Sevgiliye alınabilecek en anlamlı hediye nedir?

kendi ellerinle hazırladığın bi hediye canım :KK16:
ben eğer ihtiyacı varsa giysi alıyorum (maça falan gidicekse yeni formalar yada üstler :21:)
bunun dışında hep kendim yaptım hediyelerimi.hani kkda sevgi kitabı yayınlanıyo ya onu kendim yaptım mesela :KK52::KK52:

işte merak ettiğim şeylerden biri.. ben kendim ona ne yapabilirim? :KK31:

hadiyedenizi diye bi site var ben ordaki çoğu şeyi kendim yaptım canım sipariş vermedim :KK76:
mesela o sitede bi kavonoz iiçnde kalplerin üstünde sevgi sözleri falan vardı.gittim bi kavonz aldım bide kırmızı karton kalpleri kendim kestim üstüne yazılar yazdım 250 tane kalp oldu :KK52::KK52: benim gösterdiğim özeni sevdiğim hepsini tek tek okuyarak gösterdi çok mutlu olmuştu :KK34:
bide dediğim o sevgi kitabının kendim bastım evde kitap haline getirdim zaten çoğu çizgi bizim yaptıklarımızda oda çok hoşuna gitti :KK52:
dediğim siteye bak istrsen rahatlıkla yapabilirsin.unutma ki sen sevgilinden nasıl romantiklik bekliosan o da sende bekler canım :KK34:

bakıcam dediğin siteye. inş yaratıcı olabilirm :KK53:
ama benm sevglm pek romantk deil. kavonz içine kalplr falan koysam '' te Allahm yaa bu nee yaa :KK53: '' falan der yani :KK52: o bakımdan bilmiyorumki nasıl ilgisini cekicem :KK30:

bakıcam dediğin siteye. inş yaratıcı olabilirm :KK53:
ama benm sevglm pek romantk deil. kavonz içine kalplr falan koysam '' te Allahm yaa bu nee yaa :KK53: '' falan der yani :KK52: o bakımdan bilmiyorumki nasıl ilgisini cekicem :KK30:

aynı tepkiyi ilk başta benim sevdiceğimde verdi :KK52: bunlarla mı uğraştın dedi.ama sonra tek tek okudu çok hoşuna gitti canım benim :KK16::KK16:

valla bana öğle bir tepki verse ben o kadar ugrassam alır '' al dötüne sok '' bile derim yani :KK53:
onu dememsi için böle vaayy demesini istyrm o bakımdan işte yaratıcı bişler düşünyrm. :KK37:
acaba diyorum pijama takımı falan alınsa ne biliym gece yatrken giyer aklına gelirm yada yastk falan.. ya da ne biliym.. yaptgm noel baba şapkası tarzda örgü şapkalarm var öle bişemi yapsm yada atkımı yapsm bilmiorm yada gidip kendi ellemrle yas pastamı yapsm:KK53:bilemedm ben onu :KK55:

tatlım bunlar yaratıcı değilki :KK53:
yaş kaç ona göre öneride bulunuyım benim sevdiğim 29 da :KK52::KK52:

Kişiye Özel Aşk Gazetesi
burdakini a4 e çıktı alabilirsin dizaynı sana kalmış wordda ayarlarsın :KK34:
yada ikinizin bi resmini puzzel yaptır senin kalbinin olduğu yeri boş bırak adece bi parça.kesn aaaaa bak eksik almışın der :KK52: orda benim kalbim var yani sen varsın.kalbimde sende dersin hem hoşluk olur canım :KK34:

yaa çok iyi fikir ama onun o kalbin boş oldugunu anlaması için puzzlı yapması gerek. yapacak vakti yok..
nöbetleri ayrıyetten dersleri sınavları... kendisi doktor :KK37: hani ona istinaden secemiyorum.. zaten romantkte deil. ondan işte yardım istiyorum. benm kafam çalışmıyor .. öle kaller kutulr kaplar vs yapsam acayip dalge gecer. puzzle çok iyi fikir ama onuda yapmaya vakti yok.. hani böle ne biliym daha bast ama her an göreblcgi gülümseyp hatrlayablcgi bişe istyrm ama o bişe ne bilmiyorm kiii :KK30:

eğer bilgisayarla çok haşır neşirse harici hard disk alabilrisin içinede resimlerinizden bi slayt gayet güzel olur :KK34:

