

hem yumuşacık hemde mis gibiyim:KK12:

ozaman birlikte bekleyelim sivribiberciğimm.kadın demek bence koku temizlik hijyen ve ten yumuşaklıklığı demek heleki evliler için:KK1:

Oriflame 'in milk and honey serisinden duş kremi ve banyo sonrası vücut kremi ideal,tavsiye ederim.Hem kokusu çok güzel ,hemde cildi çok güzel nemlendiriyor.Malum içeriği süt ve bal özü ...

Victoria' s Secret vücut kremlerinden kullanıyorum ben, şimdi en son Sweet Tease (Vanilla cream and sparkling berries) aldım body splash ile birlikte. Duştan çıkınca sürüyorum, misler gibi, şeker gibi kokuyorum :KK12:

The Body Shop ürünlerini de tavsiye ederim, kalıcı üstelik.Çikolata serisi çıktı şimdi ondan alacağım. Chocomania, tavsiye ederim, çikolatalı kek gibi kokarsın eşine :KK1:

arkadaşlar kimyasal olmasa daha iyi ama
böyle vucudunuzu pambıkkkkk gibi yapan,misler gibi koku veren kullandığınız ürünler neler.
ben evliyim duştan sonra yada akşm yattığımda misler gibi olmak istiyorum.eşimin kokuya zaafı var.bende damardan giriş yapmak istiyorum :KK70: parfüm kokusuda bana çok yapay geliyo
bebek yağını duydum onu deneyeceğim.sizlerin önerileriniz nelerdir.birbirimize fikir verip pırıl pırıl olalımmı:KK1:

canım ben avonun duş jelleri vardı hani şu buyuk 1 lt olanlar varya lavantalı çilekli vanilyalı olanlar ben lavantalı yani mor olanı kullanmıstım duştan snra 2 3 saat boyu gıtmıyodu kokusu kollarımı koklardım hep :) dene derim canım

arkadaşlar sadece Douglas ta bulunan bi ürün var. Böyle cherry gibi bir ismi var hem vücut peelingi var hem de vücut sütü. Acayip güzel kokuyor . Çok etkileyici gerçekten. Duş esnasında koyu kırmızı kapaklı olunu peeling yapıyorsunuz diğerini de banyodan sonra. Gerçekten denemeye değer kokusu çok çok güzel mutlaka deneyin derim. Fiyatı bir tanesinin 15 tl filandı.

canım ben avonun duş jelleri vardı hani şu buyuk 1 lt olanlar varya lavantalı çilekli vanilyalı olanlar ben lavantalı yani mor olanı kullanmıstım duştan snra 2 3 saat boyu gıtmıyodu kokusu kollarımı koklardım hep :) dene derim canım

aynısını ben de kullandım çok güzel cidden....

X