bilgisayarla baya ilgili ama daha cok araştırma yapmak için giriyor. misal sosyal paylşm sitelerne bile cok sıklıkla girmiyor :KK37: su sıra baya yoğun gecen bir dönemde. o bakımdan bilmiyrm :KK50:

yaa çok iyi fikir ama onun o kalbin boş oldugunu anlaması için puzzlı yapması gerek. yapacak vakti yok..
nöbetleri ayrıyetten dersleri sınavları... kendisi doktor :KK37: hani ona istinaden secemiyorum.. zaten romantkte deil. ondan işte yardım istiyorum. benm kafam çalışmıyor .. öle kaller kutulr kaplar vs yapsam acayip dalge gecer. puzzle çok iyi fikir ama onuda yapmaya vakti yok.. hani böle ne biliym daha bast ama her an göreblcgi gülümseyp hatrlayablcgi bişe istyrm ama o bişe ne bilmiyorm kiii :KK30:

canım puzzle sende kendin yaparsın çerçeveletip öle veririsin o zamn görür eksiğiğ :KK34:
bak bide bu var Kişiye Özel Aşk Faturası Sertifikası
madem doktor bunu reçeteye çevir sen :KK76:

sitede kişiye özel oscar ödülünü gördüm :KK53: o çok ilgimi çekti.. onun yanında da dediğin gb bir reçete olabilir :KK53:

bu sitede komik şeyler var.. bunların yanınada ekstra bişe yapmaya gerek yoktur ehrhalde de mi:KK31: hediye vermek konusund aözellkle cok degerli insanlara bir türlü secemiyorum. acaba basitmi kaldı die:KK50: düşünüp duruyorm. klask bişede almak istemiorm :KK43:

sitede kişiye özel oscar ödülünü gördüm :KK53: o çok ilgimi çekti.. onun yanında da dediğin gb bir reçete olabilir :KK53:

bu sitede komik şeyler var.. bunların yanınada ekstra bişe yapmaya gerek yoktur ehrhalde de mi:KK31: hediye vermek konusund aözellkle cok degerli insanlara bir türlü secemiyorum. acaba basitmi kaldı die:KK50: düşünüp duruyorm. klask bişede almak istemiorm :KK43:

eğer öle düşünürsen vay haline :26:
canım önemli olan karşındakinin mutlu olması bence gayet yeterli.yanına aklına gelicek başka şeylerde yapabilrisn.mesela şöleki bunların hiç birini yapmadın.tutuğu takımın mağzasına git ufak ufak hediyeler al artık aklına gelirse bide çok eski zmanlarının posterini ve ilk çıkıtğındaki oyuncu posterini al hepsini ayrı paketle bi kutuya koy hediyeleri açmaya doyamaz :KK52: benim sevdiğim fanatik olmasaydı yapardım bunu ama maşallah odası fenerbahçe müzesi gibi olduğu için yapamıyorum :KK52:

doğru haklısın.. en azından düşünmüşüm bişeler almışım demi.. zaten ne alcgma karar verdm :KK24: sayenizdeeeeee :KK31:

oscar ödülünü alcam yanındada kafama göre ufak tefek kendm bişeler yaratmaya calışcam :KK53:

en azından kafamda bişeler oluştu. buraya yazmadan önce aklıma hiiiç bişe gelmiyordu :18: şimdi fikrim var sayenzde:KK28: çoooooooook teşekür ederim..
daha doğum gününe 1 ay falan var. bu süre zarfnda anormal bişer bulan yazsın. :KK36:

rica ederim canım yardımcı olduysam ne güzel :KK34:
bizimde 1 ay sonra 5.senemiz bitiyo bende napsam diye düşüncelerdeyim :KK52::KK52:

rica ederim canım yardımcı olduysam ne güzel :KK34:
bizimde 1 ay sonra 5.senemiz bitiyo bende napsam diye düşüncelerdeyim :KK52::KK52:

uuuuuuuuuuuuu süpermiş. Allah inş bizede nasip eder 5. seneyi :KK31:

ne yaparsın bilmiyorum valla , anladıgın kadarıyla bu konularda özürlüyüm :KK17:
ama eminim sen muhtşm bişe yaratblrsn :KK24:

valla canım 5 senedir 2 defa birlikte kutlaya bildik o kdar mesafe uzak olunca böle oluyo bide tarih çok ters bi zman yışbaşına yakın çünkü :KK52:
bakalım bi güzellik düşünücem artık :KK52::KK16:

X